Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som do Diamond napisala email, zavolam az zajtra - teda dnes :-) Bad-akurat som si pozerala tvoj album z priprav a poviem ti, klobuk dolu, mas super vkus! 8-)
Odpovedať
...renatka - vela stastia a nech ti tie prave satky sadnu ako uliate :-), juj a dakujem za pochvalu, tesim tesim :-D
Odpovedať
bad, ta mlada mila blondinka z anna garden je moja super kamoska :-N ;-) :-) :-) ja si popolnocky vyberiem asi odtial.. ;-) reni, je lepsie sa objednat,ale ja som sa neobjednavala, bo v diamonde mi brigaduje dalsia kamoska :-N ;-) vcera som tam bola, bola som zajednat zavoj x-) a chcela som si kupit svadobne doplnky, ale este neprisli :-| ze o dva tyzdne, tak tam potom skocim x-) jedna kocka si bola prave po saty na dnesnu svadbu a vonal z toho cely salon :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
bad, pekne obrucky mate x-) x-) x-) a ta krabicka.. :-D :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
kocky, mate niektora odskusanu cukrarku?nie predrazenu ako v cukrarnach? ]-( ;-) tortu uz mam zajednanu,aj rezy,ale este by sme chceli kusove kolaciky-kavove zrno,spic a pod.,len nevieme zohnat na to cukrarku.. a 15sk za kus nedam ]-( ;-) :-p
Odpovedať
...majka....to vazne, tvoja kamoska? strasne zlata, ochotna a dokonca, ked im pridu sety - kabelky a topanocky k popolnockam ma mi volat :-), ....dakujem za pochvalu na obrucky, aj vy mate nadherne, take originalne skvostneee :-D ...co sa tyka cukrarky vyskusanu mame pani Racz zo Ziran :-) mna, da sa s nou super dohodnut, bud vsetko nakupi ona, alebo si cely material na zakusky mozes doniest, my sme mali od nej tiramisu, kavove zrno, dobosku, sanqick rezy - osviezujuce ovocne, puncak a este zo dva druhy co ma nenapadnu :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - nemame tie iste obrucky, ale od toho isteho vyrobcu... a kupovali sme ich v zlatnictve na pesej v NR. chystam sa konecne spravit album, tak odfotim... rozmyslam nad tou cenou... ono zavisi aj od hrubky prstov, ale co nam hovorila ceny, boli nizsie ako na nete. no, snad sme dobre kupili. oslavu budeme mat v divadle a dakujem baby za povzbudenie... uz sa mi to krati
Odpovedať
bad, moja susedka ;-) odmalicka sme spolu rastli :-) ja budem mat od nich asi popolnocne.. x-) a mozes mi dat kontakt na tu cukrarku?ma aj email? :-N ;-) :-) :-) :-p
Odpovedať
bosacka, jj, sprav si albumik ;-) x-) a viem v ktorom zlatnictve ;-) Jozef a Martina,vsak :-N x-) ale oproti napr.Sali su aj oni predrazeni :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - hej, len sa tusim vola jozef a maria :-) a ta pani je straaaasne mila - naozaj mila, nie ironicky :-D (no keby som vedela o tej sali... co uz)
Odpovedať
jozef a martina ;-) ;-) a poznam tu pani,je to pani Martina-majitelka ;-) a ten zlatnik je jej manzel ;-) a su zlati,my mame vsetko zlato od nich.. az na obrucky, ktore mali o 4litre drahsie(na nete) ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, mozno som si zle vsimla...
Odpovedať
Článok sa načítava...
;-) :-)
Odpovedať
bad aj my mame obrucky z kamei :-D :-D :-D jednoznacne najlepsi vyber ;-) satocky teraz obieham :-( :-) si si tiez uz konecne vytvorim album :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby. skúšala som v salone nicole šaty la sposa madeira ale neviem čo to bol za odtieň. neskúšali ste ich tiež niekto? neviete poradiť?
Odpovedať
Ahoj ..neviete mi poradit nejakého dobrého kameramana....z NR a okolia?...
Odpovedať
veroni len fotografku ak chces a nemas este
Odpovedať
monicska... :-D od zaciatku sme boli rozhodnuti pre Kameu a ked sme skocili na vystavu v NR, tak sme sa len utvrdili :-D, no sup sup vytvorit si albumcek :D a satky mas uz vybrate?
Odpovedať
Aj my máme obrúčky z Kamei.... Išla som na výstavu a tam som ich aj zajednala. Vlastne som išla na výstavu len kvôli tomu, že som vedela, že tam bude veľký výber obrúčok :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nam sa neoplatilo v kamei... na vystave sme pozerali ich obrucky, ale u nich nezavisi cena od velkosti, iba od hrubky a my mame relativne uzke prsty obaja, tak sme na tom usetrili :-)
Odpovedať
to bad : my sme boli u nich v trencine na odporucanie kamaratov :-D a mozem iba odporucit ako sa nma venovali, sme presli vsetkych hadam 700 vzorov aj ked sa mi potom uz vsetky zdali rovnake :-D na druhy den sme ich stretlli aj na vystave co nas iba utvrdilo v tom ze je to spravny vyber, ked sme porovnavali s konkurenciou :-D a co sa tyka satociek mam dilemu, obieham salonu tu v ZA a uz mam troje favoritiek a este ma cakaju nejake salony a chcela pozriet aj v NR ale uz asi viem do akych pojdem a jednoznacne biele, tie sa mi na sebe najviac pacia :-D behom 2 tyzdnov by som to mohla mat vybrate :-D ale sa mi to paci skusat si tie krasne satocky a citit sa pomaly ako princezna :-D :-D :-D :-D uz sa neviem dockat 07.08.2010 :-D :-D :-D
Odpovedať
to monika...juj no nic nie je krajsie, ako sa obliect do takych krasnych siat :-), ja uz sice mam vybrate, ale predsa len idem skusit este do jedneho salonu, maju tam prist koncom maja dvoje 34 :-), uzky strih a taky sa mi najviac paci, tortovy mi nejde :-D :-D :-D :-D ...inak mne sa z tej malej foto podobas na babu, s ktorou som sa ja rozpravala na vystave v NR, nerobi nahodou tvoja mamina na gympli v NR? hmmm? inak najlepsie je asi nafotit si satky, a potom s odstupom casu si ich pozret doma, ja som si nafotila vsetky, kt. som mala na sebe, lebo v salone sa mi pacili vsetky, ale vyselektovala som na dvoje :-) ale zalohu mam zaplatene za tie pre mna naj naj naj :-), hlavne maju snehovobielu farbu, comu sa najviac tesim, lebo v niketorych salonoch boli zltkave :-(
Odpovedať
to bad: ano mamina robi na gympli a ked si mi to pripomenula tak som sa aj ja rozpamatala :-D :-D :-D som sa aj ja pozerala na tvoje foto ci ta nepoznam ale na tej foticke si malicka :-( tam ta nebolo poriadne vidiet ;-) co sa tyka satociek tak mas pravdu s tymi ze nie vsetky su snehobiele :-| niektore su sede alebo zlte take akoby obnosene a take nevyzraju dobre ani na fotkacha a ni na zivo. no fotiek uz mam statocne ale je pravda ze tak sa najlepsie selektuje. paci sa mi na mne aj tortovy strih a aj taky uzsi strih a od bokov cca rozsireny. zatial u mna vedu asi tie s uzsim strihom a jedny tortove kde je vela tylu tak su uplne bielunke a lahucke ako pierko. zajtra idem dalej obiehat ako druzica a skusat :-D :-D :-D teraz vyberame oznamenia a mame dost velku dilemu ake lebo ziadne zatial nie su tej naj pre nas :-( dufam ze to uz do konca mesiaca uzavrieme aby sme stihli aj ludi popozyvat na svadbicku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monicska - z mojho pohladu mas casu dost :-D my sme to trochu s riesenim oznamiek prehnali, zacali se rozdavat mesiac pred svadbou a vsetci to prezilli 8-)
Odpovedať
to bosacka : no my sme si tiez mysleli ze mame casu dost ale zase nas blizki nahanali ze predsa len su vtedy dovolenky, tak sme ustne uz predbezne pozvali ludi ktorych chceme na svadobnej hostine aby sa na to pripravili :-D ale pokial sa vyrobia sa musime rozhybat :-D :-D :-D a ty to mas uz za chvilku ;-) uz mas vsetko zajednane, vybavene alebo este nieco riesite? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale vravim, ze do piatku "pred" sa ma nepytajte, ci je vsetko vybavene :-D mam pocit, ze je stale co riesit... idem este zajtra na skusku siat, asi este nejaky uces poriesim, i ked na skuske som bola... malovat sa budem nakoniec mozno sama, kedze skuska bola otrasna a nemam sil hladat novu vizazistku... a neviem ako piatok stihnem :-N ale inak v poho... drahy kasle na kupu topanok (to som nechala nanho), dotlacame oznamka, riesim zasadaci poriadok, menovky, vyzdobu na auto... a akosi zatial este nestresujem - az sa sama cudujem 8-)
Odpovedať
ak by si chcela mam kamosku co ma malovala bez skusky na akcie typu promocie, ples a vzdy to vyslo na 1*. :-D :-D :-D
Odpovedať
to monika: to vazne, ja odpadnem :-D :-D :-D :-D , ake je Nitra mala :-D :-D :-D , my sa bereme v oktobri a mame uz navrh na oznamka dotiahnuty definitivne, staci len dat tlacit :-) ale stale riesime pocty, mam z toho dilemu, komu poslat, komu neposlat...a cez leto chceme behat a slnit sa, nie vybavovat svadobne veci, povedali sme si, ze do konca juna chceme mat vsetko vybavene, aby bolo kludne leto :-p :-p :-p
Odpovedať
to bad: to teda je :-D :-D :-D som to aj mamine vravela tak sa nasmiala ;-) :-) my by sme tiez do konca juna chceli vsetko stihnut, iba veci co sa tykaju kostola musime v juli lebo sa nam farari menia a uz mame novemu priniest vsetky papiere a dohodnut s nim konkretne veci co sa tykaju obradu :-D :-D no pocty este ani my nemame upresnene ale hadam to nejako pretriedime :-S najdolezitejsie veci mame a mamina konecne uz aj zakusky objednala takze pohodicka :-D s SO to je trosku problem lebo stale nevieme ake presne by sme chceli :-( a co sa tyka svadobnych siat uz mam svojho predbezneho favorita ale pre pokoj duse este chcem do konca mesiaca pozriet aj salony v NR a potom sa uz definitivne rozhodnem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monicska, kamoska je profesionalka, ci "len" sikovna? posli mi pripadne kontakt do IP - dakujem :-) skuska siat bola celkom vtipna :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?