Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
moni, my mame DJ a jeho zena robi kameramanku, od hostiny, dovtedy toci DJ ;-) super cena, super ludia, ak by si chcela, IPni mi ;-) :-) a aj fotografku ti viem poradit, my budeme mat Ditku Fiebigovu x-) luci, moj napad :-D :-N ;-) aby si vsetci mohli aj pripit :-N ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Baby poradte, chcem sa fotit niekde na zamku, co nie je daleko od NR a je tam krasne...Chcela som sa fotit na Smolenickom zamku, ale uz som im pisala par emailov a oni nedopisuju...Neviete niekto o krasnom mieste, co nas financne nezrujnuje? Diky moc :-)
Odpovedať
adulka do Smolenic treba len zavolat a je to,ale je to z NR dost daleko...
Odpovedať
monicska,mam sestru fotografku/kukni album/,chodi fotit vsade..ak chces poslem kontakt do sukromnej posty...
Odpovedať
Profilova fotka
my sa chceme ist fotit den pred svadbou, cize by nam to az tak nevadilo...ze je to daleko...ale nechcem dalej ako hodinu z NR
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nie ste tu náhodou niekto, kto má sobáš 10.4. o 15 hod. na Klokočine.
Odpovedať
Ahojte, neviete nieco o fotografovi Erikovi Stranaiovi??? neake referencie... A objednavali ste si niektora cez internet vyzdobu z vyzdoby.sk? Dakujem moc
Odpovedať
ahojte, môžte mi niekto poradiť obchodík na rôzne ozdôbky na svadbu? Bývam v Nitre, avšak nie som z Nitry. Ťažko sa mi tu niečo hľadá . Ďakujem :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
silvika poslem ip
Odpovedať
kde sa dajú kúpiť nejaké pekné, pohodlné biele topánky s nízkym opätkom tu v Nr ?
Odpovedať
janka, biele topanky som v nitre nevidela :-D same predavacky tvrdia, ze nove topanky este len pridu :-N tak cakam :-D ;-)
Odpovedať
ďakujem maryinka, takže počkať na jar...nechcem kupovať originál svadobné topánočky, lebo potom by som ich nemohla už viac využiť...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ináč, niekde som počula, že svadobné topánky sa predávajú niekde neďaleko Mlynoch...len ja sa tam moc nevyznám a neviem, či je tam vôbec niečo také....vraj od polského výrobcu, na jeho stránke som aj bola a videla aké má boty, no nádhera....
Odpovedať
pamatas su link? asi myslia tu obuv pod paladiom, hned vedla zastavky pri mlynoch ;-) asi sa tam mrknem aj ja kuk x-)
Odpovedať
nie su,ale pamatas si? :-N ;-)
Odpovedať
http://www.svadobnetopanky.sk/sk/Druh... poznáš túto stránku? nie, nepamätám, bohužial, len viem, že tam vychádzali okolo 35 eur.... takže ten obchod je hned pri mlynoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute Ja som si kupila topanky v Humanicu.........take biele, s okruhlou spickou a s opatkom priblizne 3cm za 25 eur. Opatok sice nie je biely ani podrazka, ale neriesim to, skor ich vynosim ako keby si kupim nejake vyslovene svadobne.........a pod satami ich aj tak nebude vidiet :-) Viem ze aj v svadobnych salonoch maju na predaj svadobne topanky, napr. v Diamonde maju tiez celkom pekne, ale tie stoja az okolo 50 eur. A este mozete skusit obuv v Maxe, myslim ze Massimo (je na poschodi). Videla som tam take pekne sandalky, satenove biele, ale aj klasicke biele svadobne topanky. :-)
Odpovedať
ja som si ich skusala tiez, ale mne sa vyzúvala z nohy....mala som pocit, že ma tlačí a pritom sa vyzúvala....
Odpovedať
Profilova fotka
janka0025 skus sa ist pozriet pod Paladium vedla Mlynov su svadobne topanky, potom v Maxe na 1. poschodi maju nejake...Zalezi od toho aky vysoky podpatok chces a aky typ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka0025 No aj mna moje cislo co bezne nosim tlacilo, a o cislo vacsie sa mi vyzuvali............tak som si kupila vlozky do nich a teraz mi tie o cislo vacsie sedia ako uliate :-)
Odpovedať
ďakujem baby...dnes som skúšala celkom pekné topánočky v deichmane v tescu. len mala som presne ten problém, že menšie tlačili a väčšie vyzúvali.....myslíte, že by tie vložky pomohli? nebudú sa mi potom vyzúvať? sú to tieto ale v bielom, a maju krkový opatok.... http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/... Videla som tam aj krásne poltopánky s otvorenou špičkou, kombinácia bielej látky, uplne ideálne na svadbu - 3 cm opätok ( aspon pre mna), ale ten opätok.....bleee...plný orkový zužujúci sa opätok...katastrofa....skúsim ešte tam pri tých Mlynoch... adulka, čo je to Paladium? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka - paladium je restauracia pri mlynoch - je to jedina budova na tom "ostrovceku", co ju nechali stat a nezburali pri stavani mlynov... je to hned ako je zastavka autobusu... a tam je ta obuv, co ju vsetci spominame :-) inak ten isty majitel ma aj obuv na mostnej, maju tam v podstate to iste, ale mozu sa najst ine cisla :-p
Odpovedať
tak už viem, velmi pekne dakujem
Odpovedať
kocky, co hovorite na salon Nicol v NR? :-N ;-)
Odpovedať
ja osobne nemám súsenosť
Odpovedať
ahojte, chcela by som Vas poprosit o akekolvek info, ake mate skusenosti s FRIENDS CAFE v nitre ; ich web stranka ma dost oslovila a radi by sme tam mali svadbu cca. 30 hosti. dakujem za kazdu odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ohladom salonu nicole v NR. Ja mam velmi dobru skusenost...ako s pani tam , tak so satami....pacili sa mi tam najviac..Samozrejme aj v inych salonoch v Nitre. Ale ako do posledneho som prisla do Nicole a tie satky proste su nadherne, aspon mna velmi oslovili.... (mala som vybrate saty v inom salone), tak ma zaujal aj pristup, ochota....citila som sa tam naozaj velmi dobre. Friends cafe, je to velmi pekny priestor, znama tam mala svadbu, myslim,ze nemali problem s nicim...boli spokojni. Ale davnejsie, treba si vsetko vyzistit...
Odpovedať
tak dnes som obehla aj salon Nicole, tetusky tam boli mile, laskave, ale saty sa mi nejako nezhodovali s ich vysokou cenou :-| ale maju tam velmi pekne satky x-) nakoniec budem mat z diamondu x-)
Odpovedať
ahoj suuus, dufam, ze to tak bude aj teraz, ak tam budeme mat svadbu. tu restauraciu som objavila iba nahodou a nepoznam nikoho, kto by tam mal svadbu. urcite si vsetko vyzistim. dakujem este raz.
Odpovedať
mariynka...ahoj aj ja mam rezervovane saty z diamondu, ich pristup je skvely, na jednotku, bola som v roznych salonoch, ale u mna diamond vyhrava :-) a nicole...dat za saty 18000 za novu kolekciu sa mi zda viac ako prehnane, cer to ber tu sumu, ale mne kvalitou na tie peniasky nevypadaju a saty tam o bielej ani nechyruju :-( mne sa ich pristup nepacil uz na svadbe mojej sestry, ktorej chceli ramienka povysivane kamienkami zastrcit dovnutra, to by mala asi krvave prsia uz na foteni :-( ja som si satky zajednala tuto sobotu a tento tyzden mi maju prist popolnocky na skusanie, takze uvidim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?