Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu riadny zoznam. :-D Tak sa stav u mna v stožku ja ešte s tej torty mám. ;-) Som zvedavá ako dopadla ivka včera.
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj vám blbne táto stránka? Normálne sa mi nedala otvoriť. ]-(
Odpovedať
agojte, ;-) zunka som sa nasmiala,ze daj maleho ocinovi :-D ten ....... este spi,a to bol vcera von,povedal,ze pride do 23.00-a bolo 23.30 ked som si sla lahnut bez neho |-| a to som mu kazala napalit cd s fotkami,lebo ichj chcem dnes mame poslat,a v meste mi to spravia do hodiny ]-( nemam to-a ja si to neviem urobit,este som to ani nevidela ako sa to robi ;-( z malym musim ist tiez k doktorovi,ten ekzem ma hrozny,na laktoch to vyzera ako velke chrasty,lebo v noci ani nespal,sa skrabal 8-( chuuuda moje male :-( inak mam dnes volno,tak by som sa rada tesila z pekneho dna,no ale zacina trochu blbo :-| lucka aj vcera mali baby zo strankou,odisiel server,ale bob povedal,ze dnes to bude hotove ;-)
Odpovedať
už asi 200x som sa snažila sem niečo napísať, no iba error error ]-( , dúfam, že sa to opraví sunny: a nevieš z čoho má ten ekzém?
Odpovedať
to keby som vedela :-( mal ho uz predtym,ako zacal papat,cize z jedla to neni,obliecky vymienam pravidelne,perm v dets.praskoch,vacsinou len bavl.oblecenie [len dakedy riflicky],nebabusim ho,skor ma volne lahke oblecenie,po kupeli obyc.krem E45,cez den kremik na licka na ekzem a skrab.pokozku-jajjjj keby si povedala,aby som mu dala ho.no ,ze to pomoze,aj to urobim ;-( no som sa objednala na 10.30 tak uvidime,ale ratam,ze mi povedia to iste,ze s toho vyrastie,a zas mi daju novy krem,ktory bude ucinkovat po 3 dnoch,ale len na 2 tyzdne,potom si nan pokozka zvykne a vsetko sa zacina odznova :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je hrúza že to nejde. Hadam budem musieť pracovať. ]-( :-D sunny, chúdatko malé. Musí ho to riadne svrbieť. :-(
Odpovedať
aj mne vacsinou nejde :-( normalne ma to nabevi ]-( ,ze pekny zaciatok dna,chces si pokecat,a ani to nemozes :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ani mna to nebaví. Jednu odpoved mi odosle na 200-stý krát. ]-( Neviem čo by som robila keby to nešlo tak týždeň. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jééé už to zase ide. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka kde síííííííííííííííí? Som zvedavá ako ti to včera dopadlo. Celý deň som na teba myslela. :-) Večer bol u nás Jardo, tk hovoril že vás videl viesť sa na golfe.
Odpovedať
teda hlavne ze to uz ide :-) akurat som prisla od doktoraq,zas mi dal zo 3 kremy,tak uvidime :-S drahy este spi ]-( nakopala by som ho do zadku,ja ked idem von,na druhy den musim tak ci ak vstat z malym,ale ja sprosta nemam to srdce zobudit ho,lebo potom budeme cely den obaja nervozny,z toho,ze bude chodit ako zombie 8-( predsa uz ma svoj vek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vraj má svoj ek. To akoby bol už v dochodkovom veku. Keby ta tak počul. :-D :-D :-D Dufam že to drobcovi pomože a zbaví sa toho hnusného ekzému. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozaj kde je iwuskaaa??????? a ostatne babenky?-monika,srdieco,tweety,sintia,lenka,jajus.....???/ :-o
Odpovedať
Profilova fotka
takže ivka nás už od včera ignoruje, jajuš nemá prístup na net, srdiečko je na chate, monika isto usilovne pracuje, lenka má tiež isto vela práce a tweety a sintia neviem. Iba ja tu tvrdnem a nič sa tu nedeje. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute zenske zdravi chlop ako sa mame? lucka: heej a na mna si zabudla no dobre cauky zunka : ak si dnes nahodou pocula trubenie tak to Ti nie od "vela prace trubilo v hlave" ale siel som okolo tak som Ti pozdrav od Moniky takto odovzdal ze som trubil celou Mytnou aj Lovinobanou. ahoj Monika: laska len makaj aby si aspon dnes mohlo odist skor ako o 18:00 domov sunny vybrala si si nejaku tu dovolenku?
Odpovedať
krke este nie,ale myslim,ze Slov.raj a Senec,a este daku jaskynu. ked som tu ,na mojom pase neni fotka,len cer.krizik aj vy to mate?
Odpovedať
-baby uz neviem co mam z malym robit :-( je hrooozne zly,vkuse len skrieka,place,mnauci,nic sa mu nepaci,nic nechce,len na rukach a aj to chodit 8-( -chcela som ist na prechadzku,obleciem sa a pridem dolu,a zistujem ze nemam kocik ]-( zabudnuty v aute a muz v robote :-o -uz len pol hodinu a idem ho kupat a potom flasa a spat,dufam,ze aspon zaspi normalne,lebo ma jeb.. |-| takyto zloduch este nebol,ale hrozne slince,tak asi zuby a do toho ten ekzem,ze ho vsetko svrbi,na jednej strane mi je ho hrozne luto,ale po vsetkych dnesnych pokusoch,si ho uz 5 minut nevsimam 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak to tam máš veselo. :-( Chúda malé isto ta nechce takto zlostiť ale ked idú zuby tak je to hrozné. Aj mne začal rásť zub a bla som vtedy dosť neprijemná. A to nie som malé dieťa. :-N Takže si toto obdobie musíš len nejak pretrpieť a neboj určite bude lepšie. ;-) Krke ahoooj, akože ťa ignorujem?
Odpovedať
lucka uz maly spinka,tak som konecne v klude x-) nahodou vo vani uz bol zlaty,pri flaske uz skoro spal,a ked som ho davala do postielky tak sa na mna usmieval,cize uz sa na mna nehneva :-) -no ale uvidime,ci si to v noci nerozmysli :-S inak lucka tak ake bolo privitanie z manzelom?kytica plna kvetov a romanticka vecera? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suny ha-ha. Vraj kytica kvetou a romantická večera. No o tom možem iba snivať. 8-(
Odpovedať
ale hadam,zato ze ste svoji nemozte zabudnut na kusok romantiky ;-) inak ako som ti dopisala prvu spravu,maly sa mi zobudil :-o mal zapchaty nosik,takze je to jasne,ide nanho choroba,to bude zas tyzden ;-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj zvládnete to. ;-) Ja som si pr tom mojom neužil aveľa romantiky. On proste nie je taký typ. ]-( Dobre idem do hajan, lebo zajtra chceme isť na kupko, tak aby som vstala. :-D Dobrú nocku.
Odpovedať
dobru noc a uzi si kupko,tu akurat zacolo byt skaredo,asi preto,ze mame z muzom konecno volno :-|
Odpovedať
Dobrý večer dievčatá a chlapec! ako oficiálne som vás oslovila =-) krke: v piatok som už 10:30 cestovala do ZV, tak ak si išiel neskôr cez Mýtnu a Lovinobaňu, tak som to nepočula :-S . Musíš ísť ešte raz ;-) Sunny: tak chodôbka nejaká ide na drobca? :-( Tak veľa energie Ti prajem Lucka: tak máte druhé medové týždne teraz, však? V piatok som si kúpila samodržky - hnedé na skúšku. Večer som ešte robila torty tak som si ich dala, že ako sa budem v nich cítiť, ale fajn to bolo. Nešúlali sa mi dole. Sa mi to zarylo do stehien a už to nešlo. Monika keby si mala na stehnách trochu sadla, tak by sa Ti to ani Tebe nezošuchlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No zdravím Vás dievčatá a chlapec. V prvom rade sa chcem ospravedlniť, že som sa dlho neukázala, ale vo štvrtok som mala tie promócie a v piatok, keď som chcela čo to napísať, nešiel net ]-( . No a potom na obed som už odchádzala na Ružinú, boli sme na chate :-) . No a dnes som sa tešila, kedy budem môcť konečne napísať. Áno Lucka, môže byť, že nás videl na golfe, veď to bol významný deň x-) . Teda, Jardo nám hneď volal, že sa ani po Detve neobzeráme :-D , keď sme na golfe =-) . Zunka, nieje pravda, že keby mala Monika viac sadla, samodržky by držali...ja sadlo mám a nedržali ]-( Lucka a ďakujem, že si myslela na mňa ;-) . Veď včera nás bola Mirka s Jardom pozrieť na chate, tak vravela, že si ma spomínala :-) . A na koniec...môžem sa Vám s niečím pochváliť? x-) (počkám si na odpovede :-D )
Odpovedať
iwkaaa: vari sa stalo to čo si myslím????? nejaký prsteň, že by sa objavil???????????????? a fotil brat na tých promóciách? Máš foto už v počítači?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ivka no neviem radšej sa ani nechvál. my to vlastne ani nechceme vedieť, že zunka. nas to vobec ale vobec nezaujíma. 8-( Ale niééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, jasné rýchlo sa chvál lebo ak to je to čo si myslím tak ... :-D :-D :-D Tak už nevyspávaj a šup chváliť sa. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a hlavne sa skús pochváliť do 8:00 lebo potom mám službu na front office /t.z. na vrátnici/ a tam nie je net. ]-( Dnes zase bude absťák. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak baby som si pokecala s vami. ]-( 8-( Ja už musím bežať na tu vrátnicu. Ale cez obed som tu ako na koni. A možno ked pojdem na WC tak sem nenápadne skočím. :-D Ja som tak zvedavá na ivku. :-N :-D Tááááááááák sa mi nechce na tu sprostú vrátnicu. :-(
Odpovedať
Lucka: tak veľa pi, aby si chodila často na wc :-D a mohla sem kukať Iwka: ak nevstaneš do pol hodiny, tak Ťa idem prezváňať mobilom ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?