Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Jáj, aké krásne víkendíky ste prežili. Ja tentokrát nič moc - celý deň som doma riadila, lebo taký bordel aký tam bol...fúúú... Lucka, je to jasné, prečo tvoj drahý išiel do Talianska a príde až na budúci týždeň!!!Žeby preto, že sa ide hrať finále Taliansko-Francuzsko?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidíš monika tak toto ma ani nenapadlo. Ale teraz ked nad tým tak rozmýšlam ... ]-( Asi s ním hodím po telefone vážny debat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzerá to tak, že Zunka má v práci nejakú prácu keď sa tu ani neukáže :-) . No konečne!! :-D Lucka ty si išla na starý pas na Rodos?
Odpovedať
Profilova fotka
aj mňa to prekvapuje že zunka je ticho. Pánečku ona fakt pracuje :-. :-D Ano monika išla som na starý pas. Mohla som ísť aj na občiansky ale ten som už mala zmenený a letenka bola na staré meno.
Odpovedať
Profilova fotka
Mohla si ísť na občiansky? To nevadí, že sa tam ide cez krajny, ktoré nie sú v EÚ?
Odpovedať
No tak zas aby som sa nepretrhla, tak som tu, veď aj zajtra je deň, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zrejme to nevadí. Musíš mať platný občiansky resp. pas ešte aspoň pól roka. Ale to bola podmienka grécka. Všade to majú inak. Ale ak mám pravdu povedať tí známi čo s nami boli tak on mal občiansky platný už len mesiac a nič sa mu nestalo. Ale pssssst. :-x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš zunka takto sa mi to páci. Ja už dnes tiež nepracujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Monika mám otázka hlavne na teba. Bola si si nahlasovať zmenu priezviska aj na sociálke? Mna dnes nastrašila kamoška čo robí v Allianzi že ak som to tam nenahlásila tak nemusia za mna evidovať odvody. Ide hlavne o ten druhý pilier.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , tak dnes som sa tu celý deň neukázala, bola som u kaderníčky a potom opatrovať. A keď som prišla domov, hneď nám doviezli spálňu, tak ju už len zmontovať :-) . A pekný deň je za nami. Ach, to bežííí =-) . Písala som dnes aj Janke, tak sa na Vás teší ;-) . Už sa nám to kráti, čoo? x-)
Odpovedať
Iwka: a to tú spálňu doviezli už do nového bytíku? tam ju budete skladať? Lucka:ty si kde všade nahlasovala zmenu priezviska? občiansky nestačí? no a samozrejme v robote, alebo teda niekto na úrade práce. Ja to mám tak blbo - v auguste mi končí platnosť občianskeho, čiže si musím dať urobiť nový a v septembri zase nový - s novým priezviskom. A keď budem mať trvalý pobyt zmenený v inom okrese, tak aj na úrad práce sa budem musieť hlásiť tam, nie?
Odpovedať
Monika: nezabudni prosím kúsok tej látky na mašle. Nemôžem Ti dať hneď aj zálohu? a podpísať tú objednávku alebo čo ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobré ránko, bože baby, ja so večer nemohla zaspať. Čumela som do plafónu =-) do 01,30h., už som bola nervózna z toho ]-( . Zunka, byt ešte nemám, mali by sme ho mať k 1. augustu. Jááj, už nech to je rýchlo x-) . No a tam budeme skladať aj spálňu. To ale bude makačka, ešte že nie pre mňa :-D . Zunka, ak budeš mať TP v Očovej, hlásiť sa budeš vo ZV. Aspoň budeš častejšie s Luckou :-D . Sa mi zdá, že treba nahlásiť zmenu aj poisťovniach :-S . No neviem na 100%. Babenky, platí to ten zajtrajšok? Teda o 15,30 pred baumsom? Aby som tam hodinu nečakala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka zmenu treba nahlásiť aj na zdravotnej poisťovni a neviem či aj na soc. pois., preto som sa to pýtala moniky. Hlásiť sa už budeš vo Zvolene, takže ma budeš mocť prísť pozrieť. x-) A k tomu občianskemu. Ten mesiac vydrž aj s neplatným a daj si ho zmeniť až po svadbe aj s trv. bydliskom. Ivka tak konečne by ste mali mať bytík? to je super. x-) Takže STRETKO zajtre o 15:30 pred BAMBUSOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tešíííííím sa. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, áno mali by sme mať, ale do 1. augusta je ešte ďaleko, dúfam, že na meste sa im nič neporobí :-D . Zunka, ja som Ti tiež chcela povedať, aby si počkala s OP, nedávaj si ho robiť kvôoli jednému mesiacu. Neboj, problémy by robiť nemali :-) . Jupíí, aj ja sa teším. Lucka, nevieš či Mirka ide zajtra do roboty? Vieš, ak bude doma, tak či by nešla s nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka cez víken nepracuje. V nedelu ak bude pekne tak sa chystáme s mirkou na kupko do detvy. Možem sa jej spítať či nechce ísť ale či by sa tam s nami nenudila. :-N Inak ideš na slávnosti aj dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa spýtaj aspoň pre istotu, či si to nerozmyslí. Čo Ty vieš, možno ma so svadbou aj predbehne :-D Lucka do Detvy? No neviem, rozmyslite si to, lebo vstupné 50,- :-o a voda je vraj super ľadová 8-( . No jasné, že ideme aj dnes hore, to musí byť. Dnes by mali mať Janka a Michal rozlúčku so slobodou, ale neviem, zatiaľ sa neozvali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale je t aspoň blízko. Na neresku je vstupné 65 Sk a voda má od teplej tiež daleko. Ale keby som mala dať na benzín do Zv ... Mne v podstate o tú vodu ani nejde. Hlavne nech sa možem vyhrievať na slnku ako jašterica a sem tam niekde schladiť. A hlavne že nebudem sama sedieť doma. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby mám na vás taku prosbu, teda hlavne na zunku a ivku. Nemohli by ste mi niektorá sem skopčiť tú octovú diétu. Nechce sa mi to hladať kde ste o tom písali a chcem to dať mamine. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, máš pravdu ;-) . Tak nereska je tiež dosť drahá :-S . Tak sa majte, idem ešte niečo vybaviť a potom hor sa do práce 8-)
Odpovedať
baby a možem mať sobáš bez platného občianskeho preukazu? to asi nie :-| Lucka, mne príde(teda mal by prísť) bus do DT 15:30, takže hore pri bambuse budeme trošičku neskôr Idem skopčiť tú dietu, vydrž
Odpovedať
Profilova fotka
Aha Zunka, tak to ma teda nanapadlo. Radšej sa choď spýtať na políciu, či sa to neda nejak urobiť, možno majú nejakú náhradu, nejaký formulár, čo my vieme :-D .
Odpovedať
DIETA S JABLČNÝM OCTOM Pitný režim Pri diéte treba naozaj prísne dodržiavať pitný režim. Budete sa cítiť síce ako prietokový ohrievač vody, ale je to ten najprirodzenejší spôsob, ako môžeme očistiť náš organizmus. Najlepšia je neperlivá minerálka s nízkym obsahom sodíka, pretože sodík zadržuje tekutiny v tele, a to my nechceme. Počas dňa by ste mali vypiť 2-3 litre minerálky, napite sa vždy polhodinu pred jedlom a hodinu po jedle. Okrem toho musíte denne vypiť jednu šálku žihľavového čaju a každý druhý deň (vždy v utorok, štvrtok a sobotu) šálku čaju na čistenie krvi. Oba sa dajú kúpiť v lekárňach. Pri diéte treba absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, sladené malinovky a olej používajte iba olivový a aj to minimum. Pondelok Raňajky: čierna káva Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok Večera: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom Utorok Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom Večera: 1 čerstvý ananás, biely nízkotučný jogurt Streda Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok Obed: 2 vajcia na tvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát Večera: 10 dkg šunky s hovädzou šťavou (respektíve 20 dkg šunky), 2 rajčiny Štvrtok Raňajky: 1 čierna káva, 1 celozrnný rožok Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom Večera: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát Piatok Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok Obed: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez oleja, šalát s jablčným octom (alebo dusená ryba a uhorkový šalát) Večera: 20 dkg šunky, ovocie (nie banány!) Sobota Raňajky: čaj s citrónom Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok Večera: JEDZTE! Zájdite si na večeru, alebo si niečo dobré navarte. Je úplne jedno čo a koľko, dajte si to, na čo máte chuť! Nedeľa Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok Obed: ½ grilovaného kuraťa, šalát Večera: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie (okrem banánov) a 1 celozrnný rožok
Odpovedať
Profilova fotka
zunka velmi pekne dakujem. Ale ved som ti povedala že ťa počkám na stanici. :-) No my sme občiansky potrebovali len na matrike ked sme boli nahlásiť sobáš a potom už nie.
Odpovedať
zunka a nebue tistacit pas?to je este lepsi doklad ;-) tu zacina byt zas skaredo ]-( a to mam volno,och aj na oku citim ze ta infekcia sa vracia a zajtra nebudem moct oko otvorit a tiez ma strasne boli chrbat,ledva som dnes vstala a zobrala maleho dolu :-o baby ja sa citim taka stara,ciiim to je? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sunny v poslednom čase toho bolo asi na teba došť veľa. A k tomu nei si doma a aj to môže mať na to vplyv. Nejak to už musíš vydržať a ked už budete bývať na slovensku určite sa to zlepší. ;-)
Odpovedať
dakujem za pozitivne slova lucka :-) nadopovala som sa tabletkami tak mi je lepsie 8-( aleasi si 2 krat rozmyslim,ci bude surodenec pre drobca,ved ja pridem o chrbticu :-o a ako je teraz na SK?Urcite pekne :-N Inak teraz v septembri idem na 2 tyzdnne domov,a chcela by som mojho manzelika zobrat ukazat mu slovenske krasy-poradte kde?Kde je aj dake jazero,jaskyna,ale tak aby sme nepotrebovali sprievodcu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ked budeš sunny na slovensku a budeš tu mať rodinu budeš zmýšlať inak. U nás je pekne, na oblohe ani mráčika. x-) Ja by som ho určite zobrala do slovenského raja alebo do tatier. Alebo na plťky na dunajec. My sa tam s drahým chystáme tiež.
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, zmenu treba hlásiť aj do sociálnej poisťovne. Za mňa to ale urobila naša mzdárka. Zisti si, či Ťa zahlásil zamestnávateľ a ak nie, tak to choj nahlásiť ty. Oni by si Ťa mali nájsť podľa rodného čísla, ale mohol by byť problém pri materskej.. Zunka, zavolaj si na políciu a pýtaj si občianske oddelenie - t.č. je 532033. Tak tá diéta, uuuf.. a kde je čokoládka a keksíčky a koláčiky...?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, určite do Slovenského raja, ako vraví Lucka. Ale tam by ste to s malým asi nezvládli.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?