Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
bad, ahoj.. my si pojdeme oddychnut az na jar.. ale aj po silvestri-na lyzovacku :-) a vy ako? ;-) :-)
Odpovedať
ahojjj mary....my sme mali predsvadobnu v lete v grecku-na rodose a teraz sme sa vratili z mini svadobnej z prahy, bolo tam krasne, vyslo pocasie, nachodili sme sa, svalovku sme mali aj na oboci :-D :-D :-D, aj my planujeme lyzovacku, resp. daky predlzeny vikendik a potom sa budem tesit na leto, ze pojdeme dakde k moru (bud chorvatsko alebo grecko), vy uz mate DVD???, my dneska odovzdavame kameramanovi foto na DVD, tak ratam, ze max. 3-4 tyzdne a aj nase bude na svete :-) inak pozeram, ze sem uz nikto nezavita z vydatych zienok :-( a ako sa vam byva?
Odpovedať
Profilova fotka
maruska viem vyzdoba od anny ,stoji to sice 700 € ale nakomletku vcetne vyzdoby kostola,menovky....proste vsetko
Odpovedať
bad, ja chodim a nakuknem vzdy ked mozem, len na zobore nam hapruje net, tak mozem nakuknut len v praci-a to nie vzdy stiham,alebo ked som u nasich.. byva sa nam super :-) dnes je presne mesiac, co tam byvame :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolita dakujem krasne, pozrela som si jej stranku, krasna vyzdoba, skusim jej napisat
Odpovedať
vyzdoby od dary su pekne-v NR :-)
Odpovedať
maruska711...my sme mali vyzdobu z Fantastic Floweru, mozes kuk album, mne sa ich praca velmi paci :-), vyzdobu v NR robi aj Beauty and Style na Mostnej alebo wedding agentura v areali ACZ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dajte mi do IP miesta ,kde sa daju v NR urobit fajnove fotecky,lebo nie som odtial a priatel sa chce fotit v NR...byvam pri PN,ale kupelne mesto je uz otrepane...
Odpovedať
ajojte baby, hlavne bad a maryinka :-D tak som sa konecne aj sem zase dostala :-D my uz mame svadobnu cestu za sebou, sme boli v septembri v Egypte a bolo uzasne, neopakovatelne :-D bad do prahy sa aj my chystame len neviem ci to stihneme este tento rok, ale nejake napady kam ist privitame :-) a ako vydatej zienke sa mi zije fantasticky, niekedy si myslim ze moj manzelik je do mna viacej zamilovany ako pred svadbickou :-D :-D :-D :-D a to je uzasne ...
Odpovedať
moni, :-) :-) :-) :-) mam podobne pocity, moj antiromantik-antikulturne zalozeny a teraz ma kazdy mesica nejakym kulturnym predstavenim prekvapi x-) x-) x-) nestiham sa cudovat, ja ho normalne nespoznavam :-D :-) :-) :-) je to super, uz sme sa aj zabyvali, zvykame si kazdym dnom viacej x-) egypt, wow 8-) 8-) 8-) nas svadobna cesta caka na jar.. bud cez jarne prazdniny alebo cez velku noc-chceme si kuk jazero v rakusku x-) my nie sme opalovacie typy :-D ;-) my skor do hor a po pamiatkach ;-) x-)
Odpovedať
Ahojte :-D :-D :-D :-D Moni vitaj, uz som myslela, ze sem nechodis :-( odporucas Egypt? nechytili vas ziadne zaludocno-crevne tazkosti a ake je more, ciste? pacilo sa vam? aj nam sa vodi fantasticky, aj moj mangel dako zcitlivel :-D :-D a je zlaty lebo si furt obzera moj OP s novym menom :-) :-) :-) a vravi, ze to je perfisny pocit :-) a ze si nemyslel, ze to na nho tak citlivo dolahne :-)
Odpovedať
ajojte :-D :-D :-D sranda je ze az po svadbe sme zistili co sme si to vlastne vzali :-D :-D :-D no nam z prac.dovodov vysiel az septembrovy termin :-) jasne odporucam hlavne september je fajn lebo uz nie je tak teplo (okolo 35). boli sme v krasnom hotelovom komplexe ani prilis maly a ani velky, presne vsetko sedelo s tym ako sme boli informovani, ziadne problemiky, jedlo super kazdy den ine a krajsie more sme zatial nevideli, hlavne ak milujete snorchlovanie a potapanie. moj manzelik sa v tomto tam uplne vysantil :-D :-D :-D som rada baby ze nam vsetkym je super ako zienkam vydatym :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ajojte, prosim vas mali ste niekto vyzdobu z balonov? Nejake srdiecko alebo nieco ine? Ak ano, date mi prosim kontakt? Dakujem
Odpovedať
ahoj baby, čo sa tíka výzdobu, tak mám super tip, velmi krásne a lacno, napiste ak chcete blizsie info na nu :)
Odpovedať
ahojte nitrancanky :-D :-) co hovorite na dnesny sniezik? x-) x-) x-) a chystate sa 7.12. vypustit lampiony stastia pri DAB? :-) :-)
Odpovedať
..jaj Mary, ja som zamrznuta, aj v lete spavam v ponozkach :-) ja zimu nemusim, ale strasne radi lyzujeme, tak pre nas ma vyznam zima dakde na svahu v horach :-D :-D :-D mne sa paci ten napad s balonikmi, dufam, ze sa toho zucastnime, ten hromadny efekt bude svetovy :-) ak by sa nam nepodarilo, chceli by sme aspon tie baloniky kupit a vypustit na vianoce :-)
Odpovedať
ja milujem zimu v akej kolvek forme :-D asi preto, ze som januarove znamenie.. ;-) aj my sa budeme snazit zucastnit, urcite to bude krasne x-) x-) x-) x-) na FB som citala, ze sa ma okolo 3tisic ludi zucastnit =-) =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sniezik je "super" a co sa tyka lampionov...chceli by sme, ale mam poobednu, tak asi nie, ale urcite este tento rok budu x-) x-)
Odpovedať
Zienky vydate i nevydate chcela som sa vas spytat ci ste sa nezucastnili svadby v DAB alebo ste ju tam nemali. Povedali nam, ze svadbu mozeme mat len do 4tej rano a ze vraj to kazdemu zatial stacilo. Zalohu sme platili este v maji, ale teraz mi to nejak dochadza...nebude to prilis kratko :-( ?
Odpovedať
makromolekula my sme mali v DAB svadbu...mne osobne do stvrtej stacilo i ked je jasne ze nepridu presne o stvrtej a nevypnu svetla...vsetko zalezi od toho kolko vydrzis ty a tvoj drahy,mozno uz o tretej budete ko... :-N :-D
Odpovedať
ahojte kočky máte niektora skusenosti s hotelom Zlaty klúčik??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,potrebovala by som zohnat dobreho dj-a,mohli by ste mi napsiat nejake kontakty dj-ov ktorych ste mali na svadbe(prip budete mat ),dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
makromolekula - bohate mi stacilo (neviem, ci nevraveli ze mozme do 5, ale aj tak sme neboli). Ja s muzom a rodicmi sme odchadzali posledni, ale to som uz padala z noh a ledva videla :-)
Odpovedať
Caute babizne, ako sa vam lubi nova stranka :-D :-D :-D :-D ja trosku maturujem, ale je super, na sposob FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka a aj sa to konalo? nic som si nevsimla a cakala som na to ako dieta :(
Odpovedať
@bad aj ja si zvykam, a ukazuje mi, ze som sa vydavala 19. a ja som sa vydavala 18. :-D :-D ;-) @velvetheavenshop jasneeeeee, v utorok na namesti, predalo sa 2500lampionov x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čože ? :-( to kde som bola ?a kolko sa pustilo?
Odpovedať
Profilova fotka
@anitt2312 ja mam mali sme tam svadbu v juny 2009 a same pozitivne skusenosti.....
Odpovedať
@velvetheavenshop 2500 x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja ze sa tolko predalo, ved si mohli aj ponechavat na vianoce ci novy rok....jojha a foto nams?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?