Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, niečo vymyslím ;-) . Ja to tiež chcem čím skôr, tak sa budem snažiť. No pekné, už sa teším :-) . Sunny, no neviem, či romantika, ale už mi to bolo jedno, hlavne, že ho budem mať :-D . Môj nieje veľký romantik, veď ani pokľak na koleno nebol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, môj sen je september, tak sa prikláňam k tomu. No ešte som pozerala 14.4 a 18.8...ale apríl určite nie, to je už skoro :-D a august bude teplý :-S . No ešte sa uvidí x-) Babenky, musím ísť, ideme zavárať 8-( a taaak sa mi nechce. Lucka, zase sme sa minuli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja absolvujem akože dalšie cikanie. :-D Ani si nestíham prečítať čo ste popísali. Ale ivka srdečne gratulujem a nech je do roka a do dna svadba. ;-) Dúfam že prstienok je krásny ked si už tolko čakala. x-) tak ja zase bžím ale cez obed som tu. tak dufam že tu niekto bude. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem ;-)
Odpovedať
ok zunka,urob so mna daku maskaradu :-D :-p iwus v kazdom zasnubeni je kus romantiku,lebo ide o dvoch zalubenych x-) ja padam do prace,maly akurat strasne vrieska hore v izbe pri otcovi,lebo ma spat-tak aj celkom rada vypadnem 8-) pa
Odpovedať
Profilova fotka
tak konečne obed a ja sa možem venovať aj vám. x-) Ale ako vidím teraz tu nik nie je. Ivka teším sa na fotky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak zunka ppráve som si pozrela tvoj album a čo nevidím. To je predsa tá nova sukna, ci nie? Si v nej kočka. ;-) Tak dufam že ti nezapadne prachom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tak som si baby s vami dobre pokecala a idem zase pracovať na vrátnicu. :-D
Odpovedať
Lucka: ano to je tá sukňa, som sa odtrhla z reťaze a dala som si ju x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka tak sa z tej reťaze odtrhni častejšie, lebo ti pristane. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , zrejme tu už nikto nebude teraz, neskoro večer, čoo? :-) Škoda, no asi pôjdem aj ja buvať. Zajtra by som mala byť doma, tak sem nazriem, keď nás tu bude viac x-)
Odpovedať
Iwka: ja som pripravená na kecanie tak kde si?????? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ja som tu len tak, lebo so mnou nikto nekecá. :-( Takže ja si tu pokecám aj sama. 8-( :-D
Odpovedať
so mnou kecaj, nie sama
Odpovedať
Profilova fotka
Ved kecám, kecám. :-D Už som sa pochválila že už máme vyrobenú kuchynskú linku? Len máme problém s murármi aby nám dali kuchynu do poriadku. Nevieme žiadnych zohnať len cez víkend. A treba toho este tolko spravit. A chlap s kuchynou nas obhana ze nam ju nebude skladovat donekonecna. :-D Takze tento tyzden potrebujem znizit strop, vystierkovat a vymalovat kuchynu, polozit dlazbu a obklad. :-N
Odpovedať
Tak máte toho dosť na pláne na tento týždeň. A tá kuchyňa sa nedá doviesť ku Vám a niekde ju zatiaľ uskladniť, kým si to neopravíte? A my sme už tiež svokru - teda jej kuchyňu presťahovali dole. Už má hore iba spálňu a tá by sa teoreticky mohla tiež presťahovať dole, lebo mi už postele máme, tak by sme mohli spať už hore, len tam nemáme žiadne žalúzie, alebo záves (okno do ulice) :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Lucka, mám jedno riešenie s tou kuchyňou! Čo tak ju šupnúť k nám na Záhonok? Veď ty aj tak nechceš variť, bude ti tam len zavadzať! :-D A ešte, vieš, budem mať meniny, narodky, blížia sa Vianoce a tak, potom mi už nebudeš musieť nič kupovať! A ja by som ti možno občas aj niečo doniesla na papanie (teda Majovi, aby veľmi neschudol). A potom by si mohla priložiť aj ten sporák či čo si to už kúpila, aby ti na to zbytočne prach nepadal! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zaluzie nie su problem. Zavolas firme a ta ti ich pride do tyzdna namontovat. Tak ste sa uz svokry skoro zbavili. :-D uz len ta spalna. Vy uz mate na novu kuchynu vsetko pripravene?
Odpovedať
Nie nemáme pripravenú miestnosť na kuchynu - ide sa tam búrať priečka medzi kuchyňou a obývačkou, vymurovať pultík, ostierkovať, položiť podlahy. Neviem čo do tej kuchyne na zem. Asi dlažbu, no nebola som ešte žiadnu pozerať, tak nemám šajnu aké existujú farby a druhy. A žalúzie nechceme dávať nové, lebo okná sú staré a budú sa meniť tak o 2 roky, no a tam potom by žalúzie už nepasovali. Ale máme žalúzie, čo sme my doma mali na oknách (teraz sa dávali vonkajšie), tak tie by sme tam chceli dať zatiaľ, no sú o niečo širšie. Ale žalúziové firmy majú také špeci nožnice, ktorými sa to dá zostrihnúť -teda sa zúžia. Len to treba dohodnúť a odniesť ich tam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak pozerám, že s novou kuchyňou teraz bojujete viaceré. ;-) Naša už je tiež skoro hotová len problém je s pracovnou doskou. Dodacia lehote dva mesiace je ukrutná. ;-( Zunka ak Ti môžem povedať moju skúsenosť s vymurovaným múrikom v kuchyni tak už by som to teraz neurobila. Tiež sme ho tam postavili a najradšej by som ho zbúrala. Je to také nemenné riešenie, skúsila som to len raz povedať, že tam nemusel byť :-S a tie ksychty robotníkov boli úžasné. Teraz máme problém ako ho obložiť a tak... Dobrý stolár by to riešil celkom inak, ale architektka to navrhla tak. :-| .
Odpovedať
breee ranko slnecnice 8-) vyzera,ze sa tu dnes zas budeme parit :-) hlavne v robote,vcera som si obliekla suknu a vsetci dokonca aj hlavny manazer-oooooo ty mas suknu, :-o -nahodou ja rada nosim suknu a zunka ty si v tej tvojej vyzerala supis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj srdiečko. No tak nad tym riesenim este porozmyslam. :-D Len kde by si 7 m kuchynskej linky dala. zunka tak to sa vam fakt neoplatí.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenka, a nemože byt ten murik len vystierkovaný a namalovany? Videla som to aj tak. sunny aj tu to vyzerá že bude hic hoci ráno ma aj oziabalo na nozky.
Odpovedať
vcera som sa rozhodla skusit ist do postele skor,o pol 11 a normalne sa mi rano o 7.15 lepsie vstavalo 8-( ;-) ale kd maly zaspi okolo pol 9 tak rada odychujem kukam tv,internet,alebo upratujem :-D no ale treba spanok na krasu :-N lenka aj moja segra caka ale na sedacku u zdlho,najpr.to mal byt mesiac a potom povedali,ze o mesiac sa ozvu kedy bude ]-( chuuuda tak sa na nu tesia :-x a teraz si predstav,ze vyhodia tu co maju zatial a budu aj 3 mesiace sedet na zemi c c c c c :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Spravili sme ten múrik zo sadrokartónu, kvôli statičke, no a teraz je už taký omlátený, že sa to musí niečím obložiť. :-| .Inak vystierkované by to bolo najlepšie. Sunny viem pochopiť tvoju sestru, nemáme ani sedacku len dve staré kreslá a fit loptu a kuchyňu nemáme vôbec od kedy sme sa presťahovali, čiže od novembra. Máme za tým múrikom jeden stôl a inak sa všetko umýva v kúpeľni. Len chcela som to stihnúť aspoň do svadby. Neviem si predstaviť odobierku v rozostavanom byte ;-)
Odpovedať
Lenka: môj pultík-múrik bude ostierkovaný a bude trochu oddelovať kuchyňu od obyvky - aby nebolo vidno z obyvky, keď bude návšteva bordel v kuchyni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takzo sadrokartonu je to tažšie. Keby si do neho prudsie kopla tak tam nechás dieru. Takze asi bude fakt lepšie to obložiť. A nechcete to obložiť drevom vo farbe linky? Napr. na Bučine predávaju také niečo čím sa obkladaju aj steny. Vola sa to asi deos. Mozno by sa to dalo použiť aj tam. srdiečko kde siiii?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj u nás to je tak myslené, že aby návšteva nevidela, čo nemusí, len ja mám pocit ako keby sme tam mali postavený Berlínsky múr, meria skoro 4 metre. Obložené to bude vo farbe linky (hruška) problém je s pripevnením, aby z predu netrčali šróby a tak. Ale keď to bude len taký menší múrik tak to bude v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
4 m múrik??? fúha. :-. To niekto má menšiu celu kuchynu ako vy murik. :-D Zrejme nebývate v paneláku!? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Zunka, to si veľa odomňa chcela, o 6tej kecať :-D Hmm, Lucka gratulujem k novej kuchyni, ale ako vidím, nieje to až také potešujúce, keď musíte okolo nej urobiť ešte kvantum roboty :-S . Ale neboj sa, zvládnete to ;-) . Lucka, kedy Ti môžem vrátiť tú Tvoju bižutku? Nemáš cestu do DT? Ináč, ani som ju nemala, nakoniec som si dala zlato, ale aj tak Ti ďakujem x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?