Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak nám dnes doma znižujú stropy a ťahajú stierku. Nakoniec prišli až 3 murári, neviem kto ich zaplatí. :-N :-D Takže moj program na dnes. zavreť sa d izby a nikomu nezavadzať. :-D zunka a pre koho sú tie torty?
Odpovedať
náš Samko má 1 rok a ešte jednému malému dievčatku na krštenie
Odpovedať
Profilova fotka
Sicilia, Ozeta sa mi zdá, že je v Priore. Ale nie som si celkom istá. Viem, že je tam Makyta ale zdá sa mi, že aj Ozeta.
Odpovedať
Profilova fotka
Jé, Ivuš, pekné fotočky. Bola si kočica. Už sa teším na tie svadobné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem v prvom rade Zunke, že mi vytvorila album. Bez jej námahy by ste tie fotky asi nikdy nevideli :-) . Jééj, ja mám album, waw x-) . Jasné, že mám aj viac fotiek, ale nestíhala som ich všetky posielať. Dokonca som zistila, že niektoré mi do PC neprešli a ostali vo foťáku, ale akým zázrakom, fakt neviem :-S . Ďakujem za Vaše chvály ;-) . Monika, dúfam, že čoskoro budú aj tie svadobné :-) . Lucka, áno, bola a som šťastná. Kiež by to šťastie trvalo čo najdlhšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, chcem Ťa upozorniť, že v albume meno "cenga" sa nachádza Tvoje foto. Ak o tom vieš, tak nič :-)
Odpovedať
a aj monikiné fotky som videla vo viacerych albumoch, že "taký podobný účes by som chcela"
Odpovedať
ok, ja som myslela, že to iwka píše o Lucke a jej fotke :-N
Odpovedať
jee iwus krasne fotky,ste zlatucky zo snubencom :-) ja idem riadit,sa mi nece,ale uz sa prilepujem na dlazku :-D tak ju musim zmyt,a mali sme von barbeque,tak ma caka kopec riadu :-| drahy siel na pivo,dnes ma povolene,lebo ja som bola vcera ;-)
Odpovedať
také barbeque večery mám rada :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja. práve rozmýšlam čo si dať na ranajky. A v našom bufete mám na výber pagáč a tvarohovú buchtu. ]-( Takže výber jak sviňa. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Lucka prosim ta.ked mame starejsieho,kde zacina jeho praca a kde konci???Usmernuje ludi napr.pri kostole,ze maju ist dnu a organizue odchod na hostinu???
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mám raňajky za sebou - tvarohový jogurtík. Ale mám chuť na niečo fajné. Bufet mám nebezpečne blízko, takže asi vyrazím tam ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj mocarabia. Tak u nás to bolo tak že starejší prišiel spolu s kameramanom najprv k manželovi a to okolo 14:00. Tam spravil odobierku a išli do zvolena. Tam znova odobierka a na svadbe bol do takej jednej v noci. Skončila sa vykrúcanka, chvílu sa ešte zdržal a siel domov. Tak sa ti to kráti, už máte všetko vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
zunka tak dufam že vy tam máte lepší výber ako my. Teta nemá ani buchtičky len pagáče aj to zo včera. Blééé ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , Zunka, veď som pozerala, čo to píšeš :-D . Lucka, ja by som si dala radšet tvarohovú buchtu :-p . Ja som mala zatiaľ len psyllium. Lucka, jasné, Janke odkážem ;-) . Fúú, už zajtra bude Janka "manželka". Sa už teším na svadbičku. Dnes ideme s Jankou ešte na Poľanu večer robiť výzdobu, lebo to chce mať podľa svojich predstáv. Tak sa vytešíme x-) Sunny, ďakujem x-) Mocarabia, vitaj po takom dlhom čase ;-) . Aj Tebe sa to už poriadne kráti, však? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim,ze ano,dokoncila som uz aj vyzdobu do kostala,uff 24 lavic,bolo toho dost,domov prideme 14.8. a svadba je 26.8.tak potom bude este trosku casu vsetko doladit.Ako sa ti naziva v manzelskom vztahu???
Odpovedať
Profilova fotka
Obrucky mame,aj s gravirovanim Vyzdoba je na agenture Hudba je zabezpecena aj ziva aj DJ,kamera foto tiez Saty mam aj topanky,..................... Ak by Vas nieco napadlo tak mi piste :-) :-) :-)
Odpovedať
moci: nazdááár zakladateľke tejto témy!!!! aj bižu máš? a poháre, menovky, pierka, kytica, účes, makeup, oznamká, auta, šoféry, torty, kolače, etikty na vino, ....a neviem čo ešte
Odpovedať
Profilova fotka
ooooooooooooo,ale si toho na mna vychrlila x-) ,bizu,pohare,pierka,kiticu,makeup,oznamka,auta, tak to mam Menovky sa budu vyrabat Uces som si este nie ista na 100% Sofery:budeme mat autobusy ale na moje auto uz mam Tortu:zakazali sme ine torty,bude iba svadobna vysoka 40cm Kolace:svokra sa este nedohodla s mojou maminou ale cukrarka je uz zajednana Vinne etikety:nebudu,vino chceme mat v dzbanoch UFFFFF ale to je 8-)
Odpovedať
dobrááá, tak si na tom fajn, bude čas aj trochu oddychovať ;-) aký budeš mať účes? Tortu by som aj ja chcela iba 1 - 2 také čo ladia s výzdobou. Ale určite niekto donesie aj druhé. A ak budú pekné tak sa zoberú do sály, ale len na nejaký vedľajší stôl
Odpovedať
Profilova fotka
pridam si ho teraz do albumu tak si ho pozri :-)
Odpovedať
ok, idem kuk ja nechcem drdoly a kudrlinky a ani závoj. Nejaké skoro rozpustené + živý kvet
Odpovedať
Profilova fotka
Mam to uz tam,mne sa tiez pacia rozpustene vlasy,teraz ich aj mam krasne dlhe,ale keby som mala rozpustene necitim sa OK,lebo by sa mi motali do tvare,a vzadu na krku by som sa potila :-S ,skoda
Odpovedať
moci: to je veľmi pekný účes, presne nad takým niečim som uvažovala - úplne hladký a vzadu guľa, no rozhodla som sa pre iný. A nebude Ti aspoň teplo
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidím že už fakt finišujete. Stíhaš to s prehladom. Nie ako ja ked som den pred svadbou vyrábala nemovky a etikety a zhánala tyn na výzdobu. Este ma napadli krabice na výslužky. ;-)
Odpovedať
tie krabice mám kúpené -dobrá som, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez,su asi trosku velke,ale su zadarmo :-) tak mozu byt
Odpovedať
Profilova fotka
moca velmi pekný učes. Aj mne sa páčia rozpustené vlasy ale tiež mi to dosť vadí tak som si ich na svadbu radšej vypla. ;-) zunka dobrááá. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca a kde sa ideš česať, malovať a dať si robiť nechtíky?/ak si ich teda ideš dať robiť/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?