Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
cafte, des ma muz nechal pospat,jeeee konecne,a on teraz vyzera ako zombie :-D idem ich teraz oboch ulozit spat a ja si zas odychnem ;-) ako sa dnes mate?zunka busy od rana...
Odpovedať
nazdar sunny, pozdravujem Christiana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
srdiečko kuchyňu dufam budeš mocť prísť pozrieť cez víkend. Ale to zrejme budeš na chate. No vlastne možno aj my. A kedy prídeš pomocť riadiť???
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ak ti prídu kuchyňu montovať v piatok, tak riadiť budeš asi cez víkend. No a to asi pôjdem na chatu (síce som pôvodne nechcela, možno pôjdu Peťo s Drahušou). Takže mi je to veľmi ľúto že ti nemôžem pomôcť s riadením! Ale chápeš, ja na tú chatu proste musím! :-) Ale neboj, otestovať prvý obedík čo navaríš prídem! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to je fakt smola že to takto vyšlo. Ja viem ako máš Drahušu a peťa rada, takže to by som ti nespravila že by som ta nutila isť ku nám riadiť. :-) A teraz vážne. Ty mrcha jedna, myslíš si že ti to žožeriem, že ty proste na tú chatu musíš??? No ved počkaj, ja si ta najdem a potom uvidíš. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, to znie hrôzostrašne!!! Asi pôjdem zajtra do práce opäť busom! :-D Ale teraz ozaj, neviem či pôjdeme na chatu, Jano má do 19:00 tréning. Včera bol po 2 - týždňovej dovolenke na tréningu, už na ľade, a bol dosť zničený! Takže neviem ako sa bude cítíť! :-D :-D :-D Ak nepôjdeme, prídem ti pomôcť riadiť ak budeš veľmi chcieť. No keby si povedala že máte nejaké koláčiky, prídem určite!
Odpovedať
Profilova fotka
to znie už lepšie. Nooo nejaké koláčiky sú ešte v mraziaku od svadby. :-) Takže zajtra dohodneme detaily. :-D Inak nekončíš dnes o pol 2. Ja náhodou ano tak by som ta trhla domov. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Júúúj, to je taká škoda že končíš až tak neskoro! Ja už zase končím o 12:00! To ti nezávidím že robíš až do pol 2. No, to ja už budem asi doma! A tááák sa mi nechce odísť z práce! Tak papa, zavolám ti!
Odpovedať
Profilova fotka
tak papa a ozvi sa.
Odpovedať
aj ja sa ozývam!
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky. Akosi nestíham písmenkovať ani poriadne čítať, čo máte nového. Zunka, tie torty, to je jedna radosť, potom keď budeš už mať svoju kuchyňu, musíme niečo dohodnúť, ak by si mala málo práce ;-) Ivuš, ku kľúčikom Ti gratulujem! Môj manžel práve podpisuje objednávku na dovolenku do Kréty - odchod 05.08.06. Jáj, ani si neviete predstaviť ako sa teším. Som povedala, že ani prstom nepohnem..budem len oddychovať.
Odpovedať
monika: kréta?? supeer, veď to už budúci víkend Monika: dúfam, že tá kuchyňa bude funkčná tento rok ]-( , mali by nám ju síce doviezť koncom augusta, no vždy sa niečo podrbká
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
presne tak vždy sa niečo podrbká. Kuchynu som mala mať už v piatok a zrazu je z toho utorok alebo streda. ]-( Monika to je super, že vám vyšla tá dovolenka. My sme boli na Kréte a bola to tá najsenzačnejšia dovolenka. A dovoleniek som teda absolvovala už dosť. Krásne more, príroda, skvelí ludia a výborné jedlo. Kde tam idete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes som robila doobeda, tak sem kukám len teraz :-) . Monika, ďakujem ;-) . Ja Vám tiež prajem, nech Vám vyjde dovolenka podľa predstáv a Tebe, aby si si riadne oddýchla, hlavne od roboty :-) . Zajtra ráno o 9tej má prísť ku mne Janka a vraj sem už hodí aj pár fotiek, aby Vás nedržala v napätí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj, dúfam že to nezmeni a príde. Lebo sa fakt teším na nevestičku janku. ivka a kedy by ste sa mali stahovať?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no dúfam aj ja, lebo mala prísť dnes, ale niečo jej do toho prišlo :-( . Tak mi volala, že ráno o 9tej by prišla, že jej to vyhovuje :-) . No zajtra si ideme pre kľúče a podpísať zmluvu. Ak vyjde čas, chceme pomerať steny a kúpiť farby, aby sme cez víkend maľovali. Zložíme spálňu a môže byť x-) . Dúfam, že budúceho piatku to zmákneme.
Odpovedať
Profilova fotka
pánečku tak tomu sa hovorí bleskovka. A ja sa serkám s bývaním už pol roka. :-D A už sa tešíš na novú etapu v tvojom živote? A čo drahý?
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne pre dnešok padla. takže bežííím drahému po tortu na narodky a domov sláviť. Dne má 28 rokov. /fuuu dosť/ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak, že mu prajeme všetko najlepšie a hlavne veľa sily a pevné nervy v manželstve :-D ! Zunka, to mi hovor, že stále sa niečo musí po.... My sme už konečne išli maľovať poslednú izbu a namiesto maľovania sa škrabkalo, pretože nevydržala omietka a všetko sa to strepalo. Ja už nemám slov.. to už len sa na tom smiať ako všetko nejde tak akoby malo. Ivka, tak už by si si mala cvičiť zátrepku a záprašku.. :-D :-D . Asi sa už tomu nevyhneš. Lucka, je to stredisko Koki Hani /jój neviem, či tak - ale tak nejako/, hotel Xaine Helios. Je to vraj také kľudnejšie stredisko, ale keď budeme chcieť ísť niekde hýriť, odvezieme sa taxíkom niekde, kde je väčší life.
Odpovedať
Profilova fotka
Z ničoho nič mi prestal ísť net a teraz tu môžem kecať sama ]-( . Lucka, to Ti poviem, že rýchlovka. Ale keď už budeme prerábať naše, tak rýchlo to nepôjde :-S , keď to budem chcieť podľa mojich predstáv :-) . A či sa teším? Áno, veľmi. Drahý všetko ok, tiež sa teší a ja som rada, že nieje všetko na mne, ale že aj jeho zaujímajú potrebné veci a usilovne sa angažuje do všetkého:) Tak aj ja želám Tvojmu manželovi všetko len to naj..., nech sa usiluje o baby :-D ;-) . Monika, to Ti teda poviem, že sa už tomu nevyhnem. Práve včera som to zase s maminou rozoberala :-D . Ale už sa aj teším, veď asi to dáko zvládnem tie polievky =-) . Zápraška, zátrepka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj nič, nie je to žiadna veda. Aj keď aj ja som len úplný začiatočník. Ale celkom to ide. Zatiaľ do koša nešlo nič a drahý poslušne papká :-D . Na varení nie je nič ťažké, len to, že treba na to čas, ktorý mne veľakrát chýba. Ale kým si nájdeš prácičku môžeš variť a skúšať...a budete priberať a priberať.. :-D Už nech príde k Tebe Janka, teším sa na foto.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked som sa vrátila z práce a uvidela tu vymalovanú kuchynu bolo mi do plaču. Vobec sa to nepodobá na farbu akú som chcela. Ide ma šlahnúť. ]-( Ešte stále dufam že to nejak vybledne. Monika tak to stredisko nepoznám. My sme boli v Agia maríne, pri Chánii. Joooj to varenie bude fakt sranda aj u mna. Ešte nikdy som nevarila polievku sama. Vlastne ked tak rozmýšlam tak ani s niekým. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, ani nevrav, ze priberať ]-( . Neviem prečo, ale teraz som sa nejak rozžrala a to je leto, čo by malo ísť zo mňa každé kilo navyše dole ]-( ]-( ]-( . Ja som skôr za to, že budeme chudnúť, obom nám to prospeje :-D . Lucka, nesmúť a kľud. Nieže si spôsobíš ujmu na zdraví ;-) . Akú farbu si chcela pôvodne a aká je výsledná? Aby som sa vedela vyhnúť podobným problémom =-) . Baby, neviem, či nám to vyjde zajtra s Jankou, lebo my máme ísť ráno podpísať zmluvu na byt a pre kľúče a napadlo ma to teraz :-( . Musím ešte Janke napísať ;-( . Mrzí mat strašne veľmi :-| . Dúfam, že vo štvrtok to už vyjde.
Odpovedať
je tu este niekto? =-) lucka hadam,to este vybledne,mi sme tiez raz malovali detsku a najprv to bolo strasne,ale vecer a na druhy den to bolo super,tak uvidis ;-) jeee iwus zajtra mas velky den,tak nech to vinde :-) mi sme dnes kupili novy kocik malemu ,bola polovicna cena a je super,pekne sa zmesti do auta,je lahky,4 pozicie-moze aj spinkat,ma aj fusak na zimu,a plastenku na dazd a odpojitelnu strechu-jeee sa tesim uz len predat stary :-D
Odpovedať
Lucka: aká je tá farba dnes? Aj moja spálna bola brutus oranžína a dnes je bledo-žltá
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka,ozaj si z toho nic nerob nasa obyvacka bol oranzova ako u blaznov a potom sa to zmenilo,farba sa zriedila a je to parada, :-D takze usmevik na tvar a vsetko bude OK Vsetkym prajem krasny den 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som vykrucanku nechcela,ale vsetci povedali,ze to musi byt ;-) tak to akceptujem.Asi sa mi tie prachy potom na nieco zidu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mala byt taká smotanovo žltá, také fakt jemná. A ked sme vyberali farbu tak ja som mala vybratu taký jemný odtieň žltkavej a drahý že kupme o odtieň tmavšiu že túto nebude ani vidieť. Tak som súhlasila, že ved jeden odtieň nie je taká zmena. A pánečku ono tá stene ja taká žltá že potrebuješ slnečné okuliare ked tam vojdeš. Takže od mojej smotankovožltej má teda brutus daleko. ]-( ]-( ]-( Z toho plynie poučenie, nikdy nedaj na chlapa. :-D Ja len dúfam že ked dnes prídem bude už svetlejšia, že to vybledne.
Odpovedať
Profilova fotka
my ked sme vyberali farbu zo vzorkovnika,povedali nam hned na zaciatku,ze na velkej ploche-stene,vyznie tmavsie ako na tom malom stvorceku,tak sme boli opatrny az na tu obyvku co sme premalovavali :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš nám nepovedali nič. Taká milá pani tam bola. ]-( Ale už kašlem na to. Hlavne nech už mám tu kuchynskú linku. Bóóóže už tolko ludí chce prísť na obed, že to budem len stáť pri šporáku. :-D /akoby som vedela variť :-N :-D :-D :-D /
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?