Svadobná hostina v Herľanoch. Je tam 120 miest?

Ahojte holky. Neviete mi poradiť aká je svadba v Herľanoch? či je tam dosť miesta tak pre 120 ľudí ;-)
Odpovedať
Ahoj dufam ze myslim tie Herlany co ty :-D (s gejzirom).Bola som tam asi pred dvomi rokmi na svadbe kde bolo asi 200 ludi.Tak si myslim ze 120 sa tam v pohode vojde.TAm su vlastne dve miestnosti.V jednej sme sedeli my mladi a v tej vacsej vsetci ostatni a este bolo aj dost miesta na tancovanie.A myslim ze aj ceny su tam pristupne co som sa rozpravala vtedy s nevestou,ale predsa su to dva roky.A krasne prostredie vonku este aj gejzir striekal super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, a vraj je tam dobra kuchyna a skvela akustika ;-)
Odpovedať
Ahojte. Zajtra sa tam idem pozrieť, vraj si tam treba sálu objednávať rok do predu. :-N
Odpovedať
ketina: minimalne rok dopredu..bola som sa tam informovat nedavno..je tam krasne prostredie a varia naozaj vynikajúco, ale vsetky! termíny do konca budúceho leta boli obsadené..
Odpovedať
Profilova fotka
Herlany su super... akustika skvela, kuchyna vyborna a prostredie na svadbu krasne ;-) drzim palce
Odpovedať
ahojte, tak ja tam svadbu nemam, ale kamoska co tam mala si strasne pochvalovala....na nic sa nestazovala a maju odtial aj pekne fotky prave vtedy bol gejzir, ked sa fotili a strasne sa mi jej foto pacilo ;-)
Odpovedať
Ahoj sisula. Ja som tam volala a obsadené majú len do konca tohto roka, tak dúfam, že sa tam pre mňa nájde vhodný termín tak okolo marca ;-)
Odpovedať
tak to sa velmi cudujem, lebo ja som volala v aprili, tak mi povedala ista nemenovana pani S. ze maju obsadene na viac ako rok dopredu..ovsem ja som potrebovala komplet miestnosti t.j. hlavnu + saloniky,lebo viem ze sa stava ze v salonikoch su oslavy narodenin, krstiny, atd..a v hlavnej sale je svadba. Nebrala by som to keby sa tam miesali svadobcania s inymi hostami.. :-|
Odpovedať
ahoj sisula. práve dnes som si tu sálu objednala na apríl( hlavnú miestnosť + saloniky) a nebol v tom žiaden problém. No musím povedať, že tá pani S. je dosť odmeraná, čakala som krajší prístup. pa pa
Odpovedať
anansie • 20. júl 2007 o 14:31 Prosím Vás mohol by mi niekto kto mal v Herľanoch svadbu alebo sa na niejakej zucastnil napisat ako bolo (sála, jedlo...)? Chcela by som prave tam mat tu moju svadbicku paci sa mi prostredie a aj malý kostolík ktorý tam je. Zatial nikoho nepoznám kto tam mal svadbu a nechcem tam ist uplne naslepo. Dakujem za každý príspevok
Odpovedať
Jej dakujem vám všetkým veľmi ste ma potesili :-) Ja by som tam chcela mat aj v kaplnke obrad tak dufam ze sa bude dat s fararom dohodnut.
Odpovedať
A na rezervovanie staci len zavolat poprípade dat niejaku zalohu alebo je potrebne ist osobne na TU?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
staci zavolat ;-)
Odpovedať
ahoj anansie. rezervovat si ju mozes kludne aj telefonicky ale je lepsie ked tam osobne zajdes a dohodnete sa. zaloha sa nedava ziadna, co ma trosku prekvapilo. :-D
Odpovedať
kaspi • 27. júl 2007 o 22:05 ahóóójte neviete niečo o svadbe v herľanoch ? ketina • 28. júl 2007 o 09:25 ahoj kaspi.ja budem mat 12.4. svadbu Herlanoch. pocula som na Herlany len same chvali, aj co sa tyka jedla, hudby,prostredia. no objednava sa uz aj rok do predu, najlepsie je sa ist tam pozriet a rozhodnut sa. pa pa
Odpovedať
No ja uz som si tiez rezervovala termin fakt je to dost obsadene :-( musela som zmenit nas povodny plan. Neviem vsak ci tam maju aj niejaku schopnu vyzdobu, ktoru si mozem dotiahnut sama alebo je potrebne si to zabezpecit aranzerkou aby to aspon ako tak vyzeralo. Mohli by ste mi poradit? Nie je v albumoch niekde svadba v Herlanoch? Dakujem
Odpovedať
ahóóóójte ďakujem veľmi pekne že ste napísali ..... nemá náhodou niekto nejaké foto zo svadby v Herľanoch
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
:-) Vzhladom na to ze cely buduci rok je uz obsadeny by sa tu mala najst aspon jedna nevesticka ktora by mi vedela poradit. Tetusky na TU mi povedali ze maju 4 vyzdoby ale ze podrobnejsie to budeme riesit az 3 tyzdne pred svadbou. Takze som sa ani nestihla spytat co a ako. Nevie niektora z vas aké farby maju a co vsetko vlastne pod tou vyzdobou myslia? dakujem. Ak to nie je nic moc (to mi objektivne asi poviete len vy :-D ) chcela by som uz zacat nakupovat veci na vyzdobu sama. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte kočky..nemal náhodou niekto svadbu minulý rok alebo tento rok?nemáte nejaké referencie?Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
@meliska mozem poprosiť telefónne cislo na ktore treba volat ak si chcem rezervovat salu?je Dďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?