Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
lubi dakujem, PKO odporucam x-) tak,ako vsetkych dodavatelov.. ;-) :-) vcielka, my sme mali kameramana, ktory bol do prichodi do restiky nas kameraman a potom kameru prevzala jeho manzelka a on robil DJ ;-) :-) mozem ti dat kontakt.. ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte vsetky nitrianske mladomanzelky, pripajam sa do klubu :-D :-D :-D :-D jednym slovom NADHERA, bolo to neskutocne krasne, hoc rychleee :-)
Odpovedať
bad, to som radaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) :-) tak som na teba myslela ;-) :-) neprsalo, co viac si si mohla priat ;-) :-) :-) a kto vas nakoniec fotil? tesim sa na fotecky x-) x-) x-)
Odpovedať
bad, vsak to bolo ako sen? a uzila si si to? aj ked to bolo rychle, ja plnymi duskami :-) :-) :-) stale som myslela na to, ze je to nas den ;-) x-) joj, ja by som zopakovalaaaa :-D x-) x-) a co mihlanice? a satky? zaziarila si vsaaaaak :-) :-) :-)
Odpovedať
...jaj mary svetoveee, uplne ako sme si vysnivali, vsetko vyslo, aj netanecnici sa bavili a krepcili o 106 :-) mihalnice som mala svoje - len trvala a satky boli bozske, ani sa mi ich zajtra nechce vratit :-) fotil nas lubos borik, fotili sme v mylnoch a an hrade, tak uvidime, ake budu :-) mojmirovce sme nestihali, nevadi hlavne ze neprsalo :-)
Odpovedať
bad, boris? bol jednym z mojich tipov.. ;-) tesim sa na fotky z mlynov, musela to byt sranda pred tvarami tolkych nakupujucich :-D ;-) :-) my sme tak tocili rande-video, pred skupinkou chalanov pod hradom.. ti len zirali a tlieskali nam :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujeeem :)
Odpovedať
bad aj ja sa pripajam ku gratulaciam :-D tak vitaj medzi nami :-) ;-) presne ako vravis svadobny den by som si hocikedy zopakovala, taky bol nadherny :-) uz sa tesim na tvoje foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bad gratulujem...ja by som sa vydavala aj dnes :-D bolo to nadherne len strasne rychle..tešim sa na foto...
Odpovedať
ne vsetci hovorili,ze to prebehne rychlo a vobec si to neuzijem.. ale ja mam pocit, ze som si to maximalne uzila a vsetko vychutnavala plnymi duskami x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujem baby, ja som tiez myslela, ze budem v sialenom strese, ale opak bool pravdou, krasaaaa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bad, daj aspon jednu foto tebaaa :-N nas tolko nenapinaj :-D ;-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, neviete mi poradit nejakeho dobreho DJ? nejaka som lost a neviem koho vybrat. Dakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak co, ako vam idu pripravy? Nam pomalicky. My sme v zahranici a ja letim domov v novembri, tak uz sa neviem dockat, lebo potrebujem ist pokukat salu, dakujem za napady, vsetko si pisem, aby som na nic nezabudla cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
marus v plnom prude :)
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradiť, kde v Nitre predávajú biely satén? resp.kde predávajú metrový textil? ďakujem :-)
Odpovedať
cukrik, gratulujeeeeeeem :-) :-) :-) ako to cele dopadlo?verim, ze super.. ;-) :-) vcielka, kuk na trznici v tom novom komplexe, dole vlavo, abo aj v predajni vsetko za euro oproti izbe starej materi som videla organzy, ale naj je objednat z netu.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babyyyy...no bolo v celku fajn, ja som celkom spokojna pani manzelka...len este stale sme sa nejako nedopracovali k svadobnej noci :-p :-p super, sme prisli asi o pol tretej domov :-D :-D bolo dobre a ja som nepocitovala ziaden stres...co som sa cudovala...proste vsetko v uuuuuplnom klude...pohodicka, paradicka...mali sme aj lampiony...moj vzlietol a bolo to uzasne krasne...ale majkov zhorel :-D :-D :-D
Odpovedať
a kde su fotky, janka? :-N ;-) :-)
Odpovedať
Nevesticky co mali nedavno svadbu a uz maju videonahravku mohli by ste napisat trosku mini recenzie ako ste spokojne?lebo stale riesim toho kamaremana.dakujem mooc
Odpovedať
Ahoj makromolekulka,Ja som mala fotokameramana v jednom a velmi dobreho.Som nad mieru spokojna aj s fotkami aj s nahravkou.Pozri moj album,ked este nemas mozem ti-/ak bude volny sa spytat.PAAA
Odpovedať
Profilova fotka
budu, budu, len neni cas : :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak kazdy vecer sedim pri pocitaci a hladam nejaku salu v nitre pre sto ludi, myslela som, ze by to mohlo byt v novej Mladosti, ale zevraj je uz zavreta, tak neviem, ci to je pravda, tak hladam dalej. (este ze mam taku uzasnu maminku, ze mi vsetko obeha v nitre co potrebujem) Som v zahranici, tak to mam trosku tazsie, ale co uz, tak keby ste mali nejake tipy na salu, tak mi prosim napiste, dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, bolo to tu uz vela krat pisane... skus agroinstitut, kolibu na agrokomplexe, pko
Odpovedať
Profilova fotka
makromolekula - ja som nemala profi kameru, ale jeden kamarat zacal nedavno pomahat vybornemu kameramanovi... maju dobru techniku, tocia na 3 kamery a minule som videla taky ten kratky klip a bol super... neviem sice jeho meno, ale nie je problem zistit, spolu s kontaktom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk album ;-)
Odpovedať
neodpurucam firmu aphyx z NR - nedodala nam svadobne video ani po viac ako roku!!!!!
Odpovedať
Ajojte vydaté žienky :-) ako sa máte? ja som si už konečne zriadila aj album svadobný, možte kuk :-) máte už po svadobnej ceste? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak uz mame salu, moja mama pobehala hadam vsetky saly, kde sa zmesti 100 ludi, ale bud tam boli stlpy alebo by sme sa tam nepomestili alebo sa jej nepacila. Nakoniec moju mamu napadla sala na Potravinarskej skole. Vidite, studovala som tam 5 rokov na hotelke a vobec ma nenapadlo tam urobit svadbu. Tak som happy! Chcem sa spytat, ci mate niekto kontakt na vyzdobu saly a zaujimala by ma aj cena. Dakujem, pa pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?