Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja asi tiež nie :-( . Moja, dosť je chudá a ešte ak tu schudne, tak Jardo keď príde, bude z nej hotový. Kde zmizla Monika?
Odpovedať
Profilova fotka
monika asi pracuje aj namiesto nás. :-N Veru ak schudne čo len kilo bude už priesvitná. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, keby nás len počula =-) :-D :-D Monika, halóóó? Veď už toľko nemakaj, na slávnosti už máš našetrené aj 5krát :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja tiež idem, majte sa krásne. A Tebe sa Lucka ešte ozvem, čo a ako :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
No musí niekto aj pracovaťna nás darmožráčov. :-D :-D :-D O.K. ivka, maj sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka tak práve som zistila, že vstup je 50 Sk. Neviem z ktorého roku bol ten udaj na nete. :-N :-D Ale hned sa mi to nezdalo.
Odpovedať
Profilova fotka
No dobre, už som skončila - už nemakám. Zajtra mám konečne voľno. Jupíí!! Bóže, čo zrazu s toľkým voľným časom?? Majte sa teda zajtra pekne, užite si voľnú stredu.. Musím už ísť, drahý už trúbi pred firmou :-D Jáj, ešte som chcela. Na Nereske bolo zatiaľ 25 Sk, lebo nebol úplne napustený plávací bazén a všade plávali mušky a bordel.. bolo to tak minulý víkend, neviem ako teraz.. Už naozaj čafte..
Odpovedať
Profilova fotka
Monia tak teba by mali ukazovať za peniaze. Byť v práci od rána do 20:17, tak to ťa tá práca musí fakt baviť. :-. To mňa by už o takom čase nemal ani kto pustiť z budovy. :-D
Odpovedať
halooooo,teda kde ste vsetky?Ja,ze tu uz bude popisane,a tu nic :-o Co este spite :-D Drahy ma dnes volno,tak si vecer aj ja odychnem,normalne sa nemozem dockat,ale predtym robota,a dnes mame aj health visitors,to k nam pride niekto z nemocnici,kuknut na maleho . Je to urcite lepsie,u nas si musis na prehliadky chodit,a tu oni pridu k tebe ;-)
Odpovedať
ahaaaa tak dnes je sviatok,ako som prave zistila,tak si teda uzite den off ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sunny, ja som len tak nazrela, lebo ideme tatata :-D . Ideme na cintorín, toršku poriadiť a potom sa asi zmočiť na Ružinú. No neviem, či do tej vody vkročím, ak len na vodný bike, kde ma aj dobre opáli x-) . Tak Ti želám pekný deň a uži si to x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som práve prišla z kupka a ivka možeš lutovať že si s nami nebola. :-D Len mi trochu priškvrklo tvár. :-D Dúfam že aj vy ste mali taký vydarený deň ako ja. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucka, ja som bola v solarku, namiesto prírodného slnka :-) . Bolo veľa ľudí? A teraz si v Stožku? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ludí bolo veľa. No ved bol sviatok. Teraz som vo zvolene a užívam si mestký život. Po kupku som bola pozrieť jednu kamošku a potom som s druhou išla na našu priehradu. Tam je taká prírodná krčmička, kde sedíš vonku a grilujú tam rozne veci tak som sa napráskala. Toto mi v stožku chýba. Tak akoby zdochol pes. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
To Ti verím Lucka, že v Stožku je dosť pusto, lebo v Detve to nieje o nič lepšie :-D . Tu je tiež len taká veľká diera :-o , nemáš poriadne kam ísť ]-( . No ale zvykla som si 8-( . Tak Ty si sa dnes mala super, no teda :-) . Fúú, ale niečo také dobré grilované by som si dala :-p . Dnes sme boli pozrieť aj na Ružinej a keď sme prechádzali okolo tých chát, tak skoro v každej bola grill alebo guláš party, len som tak slintala :-D . Už sa teším na slávnosti...langoše, zepakanky, no proste mňam :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte grilovaná klobáska. :-p :-p :-p Tak na tú sa teším ja. x-) Tak ja idem pomaly búvať a zajtra zase do tej blbej roboty. Normálne som dnes mala pocit akoby som mala prázdniny. Joooj staré dobré časy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som spomínala, že tú klobásku by som neriskovala. Ale nikdy nehovor nikdy :-D . A ja by som zase tak rada išla do roboty =-) ale nemám do ktorej ]-( . Tak dobrú nôcku Ti prajem a sladké sníčky |-|
Odpovedať
Iwka: aj ja som bola včera na Ružinej, ale iba na biku som take prechádzala. Potom som bola doma, napustili sme si bazén vodou, tak som sa s deťmi vyšantila, potom sme išli na zmrzku, prejsť sa na salaš na palacinky, potom leháro v hojdacej sieti a večer som bola (z čoho sa strašne teším) kúpiť také biele okrúhle skaly do skalky. Dlho som ich zháňala a teraz konečne som zohnala - joj a také sú pekné.......koľko málo stačí ku šťastiu :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ránko babuľky. Tak ako vidím zunka aj ty si prežila pekný deň. Takýchto dní volna by mohlo byť viac. :-D Inak kde si zohnala tie skaly? aj my také chceme ked budeme prerábať dvor. Je to velmi pekné. x-) A čo stáli?
Odpovedať
Lucka, na Ružinej je baňa a tam robia takého skaly. Ja som zobrala biele okrúhle triedené (cca 15-20cm), tieto stoja tona 3000-3500,- Sk (ja som kúpila 0,5t). Majú aj menšie aj tmavé, hranaté, ...rôzne. Aj také veliké skaly, v ktorých je diera a tam je zasadená nejaká tuja, alebo v tvare jašterice, krokodíla...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeee to vyzerá zaujímavo. Takže baňa na ružinej. Budem tam musieť zájsť. x-) A ako si prosím ťa odniesla 0,5t??? hadam nie na bicykli? :-D
Odpovedať
nie nie na biku :-D , ale kamoš má tranzit-autíčko(je oficialny slov.prepravca), tak mi to potom išiel doviezť. Tam sme to nakladali do auta, potom u nás zase vykladali, prišiel drahý, tak tomu sme nejakú časť zase dali do auto a ostatok sme preložili ďalej do dvora, aby mi to z ulice nikto nepokradol a dnes mám takú fest svalovicu na zadku, fú či ma to teší, aj štíhlejšia sa hneď cítim :-D
Odpovedať
baby, dali mi robotu ale takú nenormálnu, že až. Tí naši nádejní kupcovia si zmysleli, že okrem tých milión tabuliek a podkladov a cd-čiek, šanónov, zakladačov, čo sme im pripravili, tak chcú aj všetky kúpno-predajné zmluvy pofotené za posledné 3 roky. No a tých zmlúv je asi tak 1000, teraz ich všetky fotiť, zakladať, triediť a hlavne ich hľadať v archíve, no hrúza. Ale to nevadí, aspoň skôr prejde deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš, tak ty si spojila príjemné s užitočným. :-D a to ti zunka na jednu skalku treba 0,5t tých kameňou? Nie je to nejak moc?
Odpovedať
To nie len na skalku, to aj k altánku- keď bude 8-( a aj popri chodníkoch- totižto sadili sme trávnik a popri chodníkoch(zámocká dlažba) tráva uschýna, tak tam som tiež chcela dať skaly a ešte na rôzne aranžmány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budete to mať určite krásne. My budeme prerábať dvor až na budúci rok. Ale už teraz sa tešííím. x-)
Odpovedať
Dobre rano 8-) zunka tak ty sa dnes nebudes nudit :-D co sa tyka tej skalky,moja mamina je do toho uplne zblaznena,ma taku na chate,tam altanok,no nasi su tam kazdu volnu chvilu-utek z reality x-) inak aj ja som mala vcera pekny den,sice som doobeda pracovala,ale drahy mal volno,potom sme isli na pizzu aj s drobcom,manager ho tam vybozkaval [aj on ma posd.vek dcerku],vecer mi maleho muz okupal aj nachoval,dali sme si vinko,spravil mi masaz a ........,a potom sme kukali film jaaa keby to mohlo byt castejsie :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sunny vidím že ste si pekne užívali. :-D
Odpovedať
uzivali :-D mame rezervu zas na dasich 6 mesiacov :-D ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj tak vy si to takto krásne nadrábate? :-D Asi by som aj ja mala prejsť na tento štýl, lebo pri tom mojom človek nikdy nevie kedy zdúchne do talianska. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?