Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
x-) ,nie vsetci su romantosi ako moj,ale mi najlepsie vieme co je pre nich to prave :-N -moj zas prsten pri sebe nemal,ten sme si vyberali spolu-predsa len,ja lepsie viem co chcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ceeem aby ten moj bol aspon občas romantik. Ale neviem i sa toho raz dožijem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Chceme nafotiť ešte teraz akože svadobné foto, niečo by sa dalo na svadobné oznámenie a zvyšok sa rozvešia vo veľkom formáte na klince, ktoré sú v jedálni kde bude hostina. Pôvodne som chcela, aby bol ženích vo vojenskom fraku (súčasnom) aj na obrade, ale to mi neprešlo a toto bol kompromis :-S a ešte k tomu to vymyslel sám :-) Monika Ty pokušiteľka, nelákaj na zákusky, ;-) Ty už si sa vydala, ale niektoré ešte musíme držať líniu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka to som lákala ja nie monika. :-D Máte to velmi zaujímavo vymyslené. ;-)
Odpovedať
lenka to lucka laka na kolace :-p ja som celkom spokojna z romantikou mojho muza,rad chodi do roman.restauracii,tancuje,obji ma,robime si pikniky,sice kvety uz nenosi casto,ale sem tam cokoladku,al.flasu vina-tak aj to sa rata ;-) a stale sa velmi sex.pritahujeme,len nam to vzdy drobec prekazi za posledny tyzden :-( dufam,ze dnes sa uz podari x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka to ma pomýlili tie 23-ojky ;-) , ale ty to už tiež máš za sebou :-) ja som totiž vysadená na sladkosti a len keď počujem, že koláčiky tak trpím :-p , ale vôbec Ti nezávidím a pekne si daj veď svadobné sú vždy najlepšie.
Odpovedať
sunny: tak len takto pekne ďalej pokračujte :-) svokra by si nechcela vnúčika zobrať na prázdniny =-) , či by si jej ho ani nedala?
Odpovedať
svokra je prilis stara na 9 mesacne,len na zopar hodin,pripadne v noci postrazit ak chceme ist von. Zato moja mama bude opatrovat na rok asi 2 tyzdne ked pojdeme na svad.cestu 8-)
Odpovedať
sunny: a kde teda budete bývať? rodičia sú vo Zvolene?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sladké tiež velmi velmi rada. :-p Je to moja droga. suny tak to máte skvelú ochranu. Myslím tým vasho drobca. :-D
Odpovedať
ak sa nam podari dovtedy prestahovat na SK,tak tam budu opatrovat,ak nie pridu nasi do UK ;-) Rodicia su vo Zvolene,mi chceme ist do Senca x-) lucka ani mo nehovor.uz 2 krat tento tyzden sme boli v najlepsoma potom maly zacal vrieskat,neporazilo b ta-a potom sa usmievaj cely den ]-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
sunny viem si to živo predstaviť. On beťár asi tuší čo porábate a zrejme sa ešte necíti na súrodenca tak vám zabezpečuje prirodzenú ochranu. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved prave,potvora jedna :-N uz mame abstak 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mu treba pred spaním dať niečo na cumel , napr. pivko aby tvrdšie zaspal. :-D Ale ak robíte taký hluk že ho chudáčika zobudíte tak asi nepomože ani to. Už len byť tichšie. :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
lucka: dobréé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka už ti ivka poslala tie fotky? som strašne zvedaváááá hlavne na ten prsteň. :-)
Odpovedať
nie neposlala, vôbec sa neozvala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, chcela som Vas poprosit o radu, kedze neviem v BB najst svadobne topanky (potrebovala by som smotanove). Poradte, kde v ZV maju nejake pekne svadobne topanky. V podstate mozu byt aj vyslovene svadobne a ked nenajdem, tak aj nejake klasicke, ale samozrejme pekne. Kde ste si vy kupovali?
Odpovedať
Profilova fotka
sicilia ja som si tie moje kúpila u Witmana. Ale velmi pekné majú aj v obuve na námestí oproti kat. kostolu. Hned vedla obuvy je fara. Neviem ci vieš ktorú myslím. a majú tam aj dobré ceny. ;-)
Odpovedať
sicilia: minulý týždeň som bolo vo ZV a skoro v každej obuve mali aj biele a aj smotanové svadobné s tými ako perličkami a cena bolo od 1.100,- do 1.600,- Sk. Aj tam u Witmana, kde písala Lucka ich mali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ta pri fare viem, kde je, ale Witman, to netusim. Mozete mi to aspon priblizne opisat. Inak celkom sa v ZV vyznam.
Odpovedať
sici: obchodný dom witman je oproti divadlu -ale nie oproti hlavného vchodu, tak ako by si išla od divadla do centrumu a tam - veľká budova s rôznymi obchodíkmi
Odpovedať
Profilova fotka
Witnam je pri divadle ale na druhej strane. Je to taký menší obchodný dom, smerom od divadla po druhej strane k centrumu. Neviem či sa z toho vyznáš čo som napísala. :-N :-D Ale u witmana majú väčšinou ten tovar co inde ale o 200 Sk a viac drahší. Aj ja som tak kupila topky a potom som ti isté videla inde ale o 200 Sk lacnejšie. A sestra si také isté kupila v polsku len krémové o 600 Sk lacnejšie!!! ]-(
Odpovedať
Monika, Lucka: vaši mangelovia mali francúzske kravaty, či ako sa to volá. Do toho ide normálna košela, alebo musí ísť nejaká špeci so širších alebo neviemakým golierom? Rozlišujú sa košele nejak? teda isto sa rozlišujú ale ako, aby som nekúpila kokosinu
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte obuv potamčok,či ako sa to volá. A jedna je ešte vedla priora /smerom k zámku/ na poschodí. Von majú vždy vyloženú takú vytrínku s topkami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ani netusím či moj mal francuzsku kravatu. Ani neviem aká to je. A kupili sme obyčajnú bielu košelu v polsku.
Odpovedať
Lucka nemal takú so širším uzlom - taký nakrčený ozol? idem kuk
Odpovedať
Profilova fotka
zunka mal. To je tá francuzska??? :-N :-D Tak potom k nej nepotrebuješ speci koselu. Stačí obyčajská.
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj dievcata dakujem, ste zlate. Idem dnes na nakupy ;-) A zunka, moze byt k tomu uplne normalna kosela, len je lespie mat francuzsky golier (rovny), prekryte gombikove zapinanie a rukavy na manzetove gombiky, ale to je vsetko na Tebe a nazenichovi. Moze byt aj uplne normalna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sicilia tak dobre nakúp. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?