Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a sú tie fotky kvalitné, ked si to objednám cez to? a ako budem vedieť kolko ma to vyjde a platí sa aj nejaké poštovné?
Odpovedať
chcela by som sa opytat,kolo stoji svadba so vsetkym dokopy...aspon priblizne.Pre 100hosti Vdaka ;-)
Odpovedať
Lucka: ja si z digi foťáka dávam vyvolávať foto cez net - multifoto - zaregistruješ sa a stiahneš jeden ich programík a objednávaš, hneď Ti to píše aj výslednú sumu a fotky prídu do nejakej predajni multifota, ktorú si zadáš ty. Ja si dávam do LC. Účtujú k tomu ešte 29,- Sk a formát 10x15 stojí myslím 4,90 alebo 5,90. Cez to čo si to dáva iwka robiť sú fotky lacnejšie, ale je tam vyšší manipul.poplatok - myslím teda.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka a tiež ti to donesú domov? sweet neviem ti povedať kolko vyjde svadba pre 100 ludí, je to dosť individuálne. Ale nás vyšla pre 36 ludí približne 55 000 Sk.
Odpovedať
Profilova fotka
vavy už som vam poslala tie fotky. Takže ked budete mať čas tak kuk a radte. ;-)
Odpovedať
fuuu tak tu je riadne horuco 8-) zajtra hlasia okolo 36-40-uuu budeme sa varit :-D len chudak drobec,cez den sa da,len vecer ma problem zaspat :-| aj ked nechavam otvorene okno do polnoci,stale citit dusnooooo =-) akurat idem pozerat how to look good naked-je to o chlapovi,ktory radi zakomlexovanym plnsim babam ako sa obliect a aby nemali o sebe pochybnosti,normalne ich vycapi na bilbord v spod.pradle a pyta sa okoluiducich co si myslia.Vacsina odpoveda,ze pekna baba s krivkami,pekne prsia,nadhrne boky-tak to rada kukam,aj ja sa potom citim dobre x-)
Odpovedať
zunka si zlata z malym na modrom konikovi-babo ti pristane ;-)
Odpovedať
sunny: ty si ma objavila??? včera to švagriná večer vyrábala, ja som už potom išla spať, tak ani neviem aké fotky tam dala. Lucka: idem kuknúť na tie fotky sweet: pre 100 ľudí - ja si myslím, že keď do toho zarátaš úplne všetko - šaty nevesty, ženícha, sála+strava, hudba, dj, fotograf, kamera, alko, nealko....proste všetko tam to tých 100 000,- aj bude. No dalo by sa z toho zkresať
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko babuľky. Dnes je opäť streda moj najneoblubenejší deň. 8-( Ja si myslím že to bude isto viac ako 100 000. Ved len alko, nealko a koláče čo stoja pre 100 ludí. :-N
Odpovedať
Lucka: k fotkám - ja si myslím, že jednotka a kolegyňa si myslí, že trojka, tak si teraz vyber :-|
Odpovedať
Profilova fotka
OOO zunka tak ti dakujem. :-D Presne medzi týmito rozmýšlam aj ja. ]-( :-D Ešte raz mi please vysvetli ako sa tá fotka zmenšuje v skicári.
Odpovedať
Ten postup čo som Ti písala včera funguje, len ak máš fotky vo formáte bmp a potom ju uložíš ako jpg. Ale ak ju máš už ako jpg a je veľká, tak si ju znova otvor v skicári - obrázok - roztiahnuť alebo skosiť - zvisle a vodorovne dáš na 50%, no a potom uložiť vyskúšaj, ak to nepôjde ešte poradím
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
funguje to jupííí. A neva že som to dala zmenšiť 2x o 50%? ci to už bude velmi malé? :-N
Odpovedať
a chceš to zmenšiť iba kvôli tomu aby sa ti to zmestilo sem do albumu? Tak si to tam vlož a uvidíš
Odpovedať
Profilova fotka
zunka stalo sa. :-D
Odpovedať
lucka: zase som za tú jednotku -tam si taká strašne pekná. A tá posledná - to by ste sa pozerali v izbe na plafón (teda tá fotka by sa pozerala)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidíš to ma nenapadlo. :-N :-D Takže už mám jedno proti pre trojku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, Lucka trošku som na teba naštvanááááá!!! ]-( Tak odo mňa poradiť nechceš!?! Čooo? No ak by ťa náhodou zaujímal môj názor, určite si nedávaj tú tretiu fotku (to nie je taká rámiková fotka)! Na prvej fotke si veľká kočka (ale veď to je samozrejmé), no a Majči tam vyzerá tiež dobre (keď zoberem do úvahy ako "super" sa vie na fotkách ksichtiť!). Na druhej fotke si opäť kočka a Majo tam vyzerá tiež výborne! No výhoda tej prvej je, že ste tam fotený z bližšia, takže sa pridávam k zunke, aj ja som za prvú fotku!!! Pokročili ste nejako čo sa týka kuchyni? Kedy sa ukážeš doma? Tinka ťa už ani nespozná! :-)
Odpovedať
a keď by si si vyvolávala niečo z tých koláži, tak to bude mať možno iný rozmer ako klasický, tak sa potom nečuduj a nehnevaj na mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
srdiečko ale ja som to dala do albumu preto aby som to nemusela každému posielať. Samozrejme že chcem poradiť aj od teba. ;-) Srdiečko ale ja si s tej fotky idem dať spraviť obraz a nie ju dať do rámiku. Tak ja si dám spraviť asi tú prvú. A možno dnes prídem aj tak v tom blbom stožku nemám čo robiť. A k tomu sa ani s majom nebavím. zunka neboj, hnevať sa určite nebudem. :-)
Odpovedať
nebavíš s Majom? prečo??
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, jednoznačne tú prvú fotku.
Odpovedať
Profilova fotka
tento stav trvá už od soboty. Mali sme v stožku také posedenie so susedmi a dodatočne sme oslavovali Jána. No a ako sme sedeli na dvore tak tam s nami boli aj dve mačky. No a jednému susedovi to zrejme prekážalo tak si jednu prilákal a hodil do nej šlapku. No a ja som človek ktorý neznesie ked sa bijú zvieratá. Som no to velmi citlivá. Tak som na toho človeka zazrela a po chvíli som odišla do izby sa ukludniť lebo by som mu niečo povedala. No a majo prišiel za mnou a zjazdil ma ako sa správam. To ma nahnevalo že nie je na mojej strane ale dá za pravdu cudziemu človeku ako mne. A popri tom vie aký mám vzťah k zvieratám. Možno som divná ale proste neznesiem ked niekto bezdôvodne ubližuje zvieratám. No a týmto sa spustila lavína a od vtedy sa len hádame.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujemm za rady, takže to bude tá prvá fotka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ja viem že obraz, len som nevedela ako tú fotku nazvať, proste sa mi na to hodil tento výraz, prišlo mi to najvýstižnejšie! Tak toho pána by som asi hneď zdrbkala ako sa patrí, bolo by mi jedno čo si o mne budú myslieť!!! Blb jeden!!! Úbožiatko cicka! A čo svokrovci? Tweety ak si tu, veľmi sa teškám že je všetko v pohode!!! Držím palčeky!!! ;-)
Odpovedať
lucka ake fotky ?bola som v tvojom albume,ale nic nove...?? =-) inak ja by som tomu ujkovi kludne daco povedala,aj na verejnosti,take veci sa nerobia,co mal 16 rokov?a hadam aj 16 rocny to uz nerobia.... :-S zunka,hej vyhrabala som tu fotku,ale je rozkosna ;-) srdiecko -o co to bolo?ze tweety v pohode,zeby to co si myslim? inak ako sa mas srdiecko?co mas nove? iwuskaaa kde si spachtoska? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svokrovci v pohode. Len vidia že sa nebavíme a vieš aká je svokra. Včera večer som sa s ním chcela porozprávať ale začal trepať niečo o našej tine a davať nezmyselné argumenty tak som radšej šla spať do detskej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky sunny, myslím že si myslíš správne!!!!!!! :-) Veľmi sa z toho tešíííím!!! Verím tomu že to bude všetko v poriadku až do konca! Mám sa celkom fajn, síce začiatok týždňa bol veľmi ťažký! Po dvoch týždňoch dovolenky si ťažšie zvykám na prácu! Nové nemám nič, snáď len to že nás dnes príde možno pozrieť sestra Lucka :-D :-D :-D . A ty? Ako sa má drobček? Nevieš čo je so sintiou? Dlho sa tu neukázala!
Odpovedať
Profilova fotka
sunny v mojom albume na konci sú tri fotky a jednu z nich mám vybrať a dám urobiť taký okoby obraz nad postel. ;-)
Odpovedať
jaj sa velmi tesim za tweety :-N ,potom to porozoberame ked to bude oficialne,zatial sssssssssssst. |-| sintia ma vela prace,len co si raz za cas dlksi mail napiseme,teraz v auguste idu do chorvatska s Durim-predsvad.cesta-inak ma tiez plne ruky priprav ;-) drobcek sa uz ma tiez lepsie,ekzemcek odchadza,len dufam,ze nadlho,ma tendenciu sa vzdy vracat,zuby 2 dole cele a 4 hore dopolky,ale sme si tiez trochu vytrpeli. Uz sa aj riadne stvornozkujeme a staviame vsade kde sa da-hlavne v postielke ked ma ist spat 8-( ;-) Tak a ty este neplanujes aspon dake zasnuby???? x-) uz aj iwuskaaa je zasnubena-uz len ty chybas ;-) Ako sa ti zije bez velkej sestry?Ked moja odisla do UK tazko som to znasala :-| i ked lucka je blizko,musi vam doma chybat...... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?