Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
lucka ahooj, nexcem to moc rozoberat, pretoze sa bojim ako to dopadne... takze o nejaky 2-3 tyzdne si budem istejsia ci je vsetko tak ako ma byt :-) ako sa mas inak? uz mate doprerabane? dozariadovane? srdiecko, ak nas citas tak sa ozviiii 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
srdiečko sa neozve lebo práve o pár minút odlieta do Tunisu. Jooo ako jej závidím :-D . Ja sa mám fajn len moj mužík je už druhý týždeň preč. A doprerábané ani zdaleka nie je, takže dúfam že do konca leta to bude o.k. A vy ako s tým bytíkom? Tweety silno ti držím palčeky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som prišla s mojim mužíkom. On by išiel zatiaľ niekde popozerať a po stretku sa stretneme a pôjdeme na nejaký program. Kľudne sa môžme stretnúť pred tým Bambusom :-D , hádam to nájdem. Lucka dones Tvoje svadobné fotočky, lebo ja som ich ešte nevidela všetky..
Odpovedať
lucka, srdiecko islo s janom na dovolenku??? a kedy sa vrati... no to jej aj ja poriadne zavidim 8-) nas byt bude mozno v auguste hotovy... no uvidime, akurat nam montuju schodiste, je tam kopec veci ktore sa mi nepaci, ktore bude treba prerobit, ale clovek ozelie... len nech uz byvame vo svojom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
O.k. tak pri bambuse. Ak by ste si to rozmysleli tak ja budem 15:30 čakať na autobuske na zunku v striebornej fábii. ;-) Fotky donesiem ale aj ty nezabudni tvoje. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano išla s Jančim.Vrátiť by sa mala o týždeň v utorok. Juuuj tak vy budete o chvílu vo svojom. Veru človek vela vecí oželie len nech to už je čo najskor.
Odpovedať
Lucka: a nikto ma nevidí takú hološu v solárku? Baby, nepoznáte nejakého slobodného normálneho chalana pre moju kolegyňu? Celé dni, týždne, mesiace tu fňuká, že ju nikto nechce, že ju nikto nemá rád a nám už tým lezie na nervy. Takže veľmi by mi to potomhlo :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, uvidia Ťa, ak sa zabudneš obliecť a pôjdeš tak domov :-D Alebo vyskúšaj ísť oblečená - že čo to spraví :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka :-D :-D :-D Kto by ta tam videl ked si tam sama? Ale ked som tam bola prvý krát mala som taký blbý pocit že čo ak sú tam nejaké kamery. Ale je to len prvý krát. Potom si na to zvykneš. ;-) Ale ak ti to velmi vadí tak tam chod v gaťkách. Ale iba ak nenavštvuješ nudapláž, tam by to vyzeralo blbo. :-D Ja takého kamoša nemám, keby si ju zoznámila s tými mojími tak ti fnuká ešte viac. :-D
Odpovedať
Monika, cestou domov by mi nevadilo, keby som išla holá-to som zvyknutá, len v solárku sa asi budem nejak hanbiť :-D Lucka: a k tej nudapláži: aspoň by som upútala pozornosť na to správne miesto :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ani som nevedela že sa v tebe skrýva taká exhibicionistka. :-D
Odpovedať
tichá voda brehy myje aké hlásia počasie na sobotu? idem kuk na meteo
Odpovedať
Článok sa načítava...
všade je iba do piatku predpoveď a to 29/30 stupňov - slnečno, tak v sobotu bude dúfam tiež tak.
Odpovedať
Profilova fotka
tak kukni aj na zajtra, ja chcem ísť na kupko. x-) Inak práve tlačím do seba pizzu a už mám dosť. :-p Ja vždy ked sa takto natlačím chce sa mi nenormálne spať. 8-(
Odpovedať
celý týždeň je slnečno a teploty okolo 28-30, takže zajtra sa pekne opáliš a vykúpkaš
Odpovedať
Profilova fotka
Jupííí. A ty ako ideš tráviť deň voľna?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) , hlásim sa Vám z práce x-) . Malý buvká a ja že nakuknem sem. Včera som zaspala viete o koľkej? O 00,30h. :-o . Nie a nie spať ]-( . Zunka, vraj do solárka nahá :-D :-D , som sa musela zasmiať :-D . Takže ja Vás budem čakať pre Bambusom o 15,30h., hneď idem písať Janke :-) Teším sa, konečne nás bude viac ;-) , však Monika :-) ?. Lucka, kde ideš na kupko? Aj ja chcem ísť. Sunnyinka, nič si z chlapov nerob. Môj má momentálne asi svoje dni, nieje s ním vôbec reč ]-( . Ja sa môžem snažiť a on je ako vymenený ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka tak poď, možno pojde aj mirka ak nebude robiť. Pojdem asi na neresku. Nič tu nie je bližšie. Mohli by ste prísť rovnakým busom z DT. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A Ty si vo ZV? Ak bude pekné počasie a drahý nevymyslí zaujímavý program, tak by som aj išla :-) Na nereske som bola len raz, ale nevadí. Keby bola bližšie Strehová, to by bolo supiš x-) . A Mirka kedy bude vedieť, či ide do roboty? Baby, dnes som vymákla krásny korzet v ružovej farbe. Dám si k nemu ešte ušiť bielu sukňu, takú pod kolená, takých je albumoch veľmi veľa a mám komplet šaty na svadbu x-) . Totižto, v priebehu mesiaca ideme na 2 svadby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka mi má volať. takže sa rozhodni a daj vedieť. Ja ostávam vo Zvolene ale prišla by som vás čakať na Bučinu, kde by ste vystúpili a spolu by sme išli na neresku. ;-) A na jankinu svadbu už saty más?
Odpovedať
iwka: budeš kočka na svadbe a to solárko to som myslela, že či nie v spodnom prádle, nie v oteplovačkách ]-( :-D ja idem dnes pre deti, takže zajtrajšok venujem im
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, tak Ti napíšem sms-ku, ok? ;-) Ano, šaty na Jankinu svadbu už mám, budem mať tie čo na promóciách, tak ich aspoň využijem. Zunka, dík :-) . Veď ja viem, že ako si to myslela, ale smiešne mi prišlo :-D . Tak zajtra máš o seba postarané, čoo? Teraz tie šaty nikde v albume neviem nájsť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty tiež budeš mať zaujímavý program. :-D
Odpovedať
budem na vás myslieť zajtra. Ja asi tiež nafúkam bazén, napustím vodu, vytiahnem lehátko a budeme sa člapkať všetci. To je nápad a pofotím ich a spravím im nejaké pudingové poháre s ovocím ale zmrzka, .........tak už sa aj ja teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééé tak teraz ti zunka fakt závidím. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj Zunka, nespomínaj mi pudingové poháre, mňam :-p . Hneď by som si dala :-p . Lucka, koľko je vstupné na neresku?
Odpovedať
neresnica mi vždy pripadá ako nejaké nereste, že sa tam robia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pozrela som to na nete a tam je 25 Sk. tak neviem či je to tak.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, dnes si ako išla do práce? Lebo viem, že včera autom a brala si aj Mirku :-) .. Že nejak neskoro včera prišla =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka no predsa autom. Mirku som brala aj včera aj dne. Chuda včera prišla o 22:30 a na siednu už mala byť zase v práci. Za celý deň si ani poriadne nesadla. Toto by som ja nevydržala. 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?