Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu monika tak to je šťastie v nešťastí. ze mu držíme palce nech sa skoro uzdraví. Bože človek aby si fakt dával strašný pozor lebo v priebehu sekundy sa ti môže zneniť život na ruby. Aj mu to zašívali?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka aj ja cééém isť opekať. :-( Ked príde drahý musíme podniknúť nejakú opakačku. Tak si uži tú romantiku. Práve tu bola Mirka tak sme poklábosili. Hovorila že sa m áte stretnúť. sunny super že vám vyšiel deň. Tu nebolo bohvieaké počasie. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, pozdrav drahého a nech sa rýchlo uzdraví ;-) . A odkáž mu, nech Ti viac podobné šoky nespôsobuje, ok? x-) Lucka, to je super nápad. Mohli by sme ísť vo dvojiciach - Vy, my, Jankiny, Zunkiny (neviem, ako to napísať :-D ), čo Ty na to? To by bolo super. Aspoň by sa naše polovičky spoznali a robili výjazdy vtedy, keď aj my, ale pánske :-D . A jasné, že sa môže pridať aj Monika aj Sunny, no keď sú z ďalej :-S , škoda ;-( . No Lucka, dnes si ma odmietla ;-( . Škoda, že si musela ísť na lipu :-D . Sunny, som rada, že Ti víkend vyšiel podľa predstáv ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka dosť ma to sra.o, ale ked svokruška sa mi snažila vytvoriť nejaký program ked videla ako sa nudím tak som ju nechcela odmietnuť. :-N Keby ste zavolali o chvíločku skôr ... :-D Ten nápad vo dvojiciach sa mi páči. Len to zrealizovať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No veď Lucka, škoda, že nás to skôr s Mirkou nenapadlo ]-( . Myslíš, že bude problém to zrealizovať? Ja si myslím, že ani nie. Počkáme na Tvojho Maja, keď sa vráti a keď budeme mať všetci voľnú sobotu a bude fajn počasie, vyrazíme :-D . A tej lipy si natrhala dosť? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem či dosť. Ja vlastne ani neviem, na čo sme to zbierali. :-N :-D Juuuj tak sa teším ked to zrealizujeme. Ja milujem tieto opekacie akcie. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no predsa na čajík :-D . Jóó, aj ja ich milujem, tú vôňu slaninky, mäska, no proste :-p . Lucka, nevieš koľko stojí u Ivety čiste manikúra a lakovanie nechtov?
Odpovedať
Profilova fotka
Tá ku ktorej ja chodím sa volá Ivata? :-N :-D A neviem čo može stáť taká manikúka. A ako vám to včera dopadlo? Myslím to romantické rande pri Slatine. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak tento týždeň si idem doplniť nechty tak ti to môžem zistiť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako nám dopadlo romantické rande? Založili sme ohník a začalo pršať. Proste hotová romantika :-D :-D :-D Nie, volá sa Iveta, nie Ivata :-D . No ja mám cestu zajtra okolo, tak zistím to aj ja, len tak či náhodou nevieš ;-) . Veď som počula, že máš nejaké pekné nechty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teraz ich zrovna pekné nemám. :-N Jasné IVETA! :-D Ale ved v dážď je ako storený na romantiku. :-D Tak ja pomaly idem do spáčov /zase sama/ lebo zajtra bude zase problém 5:50 vstať. Booože ako sa mne nechce vstávať. 8-( Takže dobrú nocku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nôcku Lucka, aj ja idem do spáčov a tiež sama 8-( . Neprídeš? :-D Mirka vravela, že ich máš peknučké ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Monika: ako sa má tvoja krvavnička? uverili mu, že si to pre melóne podrezal tie žili =-) :-D ? Opekačka? ale veď ja chudnem!!! ja sa budem pásť tam niekde na lúke a vyhrýzať lesné plody a korienky x-) Ináč vo svadobných albumoch je jedna baba(zabudla som meno-asi monika), ktorú fotila "naša" Gabika. Pekne ich pofotila.
Odpovedať
Tortu som aj odfotila - zajtra hodím sem foto.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bože ako ja neznášam pondelky. ]-( zunka žiadne vyhovorky typu lesné plody a korienky neberieme. :-D Jedna výnimka sa predsa spraviť môže. Juuuj už sa teším na foto torty. Ano videla som tie fotky a dokonca mala aj toho istého DJ-ja.
Odpovedať
Lucka: ale keď tých výnimiek (v jedení) je nejak veľa :-( Monika: do albumu pridám o malilinkú chvíločku tvoje ďalšie prezentácie, tak si ich odtiaľ stiahni. Ináč tie fotky môžu byť trošku iný rozmer ako zvyčajne: teda ak by ste si dali vyvolať nejakú koláž, tak nebude mať možno rozmer 10x15(ako normálne fotky), ale napr. 10x13 alebo 12x16 :-| , tu v robote nemám program, kde si viem pozreť veľkosť fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
ale no tak zunka, kôli nám ešte jednu výnimku spravíš, nie? :-N x-) Slubujem že poslednú. A do kedy to vlastne chceš dietovať? Tie monikine koláže sú super. ;-) Baby ako to vyzerá s tým stretkom cez slávnosti???
Odpovedať
Lucka: ja vlastne ani nedietujem, len o tom viacej hovorím x-) ako konám. Po 17:00 hod nejem iba pijem. A víkend bol v tomto smere strašný ]-( :-| . Ja mám mať akurát vtedy MS ]-( a v poslednom čase mi je na hov.o, teda dooooosť riadne na hov.o. Ale ak sa bude dať fungovať ako normálny človek, tak určite prídem. Ktorý deň? V nedeľu a v sobotu večer pôjdem asi na chatu(teda určite ak mi nebude zle).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) , Zunka, veru veru, kvôli nám budeš musieť zhrešiť :-D , jasné?? Áno, fotky som videla, som myslela, že budú mladí z DT, keď mali na Raticovom vrchu sobáš, ale nepoznám ich. No ozaj, napíšte kedy to ktorej vyhovuje a môžeme ísť ;-) . Ja zatiaľ neviem, lebo aj Janka má mať rozlúčku cez slávnosti a vôbec sa neozvala :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
Baby viete že mne je to jedno. Ja môžem stále. :-D Takže povedzte kedy to ktorej viac vyhovuje aby sme to zosúladili. Aj ked vidím že to bude značný problém. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, neviem ako sa Ti mám poďakovať. Fotky sú prekrásne. Ďakujem mooooc veeeľmi. Máte niekto program slávností? Mohli by sme sa stretnúť tak, aby potom bolo niečo zaujímavé - že by som išla s drahým pozrieť, už keď budeme v Detve.
Odpovedať
Profilova fotka
No to vidím aj ja ]-( . Takže keď dedukujem, že rozlúčka bude v piatok (dúfam, že nie všetky tri dni :-D ), tak mne by sa dalo v sobotu okolo tej 17tej a ak nie, tak aj v nedeľu - hocikedy. Lucka, tak ak sa Zunke dať nebude, pôjdeme len my a zoberieme aj Mirku. Hmm? ;-) Zunka aj na mňa čaká MS a prvý mesiac bez HAK, tak tiež sa teším, ako budem liezť po stene :-( Baby, ak za rýchlo zdúchnem, tak som už musela ísť preč. Idem do solarka a popýtať sa ohľadom nechtov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, daj si www.detva.sk a tam to nájdeš ;-) . V sobotu o 21,15 je SĽUK :-) Tak ja idem a prídem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja program nemám ale mohla by ho zohnať ivka. :-N Kedže ja som jediná ktorej to vyhovuje hocikedy dohodnite sa vy. Čo takto sobota, okolo 16:00, aby potom zunka stihla chatu a monika program.
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, do 18,30 by mala byť aj Poľana a Marína - takže by som stihla aj to. A potom večer SĽUK. Fajn, mne to vyhovuje. WAU!
Odpovedať
Profilova fotka
No totooo monika, ja zíííram. Tebe konečne vyjde to stretko. :-D Takže ešte zunka a janka a sme komplet. :-D
Odpovedať
To o sobote hovoríte, však? Pôvodne som mala ísť na preteky do prešova, no drahý beriem chalanov z klubu, tak ja sa nezmestím a mal ma brať u nás večer, keď sa budú vracať a niektorý z chalanov, že už dotiahne na biku od nás k sebe domov. Ale teoreticky by ma mohol zobrať v Detve, ja by som potom ale musela zísť z amfíka niekde dole nižšie, aby ma tam našiel.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano zunka o sobote. Takže už ostáva len janka a sme všetky. ;-) Jupííí ani to nebolelo.
Odpovedať
Ahojky babule,zunka tie fotky sa ti zas vydarili ;-) monika tebe by sa uz vazne hodilo take male,ako mas to dievcatko na fotke :-N aj ja cem ist na stretko :-o ,cely tyzden robim,a to v tomto parne,cela v ciernom,aspon si iden dat suknu,nech sa mi to vetra :-D ale aj tie tricka mame take hrube ]-( vcera som mala pekny den z muzikom,piknik v prirode,prechadzka,zakoncene vecerou v pube [v zahrade]pri vode a pifo-proste idilka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny super že aspoň niekomu vyšiel víkend. U mňa to bola katastrofa. ]-( Neboj ked už budeš na slovensku poriešime dáke stretko. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?