Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
maryinka- ja som bola ako hosť na svadbe v reštike na Kyneku- no mne sa tam moc nepáčilo, ani tá sála ani organizácia svadby (aj keď v konečnom dôsledku to až tak nezáleží od tej reštiky). Čo sa týka jedla tak nebolo zlé, ale zdali sa mi malé porcie, dokonca aj polievku nám doniesli v mise, bola už celkom studená a z tej jednej misy sme sa mali najesť 6 dospelí a jedno dieťa-čiže tiež nič moc. Druhé jedlo bolo nejake hovädzie na šampiónoch - šťavu doniesli v mise, bolo jej malo pre toľkych pri stole a tiež bola studená. Treti chod bolo pečené prasa, ale ani to mi nechutilo. Možno to bola len zhoda náhod, ale ja som mala ako hosť takúto skúsenosť. :-)
Odpovedať
Zajo vychádzalo to na osobu. Mali sme prípitok šampanské s jahodami, slepačiu polievku s pečeňovými knedličkami, potom plnený rezeň a mäso na šťave a ryža a zemiaky, potom boli švédske stoly s ovocím, syrom, šunkou a tak. A nakonieč kapustnica.
Odpovedať
potrebovala by som poradiť. Keďže v Nr ešte niesom taká zbehlá, neviete ti poradiť nejakého dobrého a nie toho najdrahšieho zubára, či zubárku ??? Ja mám svoju na východe, ale to by bola iná pálka, chodiť tam....:D
Odpovedať
ahoj lucik, dik za info..my sa tam chystame teraz v stredu, tak som zvedava co sa dohodneme.. my chceme jeden chod a potom ale o tri hodiny rauty - medzi tym krajanie torty, lebo po polnoci ju malokto uz bude papat. a mamem predstavu - losos, zelenina, ovocie, syrove misy, studene misy..rezne a salat a kuracie nohy a este neake masko - ale dva druhy. tak som zvedava co to bude za palku =-)
Odpovedať
janka0025:no gin-tonic beru od 740 eur,nepočula som ich hrať na živo, počula som len ukážky čo majú na nete, no sú aj lepšie skupiny...ty si ich počula hrať naživo?
Odpovedať
mariynka segru mam profi fotografku...az sa ti paci jej praca/moj album/ dam Ti kontakt ,len neviem ako to ma s obsadene...
Odpovedať
lennkkaa, ukážky čo sú na nete sú len piesne z ich CD, ale spievajú všetko, piesne od východu až po západ, cigánske, ľudové, moderné...Áno, počula som ich spievať na živo a niekoľko krát, ja mám od nich aj CD na ktorých sú ukážky rôznych štýlov piesní, a sú fakt dobrý. Pôvodne som ich ja chcela na svoju svadbu, ale tým pádom že bude ďaleko tak sa náklady zvýšili a bolo by to už moc drahé na naše pomeri. Viackrát už hrali v teleráne, chodia hrávať na loď Adyho Hajdu, skupina kmeťobend si ich pravidelne volávajú ako hostí a hrávajú potom spolu...dokážu vyrobiť takú zábavu, ako fakt nikto...Vedia strašne dobre komunikovať s tancujúcimi a poviem, že ich aj poriadne vyšťaviť. Moc by som nesúdila len z toho CD a tých ukážok, lebo to je len ich nová tvorba, ale oni vlastne spievajú kopec super pesničiek a majú perfektné hlasy. škoda, že nemám nejaké video, že by som ti poslala..
Odpovedať
ja som bola trošku sklamaná z výstavy. ale dalo sa to čakať, kedže to bol prvý ročník. dôležité však je, že sa tu vôbec rozhodli niečo také zorganizovať. konečne niečo iné ako výstavy nábytku, autosalon a agrotechnika ...... myslela som, že tam nájdem nejaké hovadiny a ozdoby, ale nič ma nezaujalo. na druhej strane, sa mi páčilo, že tam bolo viac vystavovateľov obrúčok. nakoniec som tam aj tie naše vybrala. zajednala som ich v Kamei. super cena, pretože tie isté alebo podobné v iných zlatníctvach vychádzali omnoho drahšie už mi chýbajú len topánku, niečo na výzdobu, pierka a oznámenia. priateľov oblek sa vyrieši rýchlo. to ešte počkáme, kedže má tendenciu priberať a potom chudnúť :-)
Odpovedať
kočky, potrebujem radu :-| my budeme mat svadbu v PKO,hore, ALE, dnes som sa dozvedela, ze jedna svadba bude aj dole.. :-| ma to prekvapilo, myslite si, ze si nebudeme "prekazat"? a ze nebudeme sa navzajom rusit hudbou??? =-) :-. snad to maju odskusane, sa musim opytat tej prevadzkarky.. :-|
Odpovedať
ahojte nitrancanky :) ma niektora z vas skusenosti s videostudiom aphyx z nitry? neviete ci boli na svaddob. vystave?
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka: kamarati mali tak isto svadbu - v tom hornom saloniku a dolu bola ina svadba, moj priatel tam bol a vraj sa to nerusilo :-)
Odpovedať
chvostik, ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby Ja chystam svadbu v juni, vie mi niekto poradit kde by som zohnala pekne topanky? Saty uz mam aj zavoj! :-D Neviete mi poradit? Pozna niekto fotografa Cvongela? Dakujem
Odpovedať
Čaute baby ak by mal niekto záujem tak už som našla tú cenovú ponuku čo nám dával Zámok u Grófa ohľadom jedla. Dúfam že som to nenapísala jak hotentótko. Tak ak chcete môžem poslať v IP. Ceny budu za kus čiže keď si to sčítate budete vedieť koľko to je na osobu.
Odpovedať
kocky, viete mi poradit, kde by som v nitre nasla neaky obchodik s dekoraciami? lupienky, kamienky,.. ;-) potrebujem doladit marhulovu vyzdobu a bojim sa objednat z netu,kedze su rozne odtiene "oranzovej" :-| a ja chcem marhulovu :-N x-)
Odpovedať
ahoj, vyskúšaj na pešej zone Oreško, je to taký malý obchodík. možno tam niečo nájdeš. alebo skús na radlinskej ulici oproti reštike u starej matere je taký obchod za euro. vraj tam majú takéto veci. nebola som tam, len som o tom počula. dobrý obchod bol na pešej zone, len ho bohužial zrušili dúfam, že som ti trochu pomohla
Odpovedať
ahojte. v hc je nato super obchod. ako prides do hc zo smeru z trnavy, na kruhaci odobcis na topolcany, potom hned prva ulica do prava - za takou skolou, potom stale po hlavnej - to sa pojde rovno, dolava sa cesta bude tocit a potom rovno rovno..a ale po 200 metroch bude ten obchodik.
Odpovedať
baby v mlynoch hore na poschodí je kníhkupectvo, phanta rei tuším, aj tam majú všeliaké pekné vecičky, hlavne pre baby, čo radi tvoria...odporučujem
Odpovedať
da vinci sa to vola ;-)
Odpovedať
janka0025, ten obchod je neuveriteľný.. asi jediný, čo ma v mlynoch nejak zaujal. rozmýšľam nad tým, že si tam kúpim tyrkysovú farbu na textil, alebo podobný materiál, pretože nemôžem zohnať tyrkysovú stužku. ale bojím sa toho, že keď ofarbím bielu, či mi to chytí podľa mojich predstáv neviete mi niekto poradiť, kde by som takú stužku kúpila??? obehala som už všetky galantérky v Nitre. dakujem
Odpovedať
ahojte, tak ja som dnes obehala NR ;-) nooo, noc moc, ale v kvetinarstve rendez-vous sa otvara novy obchodik s dekoracnymi predmetmi x-) pani povedala, ze mam povedat, ake potrebujem-kamienky a lupienky a ona mi donesie :-) takze musim doniest z restiky kusok latky z vyzdoby :-D ;-) a ona nieco k tomu zozenie :-) nakukla som aj do hobika na farskej ;-) maju tam marhulkove kamienky x-) su skoro priesvitne,len troska marhulkove, ale mali poslednych cca.20ks a ja potrebujem asi 100 :-| a este ma prekvapila aj ta cena, 17centov jeden kamienok :-| cize 100kamienkov by ma vyslo 500sk, a na nete som videla 100ks za 200/300sk... :-| ale mozno vo vacsom mnozstve by boli lacnejsie ;-)
Odpovedať
tak mne sa iež ten v Mlynoch velmi páčil..
Odpovedať
jedna kocka tu v bazare ponuka stuzky, skus pohladat tam
Odpovedať
da vinci je super obchodik, ja som tam nakupila stuztizky na pohare a oznamka a rozmyslam aj nad papierom, maju tam perfisne vecicky, babizne, neviete kde zozeniem ruzicky satenove alebo latkove mensie na sv. pohare vo farbe tmavoruzovej alebo jablckovej? :-D
Odpovedať
mariynka ...myslis kamienky do vrecusok? ja som kupila v baumaxe za 80,- a je ich tam okolo 150 ks, ja som kupila 2 balenia takej perletovej farby, marhulkove neviem ci mali...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som aj v jysku videla nejade dekoracne kamienky... rozne farby aj velkosti
Odpovedať
nieje to zbytocne tie kamienky?
Odpovedať
ahojte. ináč ako riešite svadobne pohare? kupujete orginál? alebo si ich same vyzdobíte.....? ja si oznamka robím sama a rozmýšľam aj nad pohármi, videli sme krásne vysoké na šampus, cena 12 eur za 6 ks a dve by som si dala len bud opieskovat, alebo len vygravírujú dátum....ako ste na tom vy?
Odpovedať
my svadobne pohare mat nebudeme, pride mi to zbytocne.
Odpovedať
kamienky ako dekoracia na stoly.. ;-) a pohare mame vybrate, marhulkovo vypieskovane, bez mien a datumu.. ;-) s ozdobnymi marhulovymi stuzkami x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?