Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
makro, ak by nebola volna, mozes sa ozvat aj dite fiebigovej ;-) ta bude fotit nas.. ma krasne fotky x-) mozem ti dat kontakt aj na DJ a kameramana, su z dedinky pri Nitre a vyzeraju byt super.. uz sa tesime na spolupracu s nimi :-)
Odpovedať
...to makro: nas bude fotit Ivona Oreskova :-D :-D :-D , ale videla som foto aj od Dity Fiebigovej a waaaaaaaau, Mary skvely vyber :-D :-D :-D :-D, my sme stavili na klasiku, vieme, ze Ivona je profesional a venuje sa foteniu velmo dlho a nic nepokazi, len ju budeme muset nalomit v pripade zleho pocasia na fotenie v mojmirovciach alebo beladiciach...bo interierove foto chceme len minimum, par pozovaciek, skor detailky śvadby (kyticku, prstienky a pod.) a o Dite viem len od Mary, ale jej praca klobuk dolu tiez :-)
Odpovedať
atelierove foto som mala na mysli hahaha :-)
Odpovedať
Tak pisala som Nikol a odpisala mi ze este nevie ci bude buduci rok fotit svadby:(ze bude vediet az na jesen. Mary myslis ze by sa dalo Ditu len tak predbezne zajednat? asi nie, ze? treba zalohu a vsetko asi dat hned, ze? budem ti vdacna za kontakt na dj a kameramana, tych este nemame.teda este vobec nic nemame, ale mame este cas:)
Odpovedať
Profilova fotka
makromolekula. ahoj my mame fajn fotografa a moc pekne foti ak xces dam kontakt
Odpovedať
kararinka ak Ta mozem poprosit, budem Ti vdacna.dakujem
Odpovedať
ahojte kočky, neviete mi niektora poradit, niekoho na vyzdobu miestnosti? budeme mat svadbu v agroinstitute a chcela by som navleky a pod. mate nejake skusenoti s firmami v nitre? ake su priblizne ceny? vdaka :-)
Odpovedať
ahoj luv20, my budeme mať teraz svadbu v agroinštitúte a návleky na stoličky tam majú. Ja som si musela mašle na stoličky zabezpečiť sama a aj ostatnú výzdobu, lebo tú farbu, ktorú ja chcem, tam nemajú. Návleky na stoličky budem brať od nich..... už sa mi to ozaj nechce zháňať. myslím, že tam majú cenu za návlek aj mašlu nejakých 2.80 eur, ale nie som si istá. to isté by ťa to vyšlo vo Fantastic Flower v Hypáči. Iné ceny neviem. Mašle som zohnala v svadobnej agentúre v šali, ale neviem, čo tam stoja samotné návleky s mašlou. otázkou je, či sa ti to vôbec oplatí tam ísť. za to, čo prevezieš na benzíne, máš už aj tie návleky priamo v agráči. dúfam, že som ti pomohla
Odpovedať
ahojte Nitrancanky my mame svadbicku 26.6.2010 ale trocha sa obavam pocasia, ci nam nebude prsat, neviete niekto poradit kde by sa dalo fotit za dazda? fotogafa mame zdaleka takze atelier neprichadza do uvahy. dakujem pekne ak niekto vie o nejakej dlhodobejsej predpovedi pocasia nech da vediet dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte, ja len som prisla poradit.. :-N dnes na odporucanie kamosky navstivila mestsku trznicu - presklenenu budovu, druhy obchod za cinakom :-D ;-) teta tam ma rozne doplnky-a aj svadobneeeeeeee x-) pohare, sviecky, lupienky, kvietky.. oplati sa ist pozriet ;-) x-) x-) x-) to len rada, kde mozete kuk svadobne drobnosticky ;-) x-)
Odpovedať
Nitrianske nevesticky, surne hladam tm. ruzove az fuksiove sandaliky a kabelku pre maminu k satam, nemate prejdene obuvi v NR? :-D :-D :-D :-D Ako stojite s pripravami? Ja uz som, co sa tyka oblecka komplet hotova - K O N E C N E , zhanam este nausnicky k popolnockam a hladku ciernu kabelku :-) ale to uz su take blbosticky :-) Teraz uz len draheho zladit a obliect, ako su na tom vasi zenichovia? ja sa obavam, ze moj pojde do jedneho obchodu a tam aj vyberieme :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bad, vyskúšaj ísť do Maxu, myslím, že som v jednej obuvi niečo také videla... ja som tiež už konečne oblečená. už zháňam len naušnice. no a môj ženích....... už má všetko až na košele, ale aj to už je vyriešené. už ich pôjdem len kúpiť :-)
Odpovedať
ajojte baby ja uz tiez v podstate komplet oblecena :-D este ako vravi bad draheho obliect a tiez dufam ze neskoncime hned v prvom ale vyberie si to co sa mu bude pacit a v com bude peknucky :-) tak tento tyzden vyrazame po obchodikoch :) ale uz mame konecne dokopane svadobne oznamenia co mu sa nesmierne tesim :-D teraz este vybavit v NR na matrike vsetky potrebne formality a zaniest na faru a uz hadam bude vsetko podstatne :-) uz aj nauky absolvovane takze paradicka :-) potom riesit uz iba detailiky :)
Odpovedať
kocky, viete mi poradit, kde su nejake butiky, kde by som zohnala pekne popolnocky? x-) dnes som sa rozhodla, ze si nebudem poziciavat,ale kupim si vlastne.. x-) viem o planet paris v galerii, o butiku v galerii, o butiku na mostnej a kupeckej.. ale nic viac ma nenapada :-N ;-)
Odpovedať
Mariynka..v centre je butik, kde majú pekné šaty.. z tej strany ako je hypernova..a ešte aj na palárikovej- oproti tatra banky :)
Odpovedať
zuzik, jej, dakujem.. vidis, na tie som total zabudla :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, neviete kde sa daju v nitre opieskovat alebo kde graviruju pohare.dakujeem
Odpovedať
luci, niekde pri PKO, tak narohu.. :-N ;-)
Odpovedať
nemáš začo..tá rada s tými pohármi sa zíde aj mne, tak ďakujem aj ja:) ale dnes som bola v jednom kvetinárstve a mali tam poháre len za 17 eur a poviem že celkom pekné, teda mali aj gýčové no o tie ja nemám záujem
Odpovedať
pekne pohare maju aj na trznici, v tom presklenom.. kde je cinska restika, take kvetinarstvo/darcekova predajna ;-)
Odpovedať
ďakujem za radu..to tam kde je tá galantérka? bo ja som tam kvetinárstvo nevidela
Odpovedať
tinka.binka jedno dobré kvetinárstvo je u sandokana pri schodoch..oni robia všetko.. a cena je podľa kvetov, ale tak ja určite nebudem hovoriť že to je svadobna kytica..si kupim len kalie..a stuhu si urobim doma s gorálkami..nemienim dávať 100 eur za kyticu :(..a i tak chcem tú jednoduchú..veľa robí na cene, to že je svadobná..a pierko pre ženícha ti urobia v kvetinárstve rovnaké to je jasné :)..a pre hostí nechceš tie stužkové? chceš zo živých kvetov? bo to bude teda dosť drahe..či máš málo hosti?
Odpovedať
Ahojte baby, tak konecne sme s maminou dostali tmavo ruzove sandalky pre nu :-) nakoniec v Centre :-) tak sme happy, uz len kabelku k nim doladit, ale v anna garden mali peknucke a objednala som aj kravatu pre milacika po polnoci, satenovu, rucne malovanu :-D :-D :-D :-D ...Mary spolocenske satky maju aj v Maxe na poschodi, tusim Michelle aj v Alore (ale tam som videla dlhe za 200 eur) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dakujem bad, v michelle som bola vcera a vedela by som si vybrat x-) x-)
Odpovedať
kocky, este som Vam chcela napisat, ze som bola kuk bolerka v salone Katka v dome sluzieb.. maju krasne bolerka, len pani nebola nadsena, ze si chcem pozicat bolerko bez siat.. ale povedala, ze ak budem chciet, ze mi ho pozica.. a teraz pocuvajte tu sumu:10eur :-N x-) x-) x-) mali tam aj pekne svadobne saty.. neviem preco ked som si hladala svadobne, nekukla som aj tam :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - ja som tam bola hned 1. salon a potom este raz... vedela by som si vybrat, ale vyhrali ine :-) nedavno som tam vo vyklade videla take nadherne, ze som az lutovala, ze to este nemam pred sebou a nemozem ich skusit :-N . a maju super ceny, aj nove kolekcie boli pozicanie okolo 200€, vedia objednat na mieru z katalogu za iba mierne vyssiu sumu (pripadne za viac, ak niekto chce extravaganciu ktoru uz tazko pozicaju :-D ) my sme za 10€ pozicali drahemu vestu s francuzskou kravatou v inom salone zase ;-)
Odpovedať
bosacka, a kde je ten salon isabel? :-N ;-) my sme rozmyslali, ze si da ciernu vestu-co je k obleku..aby sme nemuseli ubytocne bielu kupovat,ale takto by to bolo super ;-) :-N x-) a odkial si mala popolnocky? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - je to na palarikovej, v budove kde bol predtym t-mobile, treba ist na 3. poschodie tusim... ked prisla myslienka pozicat to, pobehala som nejake salony, ale dalo sa len tam a v anna garden (tam to bolo drahsie). inak vyber moc nie je ani tam, ani tam :-D popolnocky som kupovala pred 2 rokmi na mostnej, nedavno ten obchod zrusili... ale co je na mostnej pri zastavke butik jana - tam maju podla mna krasne saty a za prijatelne ceny
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?