Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Monika, by mohla v prvom rade poslať fotky, aby som mohla niečo vyrobiť aj z toho. Už som robila aj nejaké koláže zo soboty, no chcela by som to skompletizovať s monikinými fotkami a potom to pridám do albumu ;-) . Takže ja robotu mám, mne svoju nemusíš Monika posielať, iba Lucka si pýtala x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ty si ale alibista. Vraj mne nemusíš posielať. :-D To nechceš pomocť kamoške ked má vela roboty??? :-D :-D :-D No ako chceš. Ale ked dokončíš fotky a budeš sa nudiť tak nefňukaj. :-D A šup šup pridávať fotky. Nech mám čo pozerať. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby moja draha Monika ma ako vzdy vela prace, takze by som ju zastupil? To viete uz skoncil futbal tak uz maju cas aj chlapi. :-D Kedze mam vela prace aj ja, tiez mozem poslat, tak frcim makat skor ako ma tu "stara" nacapa :-D cmuk bozkavam Ta laska. lucka od Teba by som mal prist vziat nas album co Monika nechala u Teba v aute okolo 11:45 sa Ti bude dat? Monika to este dohodne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) , čo?? Nevedeli ste nájsť Luckine auto? :-D To by bolo super, keby ste prišli. Viem si predstaviť Janku, ako by ju to potešilo x-) . Krke, vitaj medzi dievčatami :-N . Monikááá, halóó, daj si prestávočku ;-)
Odpovedať
iwka: no hľadali sme hľadali, až sme našli. Ja som bola ešte aj čúrať nad kostolom pri potoku :-D krke: no teda vitaj medzi nami dievčatami!!!!!!!! Ty si tu teraz ako náš jediný chlap (monika dávaj si bacha) x-) . Poslala som už monike môj e-mail, tak mi prosím pošlite tie vaše fotky zo soboty. Teraz som si všimla, že si sa iba dnes zaregistroval a máš za sebou už 1 príspevok. Máš čo robiť kým nás dobehneš.
Odpovedať
Profilova fotka
Jééé mi tu máme chlopa. 8-) Krke váš album mám tak si kludne možeš prísť poň hocikedy. Ja aj tak nemám nič na práci. :-D Keby ma tak počul riaditeľ. :-N Ano ivka dako som si nevedela spomenúť kde som to hlupe auto nechala. Vez deň to vyzeralo inak. :-D a to som ani nepila. Ale našťastie s pomocou zunky som ho našla. Manželovi to radšej ani nepoviem lebo mi zoberie vodičák. :-D
Odpovedať
iwka: a chlapi ako skončili? alebo ste ich vôbec nestretli? jééééj a čo ozaj ten "malý s veľkým" - prišiel? fotili ste??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Že stará!!! Tak to si doma vypiješ!! Dnes budeš hladovať :-D ! Minko, ty si tu ale už raz bol zaregistrovaný pod inou prezývkou.. Žeby si na ňu zabudol??? Jasné, žeby - chlap??? Baby, myslím na Vás, len nestíham - fotky musím ešte zmenšiť.
Odpovedať
Caute kocky 8-) tak ja som vcera mala auto nehodu :-o nic sa nikomu nestalo,ale ked si pomyslim,ze sa mohlo |-| mala som segru a 2 deti v aute :-. Nastastie je vsetko ok,ja mam len porusenu znacku,ale druhy vodic ma velky cierny pas cez cele nove auto :-o -chyba oboch :-| Takze hlavne ze sme vsetci ok ;-) Inak vikend bol fajn,v sobotu som bola von,prisla o 2 rano 8-( po sangrii boli hlava =-) ,ale rano z malym vstal manzel,za co som bola hrozne vdacna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucka: smola, chod sa este rychlo povozit, aj tak nemas co ine na praci, prefot si na pamiatku vodicak, lebo ja mu to vsetko bonznem musim obhajovat silne pohlavie juuuj to vam bol cert dlzen chlopa. zunka: fotky musi poslat Monika ona ich maaa, ale maka a maka, inac musim Ta pochvalit pekne si porobila tie nase svadobne hmmmm snimam klobuk Ozaj kde je sunny chcel som jej dat niekolko dobrych navrhov kam povlacit muzika po Slovensku
Odpovedať
sunny: ste mali šťastie, že sa Vám nič nestalo. Dávaj si pozor! Malý si to uvedomoval, alebo si to nejak nevšímal? Monika: tak zmenšuj, zmenšuj -prosím prosím. A ináč tú "starú" to som myslela, že myslí nejakú šéfku, aby ho nenačapala :-D a to on Teba ]-(
Odpovedať
krke: sunny je tu. Akurát sa objavila pár min pred Tebou. Baby, mali by sme si založiť nejakú novú nenápadnú tému a tam rozoberať veci, ktoré chceme pre chlapmi skryť. No a v tejto by sme písali veci, ktoré si môžu prečítať aj oni x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasné zunka a dať tej téme názov ako napr. dieťa, pôrod, a pod. Tam by chlapi isto nehladeli. :-D Teda aspoň ten moj. :-N krky tak dík. ale ja ho už vopred upozorním že ked mu bude niekto vykladať ako som si nevedela nájsť auto tak si véééééééééééééééélmi vymýšla a určite to nie je pravda. Ja by som predsa nikdy nezabudla kde mám auto. :-D :-D :-D sunny našťastie sa vám nič nestalo, na auto sa vykašlať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka: len sa neboj nebudem narúšať vašu intimitu práca obchoďáka ma drží celý čas za volantom na cestách teda dosť ďaleko od PC akurát v pondelky mám office day tak som pri PC ale to mávam veľa papierovačiek takže tiež nie je čas strkať nos do babských záležitostí, dnes je výnimka keďže som minulý týždeň pre porezanú ruku nejazdil nie je toľko papierov. noo ak sa takto rozkecám aj Vás v príspevkoch dobehnem. sunny : treba si dávať pozor za volantom hlavne že to skončilo OK.
Odpovedať
To bolo stastie ;-) ,ja som stala na krizovatke,ale bola som kusok za ciarou,asi pol metra,a auto co islo,v nom stary ujo,isiel hrozne po strane dak ma srajkol.Takze chyba oboch,ale podla poistovne bude hlavne moja,lebo som bola za ciarou,ale to je noermalne,ked na kriz.nevidis,ze sa musis z autom posunut kusok dopredu-takze asi tak 8-( deti v pohode,ja som ostala stat na mieste,nebol ani velky buchot :-S zunka,ze nenapadnu temu :-D myslis ip? ;-) tak ako bolo na stretku?budu fotecky? :-)
Odpovedať
krke: kľudne tu pokukávaj a hlavne píš, aby sme sa niektoré neunudili k smrti. A k tej porezanej ruke: to má kto veriť, že tie podrezané žily boli kvôli melónu?! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na stretku bolo superne. Hlavne večer tá jankina rozlúčka so slobodou. Dostala od kamošiek velmi praktické a v manželstve použiteľné darčeky. Ved dúfam že zunka čoskoro priloží fotos. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuuuuuunka ja cem fotky. Pridaj aspoň to čo máš ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( :-D
Odpovedať
no ok, tak idem pridávať
Odpovedať
Profilova fotka
no konečne!!! Chceš aby som od zvedavosti praskla??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka: nuž tak niektoré veci nevysvetlíš a melón bol po ruke, horšie sa to vysvetľuje Monike vraj kritický býva 7 rok a jej manžel aha už po 2 mesiacoch. Dufam že Vás ten Fico zahrnie robotou na tých úradoch, potom sa ja s Monikou môžme roztrhať aby sme potiahli celú republiku teda celý okres.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka noo daj fotky vlastne na tie som sa sem prisiel pozriet :-D :-N :-D
Odpovedať
krke,pocula som,ze mi ides dake napady sem vlozit pre toho mojho brita ;-) tak sem s nimi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, poslala som. Baby a boli ste sa pozrieť aj na toho malého s veľkým??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krke a na svadobných fotkách ste vyzerali takí šťastní a ty toto. :-D Ale myslím si že to si len skúšal moniku ako rýchlo je schopná dojsť z práce domov. ;-)
Odpovedať
Baby a chlop, pridala som prvých 5 fotiek. Idem pozrieť na tie od Moniky a potom pridám ďalšie. Monika: veď aj ja som sa pýtala na toho malého s veľkým a nik neodpovedá. Asi to bol veľký s malým :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo ono by bolo dobre vediet co presnejsie chces a na kolko dni a tak. Moznosti je vela z celeho Slovenska, ale myslim ze najprv by si mu mala ukázať okolie svojho domova: Tak teda kratky vystup na Pustý hrad je klasika a samozrejmosť potom návšteva B. Štiavnice možnosť kúpania množstvo tajchov a jazier, krásny nenáročný výstup na Sitno s peknou vyhliadkou a vežou. historické centrum Štiavnice, starý a nový zámok kalvária a le tá je v zlom stave. Perfektná je návšteva banského múzea dostanete prilbu, lampáš, plášť a sfárate do bane tam je super prehliadka nezabudnuteľné a samozrejme Antol krasny kaštieľ s dobovým nábytkom a toľko parohov po kope ešte v živote určite nevidel. ubytovanie je tu veľa možností. Pekné je aj kamenné more vo Vyhniach to je blízko prírodná pamiatka a pivovar.Potom výstup na Poľanu s vodopádmi Bistrô, ako bryndziar teda Zvolenčan by som nemal ale centrum Banskej Bysttrice hore na šikmú vežu, skanzen, a pametník veď nevie čo to bol socializmus tiež neďaleká Harmanecká jaskyňa a nádherný je výlet lesnou železničkou do Čierneho Balogu kde je aj muzeum železničky a kúsok ďalej vo Vydrove super lesný skanzen v prírode.zavŕšiť to môžte v bojniciach zámok, ZOO, atrakcie, kúpalisko čajka v bojniciachj alebo plážové v Prievidzi ale to mám dojem že teraz opravovali. Môžem aj pridať nejaké veci tu v okolí to už potom konkretne keby si chcela o chvíľu príde ďalšia oblasť....po reklame....
Odpovedať
Profilova fotka
téééda krke. Ty máš fakt prehlad. Inak musím sa priznať a zároveň sa hambím, ale nad štiavnicou máme chatu a napriek tomu som zo štiavnice vela teda nevidela. :-N Hlavne že od toho banského múzea to máme asi 2 km. Vždy ked sme tam prišli bolo bud zatvorené alebo málo ludí. Dúfam že aj ja sa tam raz dostanem.
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny ide o to ci chces viac turistiku alebo kombinovat aj s inymi aktivitami. Už babami spominany slovensky raj je užasny ale v podstate je to aj ked nie naročna a skutočne krásna a zaujimava ale prevažne turistika aj keď by ste boli autom tak sa da kupat v dedinkach najstudenejsie jazero v ktorom je povolene kupanie na Slovensku da sa odskocit do Popradu do Aqua city a pozriet pekne centrum mesta alebo este lepsie na kupko do Vrbova a ist pozriet historicky Kezmarok.Su tam aj nejake jaskyne. Pripadne je tu moznost navstivit Levocu aj spisku novu ves a spisky hrad, pod nim je super salaš - koliba kde robia bomba halušky. Myslim že super by boli Rajecke Teplice, cestou tam by ste sa zastavili v Bojniciach na cely deň večeru by ste si dali na Kľaku je tam fajn salaš. V rajeckych su kupele, kupalisko, krasna zahrada s rybnikom fontanky a tak rybky, na ktorom sa može člnkovať uprostred neho je reštauracia bašta nádherná romantická večer (krásne najme večer pri svetlach) opýtaj sa Moniky. Blízko sú 4ičmany staré maľované domčeky niektoré sa dajú navštíviť sú historicky zariadené pôvodný original nabytok, v Raj. Lesnej najvätší betlehem s pohybujúcimi sa figúrkami zaujme aj neveriaceho peknéé. Kúpať sa dá aj v Rajci kúpalisko Veronika.b lízko je zrúcanina hradu. Dá sa odskpočiť do neďalekého Súľova nádherné vápencové kopce, hrad, nenáročná turistika cestou späť odporúčam cez Žilinu krásne centrum mesta veľa reštík a hlavne bomba nákupné centrum Dubeň nemôžme s Monikou nikdy obísť keď sme blízko ( Monika nepotrebuje Nowy targ, Polus, Pandorf, Viedeň, stačí dubeň) blízko je hrad Strečno, dá sa previezť na pltiach po Váhu.... nevypínajte eštze stále sme len začali......
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby a chlop, čítam, čítam a vyzerá, že sa kopia všelijaké zážitky aj tie menej príjemné. Ale teším sa, že ste všeti prežili aj autonehody aj nehody s melónmy. :-| Večer keď som si krájala ten svoj tak som dávala riadny pozor.. ;-) Mňa zas začínajú asi prenasledovať predsvadobné sny. :-S Dnes v noci som sa vydávala, ale nestihla som ani sobáš a neprišli ani žiadni hostia, lebo sme im neposlali svadobné oznámenia.. zaujímavé je to, že niečo podobné sa mi už snívalo a stále sa to opakuje len s malými zmenami, že nemám šaty alebo nepríde hudba a tak. Nemáte nejaký recept na dobrý spánok? Musím si namiešať voľajaký odvar nech sa mi nesnívajú také bludy. Možno je to tým, že som v práci v jednom kole :-p a potom sa niet ani kedy stretnúť trebárs aj kôli návliečkam na stoličky... :-| . Zachvíľu odchádzam na služobku tak Vám prajem pekný týždeň a dávajte si na seba pozor :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?