Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
@velvetheavenshop na FB su nejake x-) aj video x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anitt2312 ja som tam mala svadbu 18.09.2010, bolo to tam nadherne...
Odpovedať
Profilova fotka
zienky potrebujem poradit dobreho fotografa ,viete niekto o niekom,.diki mooc
Odpovedať
lolita skus leada.sk my ju mame zajednanu, Nikol Bodnarova je tiez super...
Odpovedať
@lolita.9991 my sme mali ditku fiebigovu, uzasna fotografka :-) :-) :-) kuk leada.sk
Odpovedať
Babeny dnes sme boli zajednavat obrad u Frantiskanov..pan farar mal dot naponahlo, takze nebol moc zhovorcivy..chceli sme posledny mozny termin v dany den, aby sme nemali pocit ze nikoho nezdrzuju gratulanti aby sme sa mohli v klude pofotit atd...on nam nevedel povedat kedy byva posledny..mhm.tak sme to dali na 16. 30 ale teraz rozmyslam ci to nie je prilis neskoro. a kolko vlastne taky obrad bez omse trva? dakujem moc
Odpovedať
obrad bez omse podla mna tak 20 minut,neviem,aku rychlost maju u frantiskanov :-D ale nemal by trvat dlhsie..
Odpovedať
@makromolekula nas obrad bez omse trval pol hodinu.. :-) a mali sme ho o 14tej :-) 16.30 je podla mna neskoro :-N naj. je o 15tej ;-) ked bude o pol piatej, ludia dlho budu hladni, urcite doma nebudu obedovat a kym sa dostanete do restiky, bude nieco pred pol siestou.. to sa mi zda neskoro na polievku, menu, tortu.. zvazte to a ak sa da, zmente.. tot moj nazor.. ;-) :-)
Odpovedať
dakujem maryinka za nazor som rada ze mame cas a mozeme si to premysliet, a na to, ze budu ludia hladosi, na to som nemyslela..
Odpovedať
Profilova fotka
@makromolekula - my sme mali obrad o 16 (na urade), trvalo to pol hod. a casovo to bolo v poho... ale pozvani, ktori pricestovali dostali od rodicov nieco najest na obed, prve jedlo sme mali kratko po 17... bolo to fajn, ze sme mali relativne dost casu na nachystanie a fotenie, rodina z vychodu stihla v pohode prist... na druhej strane ludia moc nevladali jest 2. a 3. jedlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vedeli by ste mi poradiť dobré a cenovo dostupné ( za umývanie, farbenie, vyfúkanie teraz platím cca 22€, ak sa aj strihám tak cca 30€) kaderníctvo v Nitre alebo Zlatých Moravciach, hlavne také kde vedia dobre farbiť na blond (moja pôvodná farba je totiž hnedá), lebo moje doterajšie skúsenosti sú katastrofálne. ]-( ;-( Teraz mám kaderníčku dosť ďaleko a dnes ma strašne rozčúlila, už ma to dochádzanie nebaví. Budem vám veľmi v´dačná :-D
Odpovedať
@z.junasova ja mam dobru kadernicku :-) skvela mlada baba, ak ches poslem ti kontakt cez IP :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@makromolekula ajoj :-) my sme mali svadbu v auguste o 15,00 v katedrale na hrade ale pana farara sme mali od frantiskanov, nas obrad s omcou trval cca 50 minut so vsetkym, bez omse trva cca 30 minut. po gratulaciach a par foto sme sa presunuli do PKO kde sme zacali papat predjedlo cca o 17,15 a to sme mali restiku blizko takze odporucat aj ja urcite skor zacat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monicska jasné, napis do IP, beriem každú dobrú radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majulcek ahoj...mozem sa ta spytat co ta to v DAB vyslo na osobu? tiez nad tym uvazujem...dakujem ti za odpoved
Odpovedať
@hurtovka hodila som ti to do ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@makromolekula Ahoj tak ja si myslim ze to neni neskoro my sme mali obrad az o 17.00 a hostia sa stretali o 16.00 kde mali male obcerstvenie a potom sa islo naraz do kostola kedze to bolo blizko saly. A vobec sa nikto nestazoval ze by to bolo neskoro alebo hladny......
Odpovedať
@evina24 ahoj, my sme tiez mali zabezpeceny videozaznam prostrednictvom VTB studia a aj napriek tomu, ze svadbu sme mali v septembri 2010, uz takmer rok predtym sme kontaktovali p.Bratha. A veru dobre sme urobili, pretoze asi tyzden potom mal uz dany termin obsadeny :-)
Odpovedať
Ahojte, som tu nova,tak sa zatial len rozhliadam,ze ako to funguje tu. Zacala som planovat svadbu,lebo s drahym sa beriem v roku 2012 a chcem mat zabookovane teraz aspon foto,kamera,sala a dj. Najvacsim problem mam s dj. Chceli by sme nieco moderne a osobu, ktora to aj z casti odmoderuje, pretoze starejsi sa nam zda taky prezitok,to moc nechceme. Viete mi poradit niekoho. Vdaka
Odpovedať
ahojte je tu prosim vas niekto kto mal svadbu v PKO a vie mi povedat kolko to tam vychadza na osobu a kolko ste platili za salu???
Odpovedať
ahojte mozete mi prosim este poradit v NR nejaku peknu salu kde by sa zmestilo cca 130 osob??
Odpovedať
@anitt2312 ahoj, My máme svadbu v PKO, s tým, že ja som chcela jedine tam, brat tam mal svadbu a na krajšej a lepšej svadbe som ani nebola, super výzdoba, veľkú sálu pripsôsobia počtu osôb, je tam kopec miesta na tancovanie, hosita pri stoloch nie sú ako sardinky, obsluha a varenie super. Cena na osobu vychádza cca.32 eur (v cene prípitok, káva, nealko, polievka, 3x jedlo - obed a 2 vecere), mozes si priniest vlastne alko, nealko, zakusky ovocie, oni ti to naaranzuju, za 5 eur ti prenajmu chladnicky- uz den pred tym mozes priniest zakusky,my sme boli pri bratovej svadbe velmi spokojni a tesim s auz na tu moju:-)
Odpovedať
@xevulax ahoj dakujem velmi pekne nad PKO sme uvazovali aj my ale nevedela som ze tu velku salu prisposobia počtu osob a sa mi zdala obrovska... ale takto je to super a uz som rozhodnuta ze to bude PKO :) už sme tam aj volali a v piatok si to mame prist pozret... a aj ta cena je super :) kedy máte svadbu??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,aj ja My sme mali svadbu v PKO a boli sme nad mieru spokojny az na zaciatok ked sme sa stretli s pani Kmecovou :-D a neujasnili si co vlastne chceme.Mali sme 110 ludi ,vsetko bolo super obsluha,jedlo,vyzdoba a nakoniec aj cena. :-)
Odpovedať
baby a v tom PKO ste aj nieco platili za prenajom tej saly ( ak ano tak kolko ) alebo Vam to už zaúčtovali do tej ceny co bola na osobu
Odpovedať
@anitt2312 za prenajom saly nie, plati sa len ta suma na osobu- tam je to zauctovane. Ja sa tesim, ze budem mat tam, pretoze chceli sme v termine maj-jun,ale to uz mali obsadene,t ak som povedala ze radsej termin neskor a v PKO. Ale ak ti mozem poradit, ak budes chciet, vezni so sebou aj zalohu- 100eur, lebo terminy sa minaju velmi rychlo, my sme chceli povodne 2.7. nedala sa zaloha a uz bol na dalsi den obsadeny. Drzim palce.
Odpovedať
inak si sa pytala, ze kedy mae svadbu- ej to 9.7. 2011, prvy volny termin co bol sme vzali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anitt2312 Este som Vam chcela povedat ze ta cena na osobu sa odvija od toho ake jedlo tam mate,My sme platili trochu viac. ;-)
Odpovedať
dakujem no mi tam v piatok ideme a bereme aj zalohu :) a mali ste vyzdobu od nich alebo si to mozete spravit cez agenturu???
Odpovedať
Profilova fotka
chceli sme cez kamoskinu agenturu ale v PKO nam povedali ze navleky na stolicky musime mat ich a ze oni tu vyzdobu aj tak upravia aby sa im tam dalo dobre nastierat tak sme sa vykaslali nato a dali si vyzdobu od nich cenovo to vychdza asi rovnako.tak napriklad za robotu ze to vyzdobia 160,svietnik 3,50,navlek na stolicku bez masle 1,50eura :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?