Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
@lenka3007 No to dufame aj my....buduci vykend sa s nim mame stretnut, ale skus zavolat na faru, mozem ti dat cislo na pani ktora to ma na starosti a ona ti poradi, pripadne ti dohodne stretnutie.
Odpovedať
Profilova fotka
@unmee no ale ja mám čislo len na toho farárka,to čislo na faru som si neuložila ja ťapa... nevieš to čislo na faru prosim ťa
Odpovedať
@lenka3007 jasne paci sa 0910692619.....dufam ze to vybavis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@unmee dakujem, už aj idem volať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@unmee jeeeemine, tak som volala, zodvihla mi to nejaka pani, hned že "kto je? kdo ste? čo chcete?" normálne som v šoku zostala, že jej mám zavolať zajtra od jednej do šiestej... ale taka neprijemna bola, nevim nevim...a ja taká milá, šak že volám na faru a ona ma takto odpiše.... no skusim zajtra, ale už nebudem asi taká milá... ]-(
Odpovedať

Odpovedať
@lenka3007 Jaaaaj no to asi preto, ze ona je tam do 12tej a len v stredu je tam poobede :-o .....som na to zabudela, prepac, tak to asi preto.
Odpovedať
Profilova fotka
@unmee ahaaaa, no ale dufam, že zajtra bude milšia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, nejake ste malo ukecane, to v nitre nie su ziadne svadby??? :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kočky prosim Vás viete mi niektorá poradiť nejake pekné originálne miesto v okoli NR ? nechceme ani hotel ani restauráciu. chceli by sme nieco originálnejsie a hlavne chceli by sme obrad vonku... Neviete nieco poekne poradiť? Ďakujem
Odpovedať
@anitt2312 Ahoj, v Mojmírovciach v kaštieli zvykávajú mať obrad vonku, je to tam celkom pekné :-)
Odpovedať
@aliby28 dakujem pekne :) akurát som ho pozerala ale nejak velmi sa mi z v nutra nepáči... ale mozno by sa tam dal spravit party stan tak to by bolo celkom idealne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@anitt2312 Hurbanovo...:)
Odpovedať
Tak mam nové info, z hotelu Hotel Capital**** v centre Nitry. Poskytne Vam komfort ktory hladate. Caka na Vas wellness, restauracia, co sa tyka kalkulacie na svadbu u nich je to tak, ze ak si chcete priniest vlastny alkohol, sladke (kolace a torty) a slane, musite brat od nich menu na osobu min. 33,00€ do ktoreho sa pocita aperitiv, vecera, bufet (druha vecera), kava, nealko. V pripade, ze sa u nich rozhodnete usporiadat svadobnu hostinu, maju pre Vas mladomanzelsky apartman - gratis;).
Odpovedať
ahojte... chcem poprosiť o zopár rád :-) Ktorý kostol je v Nitre najlepší? Chceli sme mať svadbu na hrade ale teraz je totam celé rozbúrané tak sme s toho zúfalí ;-( A poradte mi prosím vas kde robia pekné oznamenia
Odpovedať
@jajik145 Ahoj. Podľa čoho sa určuje "najlepší kostol" ?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si dali robit oznamenia kusok od hami papi-palacinkarne...zabudla som ako sa to vola, su to dake tlaciarne aj diplomovky tam tlacia a tak...a spokojnost, vysli nas 40 centov-kalendarik so zakruzkovanym datumom a obrazkom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mal niekto v nedavnom obdobi svadbu na salasi v cabaji?Ako bolo? Nebolo to moc drahe? :-) za kazde info dakujem :-)
Odpovedať
@robinka Bol som na svadbe v PKO a vyzeralo to tam super: vyzdobenie, nachystanie a osvetlenie saly, obsluha na uovni, dobré jedlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@radeno no, ale ked my budeme mat svadbu len ako take posedenie s najblizsimi, bude nas urcite do 30 ludi...takze by som skor v nejakej restike, kde sa spolu napapame a pokecame a tak...
Odpovedať
@robinka ahoj,nebola som tam na svadbe osobne, ale pocuvam na to same chvaly ;-) :-) ale ako pise radeno,my sme mali v PKO a bolo max.uzasne x-) x-) x-)
Odpovedať
@robinka aj olympia by mohla byt, alebo rest.Oko,to je super na take posedenie :-) je tam salonik.. ;-) len neviem do kolko ludi ;-) abo rest.mladost :-) alebo river :-) je toho dost ;-) ale napr. aj v nitr.hrnciarovciach chvalia kuchynu ;-) je tam nejaka vynovena restika ;-) a nam sa osobne paci aj v sypke v babe ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka dakujem velmi pekne, o dost si mi rozsirila obzory :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ma niekto skusenost z posledneho obdobia s rest. Balada v Ivanke pri Nitre?Ako tam vari a aky je personal a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka ahoj, my sme mali svadbu v sudolskej vieche :) ked vas bude do 30, urcite sa zmestite :) podla mna je to tam fajn, nie je to az take drahe a da sa dohodnut :)
Odpovedať
Hotel Zlaty klucik :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 velmi pekne dakujem za radu.
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka neni zac :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka v riveri mala svokra 50, tiez sa mi pacilo a bolo nas tam 50 :)
Odpovedať
@cukrik580 a kedy?bo tiez tam chystame oslavu,ale neviem neviem,bo som pocula,ze vymenili kuchara a ze to nie je bohvieco :-| :-| :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?