Svadba v Ružomberku 2010. Poraďte miesto pre 100 ľudí.

ahojte kocky, buduce nevesticky! viete mi poradit miestnost v ruzomberku na svadbu do 100 ludi na jeseň 2010? rodiny vela a miestnosti malo.. ak nezozeniem taky priestor, svadba nebude :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my mame tiez vela ludi, teda 120 v plane a zatial jedine naj bola sala v Lipt. Sliacoch, alebo skus este v Stiavnicke a tiez Ludrova, ale tam potrebujes kuchara.
Odpovedať
ahojte a kedy planujete svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...pre taky velky pocet ludi skuste Škutovky...je tam velka miestnost a krasne prostredie...
Odpovedať
ahoj patka, planovali sme 2. polovica septembra / pripadne oktober (1.polovica). ale uz som dost skepticka a zacali sme riesit posun na jar 2011 :( nasli sme miestnost, ale ta je rok dopredu vybookovane. co sa tyka sliacov a okololia RK, uz som od viacerych tieto typy dostala, ale moj drahy povedal, ze bud RK a ak nenajdeme nic na jesen, tak bude na jar.. @ tezark> vybehneme kuknut tie skutovky, to by ma nenapadlo, ze tam by sa take cosi dalo. dik za tip!
Odpovedať
Ahoj skus este kateringovu spolocnost v RK my budeme mat vonku mame 150 ludi maju skvewle referencie a budeme mat v RK vzjde to tak isto ako Kultura podla stanu a co budete potrebovat viac info cez IP
Odpovedať
Profilova fotka
sonina22: a kedy mate svadbu? na 30.oktobra uz stan asi nebude oki, alebo?
Odpovedať
ahoj svadbu mame 17.7.2010 ma byt uprsane leto tak sa na ten stan tesim hihihi
Odpovedať
Ahojte dievčatá my máme svadbu 11.9.2010 ale nemôžem zohnať žiadnu muziku ani dj na svadobnu hostinu neviete mi niekoho odporuciť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka.sopuchova: ahoj jani, moj buduci svagor je dj, bavi ho to, ma uz co to za sebou a dobru techniku, cislo dam do posty
Odpovedať
Ahojte my mame svadbu 02.10.2010 ... uz mame vsetko vybavene... teraz riesim navleky na stolicky mimimim: skus zajst do Sliacov do Kulturneho domu... je to tam pekne, prerobene... my tam chodime na plesy... alebo to Štiavnicky do kulturaku... tiez je to tam fajn... mne osobne sa Skutovky nepacia :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ja to mám za sebou, takže môžem hovoriť z vlastných skúseností . Svadbu sme mali 17.4.2010 - kvôli minimálnej ponuke miest na svadbu sme si vybrali hotel v DK - na Srňacom, je to tak max. pre 80 ľudi. Využila som veľa dodávateľov - okrúhle stoly, návleky, výzdoba, mali sme skvelého DJ - tancovalo sa od nášho mladomanželského tanca až do pol 5 ráno bez prestávky. Viem odporučiť firmu ktorá prenajíma aj stany. Mám známosti aj na kvety.Takže ak máte záujem napíšte mi a v čom môžem pomôžem. Svadbu som od A po Z zorganizovala ja (vyrábala som menovky, menu, náramky pre družičky, wedding box, wedding chart a množstvo ďalších vecí. Naša svadba bola taká neuveriteľná, dopriala by som to každej z Vás, ak chcete pozrite si foto v mojom albume.
Odpovedať
Profilova fotka
mimimim: 2.oktobra je volna sala v Lipt. Sliacoch isto, viem, lebo sme ju mali rezervovanu na ten termin, aj v Ludrovej je dost velka sala a tiez v Lipt Stiavnicke, presne ako pisala sydnuska na Skutovkach sme boli, je to male podla mojho nazoru, nikto tam nebol, ani ziadny kontakt sme tam nenasli a navyse to bohvieako nevyzera a vnutri vraj nie je parket, ale nejake dlazdice sydnuska: ja mam navleky na 30.ok. pozicane od pani z Lipt. Sliacov 1.80€/navlek
Odpovedať
Článok sa načítava...
katharrina: dnes som bola v aranzerskom salone v RK, mali tam kopu krasnych veci... ikebany, slavobrany, atd... www(bodka)ella1000(bodka)sk my budeme mat odialto ;-) ako sa vola ta pani zo Sliacov?
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: fractura1 sa vola tu, ale dam ti na nu aj mail a t.c ak budes chciet ma aj masle, rozne farby a pride ti to navliect a vziat, ty nema s tym ziadne starosti, co je super za tu cenu pozerala som tu tvoju firmu, navleky sa nam nepacia, ale dik, mozno od nich poziciame obrusy, lebo tie by sme teda potrebovali
Odpovedať
hej poznam ju... len my volako vypadlo meno ;-) my budeme mat od elly
Odpovedať
Profilova fotka
aha, oki, no ja som tam prave pisala mail, ohladne obrusov a akosi sa nikto nehlasi, no pockam este
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@sonina22 Ahojte, ja mám tiež tento problém, na svadbe by sme mali mat okolo 120 ľudí a neviem zohnať miestnosť, respektíve čo sa mi páči je malé a čo vyhovuje rozmerovo sa mi zas nepáči a tak sme začali premýšľať o svadbe v stane , neviete náhodou koľko to stojí ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Baby poradte nejaku kucharku- kuchara čo chodia varit po kulturakoch. dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@hubinkaa Dobrý deň, ak máte záujem o svadbu v stane, prosím, neváhajte ma kontaktovať a rád Vám poradím, prípadne vypracujem cenovú ponuku. Prajem príjemný deň
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, mohli by ste mi prosím napísať, či má niekto skúsenosti so svadbou na Škutovkách? Rozhodujeme sa medzi Hrabovom a Škutovkami...ďakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?