Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
..to monika: ja mam stastie, ze mam sestru graficku, takze oznamka, pozvanky k stolu, etikety na vysluzky a vino robi ona :-D :-D :-D cize, ked bude chybat, neni problem dotlacit...a bola si aj v Diamonde v NR? ci vobec si nebehala este po NR salonoch? Ja som v Ziline praxovala pocas skoly :-) Takze to tam poznam dobre :-), semafory pri hypertescu vzdy "funkcne" a fajinove kolony hned zrana :-) a ake obrucky ste si vybrali v Kamei? ...to bosacka: nebudem sa pytat ako s pripravami, lebo keby mam ja tyzden pred svadbou, asi by som stresovala :-p :-p :-p nech vam vsetko dobre dopadne, nech vyjde pocasie a prihod fotecky potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem bad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som teraz riadne prechladnuta, takze som presunula rozlucku a vikend po svadbe :-D
Odpovedať
to bad : ty sa teda mas :-D :-D :-D este som bola iba v ZA lebo je to pre mna jednoduchsie, ale buduci piatok si beriem volno a idem v NR pozriet :-D co mam referencie od kamosiek tak diamond vedie a este asi 2 salony pojdem kuknut, tak uvidime :-D diamond ma vlastne kamoska a je to uplne najblizsie k nasim tak ak by som si tam vybrala bolo by to uplne idealne :-D uz je to tu s tymi kolonami lepsie :-D :-D :-D ale aj NR je na tom podobne :-| a co sa tyka obrucok tak ako pridu ich dam do albumu, ten si mozno tento vikendik, mozno cez tyzden urobim. uvidim ako budem stihat :) nevidela som take na obrazku na stranke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata! Ako sa mavate? Bosacka, uz len tyzden!!! Very exciting!! Drzim palce nech Vam to vyjde podla Vasich predstav!! 8-) Dievcata, viete o niekom v Nitre kto robi pricesky zo zivych vlasov a viete co u nas za to uctujU??? Diky xxxxxxxxxxxxxxxxx
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem renatka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mam este jednu otazku. Nasla som Polovnicky zamocek v Lefantovciach, viete niekto o tom nieco blizsie? Dobre, zle skusenosti, chyry, dotazy...???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj renata, skus salon Seven.... ja mam dobre skusenosti :-)
Odpovedať
Aj ja odporucam Salon Seven..su super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Neviete nahodou kde by som zohnala podbradnicky na svadbu a kde by mi ich aj vysili? Diki :-)
Odpovedať
Profilova fotka
viem, ze kadeco vysivaju v salone Katka, to je v dome sluzieb taky maly salon... siju tam napr. aj stuzky na stuzkovu, tak asi aj podbradniky
Odpovedať
ahojte baby mohli by ste mi odporucit fotografov na svadbu? please pomoc!
Odpovedať
Článok sa načítava...
my budeme mat ditu fiebigovu, kuk na leada.sk ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, chcela by som Vas poprosit o radu. So snubencom zaciname planovat svadbu na jar 2011 a chceli by sme sa brat v kostole. Ja mam vsetky sviatosti, on ziadne, ale chce mat svadbu v kostole a viem, ze mi nebude branit deti vychovavvat vo viere. Viete o nejakom fajn knazovi v Nitre ktory by nam zosobasil s tym, ze snubenec si nebude musiet robit sviatosti? budem Vam moc vdacna. Dakujem
Odpovedať
ahoj makromolekula, myslím, že ani jeden knaz vás nebude chcieť zosobášiť pokiaľ nebudete mať sviatosti obaja...
Odpovedať
Ahoj makromolekulka tuším je to tak že tvoj nastávajúci musí mať aspoň krst a vtedy vás môže zosobášiť kňaz v kostole a rozdiel je len v tom že neprímete sviatosť manželsta ale len manželstvo či ako to vlastne je. Ale tuším že takto. Najlepšie je ísť sa spýtať tam kde by ste chceli mať svadbu a uvidíte čo Vám povedia. Možno netreba nič a stačí že jeden z vás má tie sviatosti v tomto prípade ty. Šak aj svadby sú pre kňazov biznis takže keď sa chce všetko sa dá.
Odpovedať
Bosacka, ako prebiehal den D? mali ste krasne pocasie, nemali ste v DAB? ja som akurat prechadzala cez pesiu a videla som nevestu :DDD
Odpovedať
bosacka, aj ja som na teba myslela :-) ze ako vam supeeer vyslo pocko 8-) 8-) my sme tiez boli na svadbe,v TT aj v SA :-D :-D sme stihli dve :-D x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mile, ze ste si spomenuli :-) vsetko prebehlo, vyzera ze celkom uspesne... hej, mali sme to v divadle, takze som to mohla byt ja... ale cez obed sme na hrade stretli aspon 6 dalsich svadieb :-D
Odpovedať
Dakujem pekne za rady, mate pravdu asi sa to lisi od knaz knaza, tak si to pojdeme vsetko obehat.Nevesticky pomaly obehavame saly a zatial sa nam najviac paci DAB, nemate nejake skusenosti, dakujem
Odpovedať
ahojte baby kde ste zohnali svadobne topanky ak uz mate
Odpovedať
Profilova fotka
v Mlynoch, ale až po dvoch mesiacoch behania po obchodoch. Mám ich v albume
Odpovedať
to bosacka: aj ja som na teba myslela ze ste mali uplne krasne pocasie :-D ste to pekne vystihli :-) dufam ze aj nam ostanym nevestickam sa tak vydari ;-) uz sa tesim na tvoj album s foteckami :) zatial si pekne vychutnavaj svoj novy novomanzelsky stav :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
album som prave urobila :-) a mam upozornenie - ked svieti slnko, treba si vziat na fotenie opalovaci krem, aspon na plecia :-D
Odpovedať
ano mas ho krasny hned som kuki :-) a dakujeme za upozornenie, hlavne my letne nevesticky :-D v tom osiali by ma to fakt nenapadlo, fakt super upozornenie a opalit sa podla siat by bolo zaujimave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monicska - dakujem za pochvalu :-) mne sa najviac opalilo jedno rameno, ale nevsimla som si to doma, az ked sme sli na obrad, vsetci sa pytali, preco to mam take cervene.., aj na fotkach to vidno. neskor vecer bolo cervene aj druhe rameno a dekolt, ale to nie tak velmi. ja som bleda, takze vzdy sa opalim do cernvena, tento rok som do svadby nebola na slnku, tak to potom tak vyzeralo :-N
Odpovedať
paci sa :-)
Odpovedať
Ahojte babeny, tak pomalicky chystame svadbu na jul 2011, a chcem si zajednat zakladne veci ako fotograf/kameraman, DJ. ak mate hocijake napady, prosim dajte mi vediet. rozmyslam nad Nicol Bodnarovou ako fotografkou..Chcela som sa spytat ako je to s hudbou v kostole, su uz aj taki menej konzervativnejsi, alebo hraju len take typicke nabozenske piesne? Nemam nic proti takym piesnam len som zvedava:)na svadbe som bola naposledy ked som mala 9 rokov, tak si to nepamatam:)
Odpovedať
makromolekula...ahoj, ak rozmyslas nad nikol bodnarovou, uz sa jej predbezne ozvi, my sme ju velmiiii chceli, ozyvali sme sa jej koncom decembra 2009 a na oktober 2010 uz mala plno :-(
Odpovedať
Dakujem bad za doporucenie, hned som jej napisala.Kto bude fotit Vas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?