Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
...este daco mi napadlo ohladom nicole, myslim ze tam su saty idealne na vysoke baby, tak okolo 1,70 m a vyssie, tie sa tam pri skusani vysantia az az :-) my , nizsieh bzrastu (1,60m) mame smolu, cipkate nepripadaju do uvahy, bo sa nedaju skratit :-( tie tam maju nadherne :-)
Odpovedať
ake ceny sa tu pohybuju ohladom požičania šiat?
Odpovedať
...je to rozne, zavisi od prestize salonov, bohatosti ponuky, dostupnosti kolekcii a tak :-) v jednom salone by ma vysli saty do 10 000, ale uz v salone na nich viseli kamienky a neboli snehovo biele, ja mam vybrate za 15 000, je to sice dost,ale je to ta najnovsia kolekcia pre rok 2010, cim starsia kolekcia, tym lacnejsie satky :-)
Odpovedať
Ahojte, neviete mi poradit nejake lacne Helium resp. Heliove flase na nafukanie balonov? diky :-)
Odpovedať
tiez som navstivila Nicol v NR, saty krasne presne jak pise koleginka ze na vysoke baby, ale zabudla dodat ze do konfekcie 38-max40. a pristup? jak pani zistila ze nebudem skusat a ze nic sa mi nepaci co mi ukazuje,a paci sa mi to co mi je male, zaujem o vysvetlovanie ochladol a isla som prec... este sme ani nedohovorili a uz sa spratavala dozadu. No mozno som len jedna z mnohych, ale ja som mala bohuzial taku skusenost. Inac vsade inde mile a ochotne pani. A este mam zvlastnu skusenost so salonom v hypaci. Pristup chladny, hned ma odbila s tym, ze na mna velkost nemaju a ze tam 1-2 ks 42,44 maju ale nema cas... a 42 by som precislovala na 38. cize u nich potrebujem asi 46? a v diamonte som natiahla na seba 40! cize v globale mi nitra vychaza pozitivne az na dve vynimky. Este skusim Sered nech mozem porovnat
Odpovedať
ja som v galerii zas bola milo prekvapena... aj pristupom aj vsetkmy.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola tiez v Nicol...........predavacka bola celkom fajn, ale ma velmi prekvapilo to, ze sa mohli spravit len dve fotky a skusala som si asi 10 siat, no a o cenach uz ani nehovorim. Dufam ze sa vydavam len raz v zivote, ale taku sumu som nebola ochotna za saty dat. Nakoniec som si vybrala saty zo salonu Angelika v Sali-dobre ceny, pekne saty a super pristup :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kto vas bude fotit na svadbe? mozete mi poslat aj kontakt do IP Diki
Odpovedať
bad, ;-) x-) chvostik, aj ja som bola kuk v angelike :-) maju tam pekne saty, ale nie moje vysnivane :-N ;-) ale vedela by som si vybrat x-) PS:nas bude fotit Dita Fiegbigova ;-) :-) kocky, chcem sa popytat :-N v diamonde som s vybrala jablonecne doplnky-nahrdelnik, nausnice, naramok, ale vyslednna cena ma dorazila.. :-| neviete ci ju nepredavaju aj niekde inde???ak nie, vezmem si z diamondu, len ze ci nie je ina predajna s tymito doplnkami.. :-N ;-)
Odpovedať
ahojte nás bude fotiť fotograf z Piešťan. volá sa martin tichov. mahula, ak ti môžem poradiť a chcelo by sa ti, tak sa skús pozrieť do Piešťan. sú tam dva salóny do ktorých sa oplatí ísť a to Salon Sissi a salon Solid. Sú kúsok od seba na pešej zóne. Ja mám svadobné zo Sissi a popolnočky zo Solidu. V Sissi som si ich skúšala niekoľko a boli krásne. Mám štvorky prsia a tak mi dávali skúšať číslo 38 a 40. tak ma do nich stiahli, že som si myslela, že mám dvojky :-) tie, čo som si vybrala mi musia dokonca zužovať, aby na nich pekne vynikla šnurovačka. väčšinou tam majú väčšie šaty, pretože nie je problém zúžiť. horšie by bolo rozširovať
Odpovedať
miselinka26: Ahoj..No my budeme mat savdbu v penzione Elsa. Pocula som na nich len dobre ohlasy. Zevraj porcia ma 700gramov. Nesetria na porciach..Vsetko si mozes priniest svoje..Okrem nealka..Ale capuje sa tam pivo aj kofola. Za prenajom saly sa neplati..No a zevraj tam neskutocne dobre varia. kazdy si ich chvali kto tam bol..Tak dufam, ze aj my budeme taki spokojni..A vy tam uz mate zarezervovane?
Odpovedať
...nas bude fotit ivona oreskova, teda dufam, ze sa dovtedy nic nezmeni :-), zvazovali sme aj digitalstudio v trnave... chvostiklt...no je to divne, ze sa tam nesmie fotit, zda sa mi to trapne, das 18000 za saty a do svadby aj zabudnes ako na tebe sedeli, zavisi od predavaciek podla mna :-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Barborkanr - to kde je ten penzion? este som o nom nepocula... :-N len ma to tak zaujima :-)
Odpovedať
ajojte baby mate niektora skusenosti s DJ-om p. Hrubesom? dakujem za info :-D alebo poradte nejakych dobrych za rozumnu cenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nitrancanky..... sorrry ze som vam sem vbehla ale citam ze tu vsetky este le riesite svadbu,normaalen vam zavidim,ze ja uz to mam tak davno za sebou....ja len tak na margo niektorych veci v salone niol som aj ja bola,ale tie ceny veru niesu podla mojho gusta,mala som tam vybrate ale 19 tisic,nech sa nehnevaju inak co sa tyka satociek,ja som mala pozicane zo sale,dost bab tam chodi,dost velky vyber a pozicanie ma vyslo nejakych 4500 este vtedy korun inak v beladiciach sa da pekne fotit,zaplatite 1000 korun a mozete sa fotit a nie je to daloke od NR
Odpovedať
ajojte chybicka sa vludila :-D s dj-om Jurajom Hruboňom :-) buduci manzelik mi zle nadiktoval :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete ci sa daju zohnat v NR polystyrenove srdcia....chcela by som to pouzit na auto :-)
Odpovedať
adulka, skus v hobby obchodiku na farskej alebo u da vinciho v mlynoch, prip. v kvetinarstvach. My sme mali male polystyrenove srdcia, kupila som ich na farskej. Inak, ak chcete lacnejsie a pekne saty, skuste aj salon v Galante. Minuly rok, ked som tam bola, mali tam krajsie saty ako v Sali.
Odpovedať
Profilova fotka
bola som kuknut v Mlynoch a tam teraz nic nemaju :-( Este skusim tu farsku...A neviete nejaky dobry obchod na dekoraciu auta??? Alebo nieco jednoduche na vyrobenie??? :-)
Odpovedať
adulka87, skus tieto polystyrenove srdcia pozriet na trznici v zahradkarstve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja - tie spojene srdcia na tortu, co mas v albume, su odkial?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, prosim vas nepoznate v NR niekoho, kto robi kvalitne gelove nechty? piste mi do IP Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kde si davate piect svadobnu tortu??? :-)
Odpovedať
ja v chyndiciach ;-) cukrarku som nasla na tortyodmamy.sk a uz mi piekla na promocie, ja som jej povedala svoju predstavu a ona ju urobila este krajsie :-N x-) a aj chutnu :-p :-p kocky, a ake napln torty budete mat?dajte nejake tipy :-N ;-) :-p
Odpovedať
caute nitrancanky .-)...ja budem mat zakusky i torty z velkeho kyru, pred dvoma rokmi mala svadbu moja sestra a vsetky boli uzasne, mnaaaaaaam, co nam ostalo davali sme do mraznicky a vybrali sme o 3-4 tyzdne a perfisne ako cerstve :-) :-) mariynka...my planujeme jednu penovu tortu, klasicky svadobnu 3. poschodovu, naplne: asi kakaova, karamelova, orieskova :-), ja milujem najviac kakaovuuuuuuu napln :-), dalsiu tortu dostanem od krsnych rodicov a jednu od segry a svagra :-), ake su este naplne: vanilkova, puncova, aj ja by som pristala na tipy, ja by som brala aj daku kavovu napn, alebo tiramisu, ak taka je..
Odpovedať
...baby neviete o nejakej stranke, kde sa daju kupit bud to bolerka alebo v najhorsom pripade :-) aj kozusinkove pelerinky, k mojim satam totizto bolerko nie je :-|
Odpovedať
..saty mam z organzy, nie cipkove, takze cipkove bolerko nemoze byt :-)
Odpovedať
ahojte baby, ja budem mať zákusky a možno aj tortu z Veľkého Kýru od p. Balintovej. na moje prekvapenie som zistila, že je to kolegova sesternica. bude mať 3 poschodia a chcela by som mať spodok s nejakou bielou plnkou, druhé poschodie bude kakaové a to najvrchnejšie sa ešte uvidí...... a priateľ chce penovú, tak ešte objednáme aj takú. všetkým som povedala, aby nám torty nerobili, pretože je to úplne zbytočné. aj tak sa to všetko len rozdá do výslužiek
Odpovedať
my budeme mať tiež len jednu tortu a bude to manželská posteľ a pod perinou nevesta a ženích.... :-D My sme obaja taký šaškovia a neviem si ani predstaviť, že by sme mali tradičnú niekolko poschodovú... a chuť? no tak to ani netuším...zatial
Odpovedať
ajojte my budeme mat tiez trojposchodovu :-D o naplniach som este nerozmyslala ale asi orieskova, kakaova a :-. s priatelom sme si vybrali taku netradicnu, vyzera ako z rozpravky tak dufam ze sa vydari. priatelov kamos mal taku na svojej svadbe a bola uzasnaaaaaaaaaaaaaaa a vyzerala aj chutila skvelo :-D :-D ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?