Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
moca no predsa zo Zvolena x-) byvala som z nasimi na Zapade ;-) trochu aj na divokom :-D zunka som ti chcela este povedat,ze Sanko je krasny chlapcek,podla ociek vyzera certisko,ale ,ma raaasne mihalnicky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko mas rokov sunny?kam si chodila do skoly??? ;-) ale som zvedava
Odpovedať
moca take intimne otazky ooooo :-D v septemri budem mat 23 x-) a chodila som na hotelovu akademiu na Podborku do 5.H. triedy a sedela som vedla sintii v lavici,a triedna mi bola pani profesorka Fabikova :-D xi xi
Odpovedať
sunny: ako v spovedelnici si to vyhrrkla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru teraz už o tebe sunny vieme všetko, aj s kým si sedela v lavici. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooooooooooooo,dakujem Ja iba ci nemame spolocnych znamich a tak.Ale nic mi to nehovori Mate nieco nove o Jankinych fotockach,uz ma premaha nedockavostttttttttt 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka vraj dnes ku ivke nepríde tak ešte musíme čakať. Dúfam že nás to nezabije, tá zvedavosť. :-D
Odpovedať
Iwka včera písala, že vo štvrtok by to malo byť už tu. ozaj, iwka teraz niekde štrngoce s novými kľúčami od bytu :-)
Odpovedať
teraz to musi povinne kazdy napisat,s kym ste vy sedeli :-D moca tak mi aj ty prezradit nieco o sebe x-) neviem,myslis ze ma poznas?ja som kukala tvoju fotku,ale asi ta nepoznam zo ZV ,a ty mna? :-)
Odpovedať
sunny: ja som sedela v špeciálke a tak sme sedeli asi 5 alebo 6 báb spolu, takže to by bolo veľa mien
Odpovedať
Profilova fotka
nie ani ty mi nic nehovoris x-) ,ja sm chodila vo ZV na zdravotku,tento rok budem mat 26 :-( a sedela som z Evkou Mokrasovou zo ZH cele 4roky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som 17 rokov sedela vedla lucii. Všetci ju poznáte zo slávností v DT okrem sunny a mocarabii. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
na zdravotnej som mala jednu kamosku,volala sa lenka,ale neviem priezvisko,mala kucerave vlasy a robila so mnou na Kovacke asi pred 5 rokmi :-) teraz nachvilu vypadnem,idem kupit malemu plienku na kupanie,ale hned som spat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny:a kde na Kvacke si pracovala?Nevolala sa Belakova a jej otec tam mal ten stanok???alebo sa mi nieco mari Babenky ja som taka stelesnena lenivost,ze si to neviete ani predstavit,teraz som vesala pradlo a normalne sa mi nechcelo,a to mam od vcera maso v pace,ze drahy ked pride aby mal papu a vcera sa mi nechcelo varit,tak som mu zalepila usta salamkou,ale som ja zena :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka:prosim ta kolko ste mali na svadbu objednanych kolacikov???Kolko ste davali vysluzky???Dali ste aj kameramanovi,DJ,starejsi?:.............................
Odpovedať
Profilova fotka
moca aj ja som tááák lenivá. Vlastne ani neviem na čo mi tá kuchyňa bude. :-D koláčov sme mali zhruba 1200 ks a 5 tort. Výslužky sme dávali každému. To znamená kameramanovi, fotografke, starejšiemu, DJ, kaderníčke, spevokolu, farárovi, no uplne všetkým.
Odpovedať
Profilova fotka
to som myslela len z našej strany. A výslužky sme si podelili. My sme napr. dali kameramanovi, DJ a starejšiemu a manžel dal farárovi spevokolu atd.
Odpovedať
Profilova fotka
takze do kopi to bolo asi 3000 kolacov?Ozaj a ten spevokol bol z kostola automaticky alebo ste si ho objednali,mali ste obrad aj s omsou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska,ona byva s rodicmi?A teraz kupili byt a idu uz byvat spolu?
Odpovedať
moca asi na 99%sa volala :-N takze mozno ak si ju bola na kovacke pozret tak si aj mna videla,fiiiiha ;-) baby ja nemozem nikde zohnat koleso na kupanie pre drobca :-( vsade vypredane tak som sla do jedneho velkeho obchodu pre deti a tam stalo 10libier :-o vsade inde okolo 1-2 libry a tam toto,tak som si povedala,ze nebude,alebo este skusim jeden obchod po robote. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nie my sme mali 1200 ks koláčov a kolko mala drahého starna to netuší. Oni tam maju taký zvyk že im nosí koláče rodina. Ale mali toho hrúúúzu. Strašne vela im ostalo. Ale na hostine sa to dalo spolu na stoli, nerobili sa rozdieli. A potom čo ostalo si každí zobral to svoje. Spevokol bol zo stožku. Bolo to nádherné. Oni spievaju také prerobené moderné pesničky ako napr. happy day a na želanie mi zaspievali aj ave maria. My sme mali aj farára so stožku kedže ja nie som veriaca a nemám všetky tie veci. Takže kedže stožkársky farár je kamoš vybavil to všetko. :-) A mali sme obrad bez omše. A ivka býva ešte u rodičov ale má sa s drahým stahovať do nového bytíku.
Odpovedať
Profilova fotka
inak ten fary nám spravil super kázeň na obrade. Bola o futbale, kedže drahý hrá futbal. Staré tetky skoro odpadli ked to počuli. a mne sa to páčilo kedže slovo boh tam ani nepomenul. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kolko vam trval obrad,ani ja nebudem mat omsu 8-)
Odpovedať
sunny: a to sú aké plienky na kúpanie. To také aj existuje? A koleso pre malého som tiež ešte také malé nevidela. Ale jedno bábo malo taký malilinký nafukovací bazénik a hralo sa v ňom na brehu a potom ho dali do vody a mal do ako člnok.
Odpovedať
Profilova fotka
tie plienky su Dvojake:jedny su ako nohavicky textilne a podsite su sietkovinov,ako maju chlapi v plavkach,aby hovienko ostalo v nohavkayh.Zapinaju sa na stranach s babkou-dedkom.Asi aj inak.Ja som videla taketo 8-) 8-) A tie druhe su ako klasicke plienky asi so specialneho materialu a das ich potom vyschnut a mas ich opat suche na nove kupanie 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
obrad trval tak pol hodinu. uplne stačilo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si to myslim ;-)
Odpovedať
a tie plienky dostať aj na SK?
Odpovedať
zunka moca ma pravdu,myslim,ze ich maju aj v Lidli,su dobre,len ushnu a zas na dalsie pouzitie.Su ako plienkove nohavicky,len natiahnut a potom stiahnut ;-) koleso som kupovala aj na SK ,na Kovacke ale to boila labutka,a v nutri mala 2 diery na nohy,maly tam sedkal mam tio aj na fotke.Dtalo to okolo 180 sk-cize ok.Maly aj take male domceky,babo tam sedi zo streiskou a plava to na vode-tiez zlate 8-)
Odpovedať
V Lidl? to budem musieť kuknúť. A to koleso už viem aké myslíš, s dierami na nohy a on sedí a kopká nohami vo vode.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?