Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
iwka: aby Ti to ladilo s prsteňom, tak si si dala zlato???? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Byvame v skoro storočnom obytnom dome. Celý byt má 85 m. Z dvoch miestnosti sme robili jednu aj tak vždy všetci najradšej sedávajú v kuchyni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, dobrý postreh :-D . Ale vážne, vymákla si ma, aj preto to bolo :-N Baby, máte niektorá práčku Zanussi? Dnes asi pôjdeme do ZV, pokukať práčky a chladničky, tak robím prieskum a chcem počuť názory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja práčku nemám vobec a tak skoro ani nebudem. ale zanussi je dobrá značka. ;-) Neviem kedy pojdem najbližšie do DT ale potom sa ozvem. Možno sa stretneme na jankinej svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, zatiaľ Ti perie svokra, heeej? :-D Dobre, ak pôjdete na Jankinu svadbu, daj mi vedieť a zoberiem to do kabelky ;-) . Ešte ste sa so Zunkou nebavili o tom, či pôjdete? Jááj, som ja ale zvedavá =-)
Odpovedať
o práčkach netuším nič :-( a nebudem ani kupovať, lebo svokra má novú a tá bude spoločná na jankin sobáš nemôžem ísť :-| , Lucka ty pôjdeš?
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, prečo? To je škoda, ale keď sa nedá, tak sa nedá ;-) .
Odpovedať
Ráno si idem odbicyklovať maratón(už som 3 víkendy odriekla a drahý bol sám) a poobede máme oslavu -Samko má 1 rok. Veľmi rada by som prišla, ale keď mám taký nabitý program :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja teda asi tiež nepojdem sama. :-( Ja nerada chodím niekde sama. :-N ale budeme na nu myslieť celý celučičký deň. Periem si sama ale vo svokrinej práčke. Teraz idú kupiť novu tak načo by bola aj mne. Hlavne ked ju nemám kde dať.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a ja Ti nebudem stačiť? :-D Môžeš sa pridať ku mne :-) . Neviete mi povedať, či sa v TPD dá zobrať tovar aj na splátky?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka v TPD sa da zobrať aj na splátky. Co vsetko potrebujete kúpiť? myslela som že ty tam budeš so známymi. Tak ešte uvidím. Lebo Mirka s Jardim sa chcú isť niekam kúpať v sobotu tak uvidím aké bude počasie. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja tam budem s drahým no a ešte pri nás budú tie baby s polovičkami, čo boli na rozlúčke, čo sme Vás zoznamovali. Teda predpokladám, že budeme niekde spolu - mladá družina :-D . Kľudne sa budeš môcť pridať ;-) . Chceme kúpiť chladničku a práčku, čo sa týka elektroniky. Žehličku a fritézu už mám, bude treba ešte mikrovlnku a vysávač, ale to môže byť aj pozde. Hlavne tieto väčšie výdavky chcem mať z krku. A nevieš Lucka náhodou, či majú viac splátkových systémov? Napr. Triangel, Quatro, Cetelem... :-) . Ďakujem Ti A Monika sa dnes kde zašíva? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslím že ich majú viac. Ak by som šla tak ti dám isto vedieť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
taj ja trtúlim na obed lebo od hladu už ani nevidím. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, dobrú chuť k obedu :-) . Idem aj ja, lebo vidím, že dnes tu je mŕtvo a všetci pracujú. Lucka, ideme dnes do TPD, tak to zistím aj ja. Ideme aj matrace objednať x-) Tak ahojte 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som späť. Napapaná a spokojná. :-D Ivka dobrú chuť aj tebe a dobre nakúpte. ;-) Monika teba by som sa chcela spýtať, ci na ten obraz zo svad. fotky ste použili fotku takú detailnejšiu alebo celé postavy. Mám poslať gabike fotku mailom a neviem pre ktorú sa mám rozhodnúť. Ci takú detailnejšiu alebo celé postavy. Neviem si predstaviť ako to bude vyzerať. :-N
Odpovedať
asi detailnejšiu, nie?.....neviem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
zunka pošlen ti tie 2 fotky co postupili do užšieho výberu mailom, O.K.? a potom mi povieš svoj názor. Lebo práve tie dve nemám v albume a nedajú sa mi v robote zmenšiť aby som ich dala do albumu.
Odpovedať
ok
Odpovedať
Profilova fotka
takže nedá sa to ani poslať. spravím to doma a zajtra si to pozri. :-N
Odpovedať
Lucka, v počítači máš určite skicár, choď do štart - všetky programy - príslušenstvo - skicár a otvor si tam tú fotku a potom ju hneď daj uložiť ako novú a ono by to malo zmenšiť
Odpovedať
Profilova fotka
zunka skúsim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to teda nezmenšilo. neviem čo robím zle. Takže t už nechám na doma. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už som späť aj ja, ale bez obedovania :-) . Ráno som sa tak nažrala, že mám ešte zásoby :-D . Lucka, pošli aj mne, nech vieš aj môj názor :-) . Ja si tiež myslím, že detailnejšiu ;-) . Lucka aj si si dávala urobiť tie fotky, čo Ti urobila Zunka?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka pošlem to samozrejme aj tebe. Ale až z domu, tu to neviem zmenšiť. Tie zunkine ešte nemám vyvolané, tie prídu na rad s ostatnými svadobnými. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A hodíš to na CD a dáš vyvolať? Ako je najlepšie vyvolávať z dig.foťáka? My sme to doteraz dávali cez happyfoto ale neviem, či by mi vyvolali aj to od Zunky (teda keď to budem mať :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a čo je happyfoto? Ja som si dávala vyvolávať z pamäťovej karty ale teraz to dám z CD-čka.
Odpovedať
Profilova fotka
To je firma, ktorá robí foto cez internet. Pošlem mail s fotkami, ktoré chcem a fotky prídu až do domu :-) . Majú aj stránku, môžeš kuknúť ;-) . Je to celkom lacné, naposledy som dávala 10x15 rozmer a stál iba 1,90,-
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, my sme dali takú fotku, kde nám je dobre vidieť do tváre.
Odpovedať
Profilova fotka
pánečku monika ty aj žiješ??? :-D tak asi dám tú detailnejšiu. Ale ked majo tam vyzerá akoby fičal na nejakých drogách. Chúdatko. :-D ivka tak to idem kuk. O tomto som ešte ani nepočula.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?