Menu Forum

Svadba v TT a okolí pre 80-100 ludí

20. apr 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
Registrovala sa 20. marca 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
Registrovala sa 20. marca 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, plánujem svadbu v apríli 2017. Hľadáme nejaký priestor v TT alebo okolí, kde sa zmestí viacej ludí a vynikajúce by bolo ak by to bolo aj za rozumnú cenu. Máte skúsenosť alebo poznáte nejakú takúto sálu? Ďakujem velmi pekne
18. apr o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. apr o 22:34 • miriama2412
fotoportrét
fotoportrét
slavik
15
Registrovala sa 19. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 414 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 21. mája 2011
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
slavik
15
Registrovala sa 19. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 414 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 21. mája 2011
    okres Trnava
 ja som mala 70 ludí na celej svadbe + večer dalších 30-40 ludí a mali sme svadbu v Maduniciach vo Važinke. Môžem len odporúčať.
18. apr o 22:52  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja11111
Registrovala sa 2. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jaja11111
Registrovala sa 2. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Cube club ; alebo krasny je aj kastielik v jasl bohuniciach.
18. apr o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hrabovskam
Registrovala sa 2. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Modra, okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hrabovskam
Registrovala sa 2. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Modra, okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Chata Fugelka Dubová pri Modre je super aj za rozumnú cenu, majú aj ubytovanie
19. apr o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
 Je toho viac,Rosenthal Ružindol,Mlyn Zavar,Mlyn Radosovce,Maxim trnava,Bussiness Centrum Trnava,potom v Modre su podniky Neco Winery......je toho strasne vela,treba si urcit priority.
19. apr o 10:53  •  www.finelismelody.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
methexis
1
Registrovala sa 26. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 371 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 12 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
methexis
1
Registrovala sa 26. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 371 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 12 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 @kufrik2008 ak chces nieco menej narocne, mozes skusit aj DK v Bielom Kostole, kde sme mali aj my- z vonku nic moc, hoci je to v kastieli, ale v nutri je to nadherne zrekonstruovane. mali sme vyse 100 ludi a uplne v pohode, je tam aj foaje, kde sme mali svedske stoly rozlozene a velke podium, pre DJa, kde sedeli aj fotograf a kameraman, aj kuchynu maju, takze si tam vies zaobstarat vlastny caterink, alebo kucharky, co vie byt celkom vyhoda...;)
19. apr o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
  • Nevie kedy bude svadba
 No podmienka prva je aby sa tam zmestilo 100 ludi plus niekto pride po polnoci.. Viem ze v Maxime by to slo ale obavam sa tam tej ceny. Co sa tyka CUBU , toho sa trochu bojim. Ja som tam chcela mat vzdy svadbu. ale co som citala revenzcie, vraj tam maju nejake problemy s casnikmi a casto im tam nefunguje klima... stale som otvorena vsetkemu, ale popravde uz nejako prestavam vnimat co kde ako vizera, ROsenthal sme navstivili, mne sa to tam aj pozdavalo ale zase 1000 eur dat len za pprenajom toho stanu sa mi zda dost.
19. apr o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
  • Nevie kedy bude svadba
 praveze az tak vela toho neni emoticon a okolie to som myslela skor ze prva dedina od TT
19. apr o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
walsinka
11
Registrovala sa 9. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Trnava/Sereď, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
walsinka
11
Registrovala sa 9. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Trnava/Sereď, okres Trnava.
 ak by ti nevadilo ist tak cca 15 minut po dialnici z TT do Dolnej Stredy, je tam sala v restauracii Romantik, kde v lete je spristupnena krasna zahrada. My tam mame o dva mesiace svadbu, zmesti sa do saly 120 ludi. skus pozriet emoticon
19. apr o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kufrik2008
2
  • Nevie kedy bude svadba
 No Romantik je tiez vraj fajn ale to zas budem musiet zabezpecit autobus...
19. apr o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

@kufrik2008 Cube Trnava alebo Maxim naj saly v TT
20. apr o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to