Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janka0025 - ja som sice z nitry, ale poznam Moldavu ;-) ... v blizkom Budulove som stravila dost vela prazdnin x-)
Odpovedať
Nevestičky- je tu nejaká, ktorá bude mať svadbu u Františkánov kostole, resp, ktorá tam svadbu už mala a vie ako to tam chodí s výzdobou?...Na náš termín sú totiž už dve svadby pred nami a trosku sa obavam, aby niektora z neviest nemala cervenu alebo oranzovu vyzdobu... :-N Nic proti tým farbam( ja som za jednoduchu bielo kremovu), len aby som sa este popripade nejako vedela zariadit...
Odpovedať
pokial dobre viem tam robia vyzdobu v kostole samy nevesty si nerobia
Odpovedať
bosacka to fakt??? hehe...no pekne, možno sme už v živote aj niekedy stretli a o tom ani nevieme...:D Máš tam rodinu?
Odpovedať
ahojte, chystá sa niekto z Vás na svadobnú výstavu na Agrokomplex do Nitry? ak áno, dajte vedieť do posty, mam voľnú vstupenku a nepredpokladám,že by som išla.
Odpovedať
janka0025 a svadbu budete mať v Nitre? Už maš aj hudbu?
Odpovedať
sirene: ja som tam mala svadbu v auguste a myslím že tam bola len taká strohá výzdoba konkrétne bol vyzdobený len oltár ani lavice neboli ani stoličky pred oltárom. Takže o výzdobe v kostole u františkánov len snívaj ledaže by sa tam za rok niečo zmenilo. Ak by som našla nejakú fotku z kostola tak ju dám na net.
Odpovedať
Profilova fotka
janka 0025 - no nezije mi tam priamo nikto, stari rodicia kupili tam dom veelmi davno a chodili sme tam vsetci na prazdniny... a vacsinou sme boli na dvore, alebo na vyletoch, takze skor sme sa nestretli... akurat som mala obdobie bicyklovych vyletov po moldave :-)
Odpovedať
Nie nebudem mať tu. Rozhodli sme sa pre východ, máme tam aj viac ľudí a v konečnom dôsledku je to aj lacnejšie
Odpovedať
sirene: ja som mala svadbu u frantiskanov v oktobri a vyzdobu robili oni. Vyzdoba je jednoducha, ale mozes si povedat dopredu ci chces aj tie stuhy na lavice (my sme ich mali). Problem je ale ten ze maju tych stuh malo, takze im to vyjde iba na kazdu druhu lavicu. Ale je to celkom v pohode. Pozriem ci nemam fotku, ak ano, poslem ti do IP.
Odpovedať
janka0025:u mňa by bol problem vybavovať všetko na východe, kedže pracujem v Ba a nemam čas chodiť vybavovať veci na východ.Naši budú musieť prísť sem a musím všetkych niekde ubytovať....Najviac ma štve to, že tu neviem zohnať dobru živú hudbu a pochybujem, že tu vie niekto zahrať redový tanec.:( Skupiny z východu si pýtajú až 800 eur a to maju skoro všetky termíny už obsadené...
Odpovedať
800 eur, viem, je to bohužial reál na Ba. Skúsila si aj GIN - TONIC ? Je to najlepšia žijúca kapela, akú som kedy počula, ( jeden chalan je z východu) ale obávam sa, že majú nejakú takú taxu. Ale skúsiť by si to mohla...
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky, uz neevsticky, mam otazocku, plusy aj minusy PKO a mal niekto svadbu v restike Pribina na Kyneku?chcem pocut ohlasy.. ;-) prosiiiiim Nova Mladost je uz obsadena, zatial sme zajednali PKO-tu miestnost hore ;-) x-)
Odpovedať
mariynka...my mame s PKO velmi zle skusenosti, bratranec tam slavil promocie a ziadna slava, tatino zasa 50-tku a nic na com sme sa dohodli neplatilo, jedlo bol otras, mali byt kacacie prsia a bolo to len vybuch na tanieri pripominajuci kacku a akoby pozbierali to, co ini nepojedli na jeden tanier :-( obsluha o nicom, mali sme dovolenu hudbu, ktoru prehlusovali samotni casnici s ich uchvatnym hip-hopom, mali sme tam aj vianocny vecierok, no jedlo studene, bez chuti a polivka ako zo sacika :-( na svadbe som tam zatial nebola, takze neviem. no my sme s oslavami v PKO nadobro skoncili, ja by som si to rozmyslela, my budeme mat svadbu v riveri a je tam zlaty personla, tak dufam, ze nesklamu :-) drzim prsty, kolko ludi, tolko chuti :-) mozno sme len mali blby den .-)
Odpovedať
bad, dikes za nazor ;-) my sme tam boli na svadbe v lete a nam sa pacilo :-) aj my sme premyslali nad Riverom, co Vas vyjde porcia? nas zase o iveru odhovarali,ze tam nevaria dobre.. tak neviem :-| :-|
Odpovedať
baby, ak sa môžem spýtať, koľko budete mať ľudí, keď to máte v Riveri????
Odpovedať
...my budeme mat malinko hosti, iba 32-35 hosti plus daki kamosi po 22, taka mini svadba, tak River bude akurat svacit aj na tanecky :-) mariynka...vsak za to je lepsie pytat sa na nazor vela ludi, nam PKO nevyhovovalo, ale odvtedy sa mohol personal pomenit aj 30x, prajem vam aby to dopadlo co najlepsie :-) a nech vam supis navaria :-), my sme v Riveri boli zatial vzdy s papanicou spokojni, tak dufam, ze nesklamu :-) ale vsak stat sa moze hocco, dokonca na svadbe mojej segry druhy chod po 21 nikomu nechuti, lebo dovrzali svieckovu v Media cafe a nikdy sa netrafime do chuti vsetkych hosti :-) tak drzim prsteky nech sa vam tam lubi :-)
Odpovedať
..povedali nam, ze na jedneho okolo 1000,- s tym, ze bude predjedlo, polievka, hlavne jedlo a svedske stoly potom, a komplet menu si mozme nadiktovat ake chceme :-)
Odpovedať
..baby a boli ste omrknut veltrh? samy zhon, stresy, skusat saty by som si tam nevedela predstavit a tie najlepsie salony aj tak mali saty len na ukazku :-(, ale kupila som si aspon 2 lampioniky vo farbe nasej vyzdoby :-), haha velky nakup, a utvrdila som sa, ze obrucky zo zlatnictva z trencina kamea su top :-) a pesronal ma velmi prekvapil a vyber paradny, som nevedela ktore by sme si kupili,no krasa .-D
Odpovedať
aha, mne sa hned zdalo, že river bude len na takú malú svadbu. ja som nad ním rozmýšľala, ale na 60 ľudí to bolo ozaj malé. máme to v agroinštitúte a na osobu to vyjde 800 sk. tiež sme si mohli nadiktovať, čo chceme ja sa chystám na výstavu až zajtra. dnes ideme s drahým na ples, tak som sa dnes nechcela nachodiť. dúfam, že tam niečo nájdem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali svadbu v riveri min.rok, tak max dopo50 ludi je to ok, mali sme cca 45 plus minus. ak by niektora chcela info nech mi napise nie je problem aj foto z vyzdoby a takkk :-D ak pomoze pri vybere, alebo ine info, boli sme spokojni aj s ubytovanim vsjo bolo ako ma byt, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola som na vystave... a teda nic moc :-( vlastne su tam hlavne salony a ja uz saty mam vybrate... chcela som pozriet prkotiny na vyzdobu, myslela som ze tam budu topanky, spodne pradlo, nejaki vizazisti a kadernici a nic z toho... na vyzdobu len nieco, par fotografov, nejake prstienky... :-| je to iba v 1 pavilone a aj to len dole (a 1 salon na balkone)
Odpovedať
pridavam sa k nazoru, ze vystava v Nitre je v zaciatkoch.. :-D ;-) ale aspon som sa pokochala na modnej prehliadke x-) a vyskusala si krasne satky x-) chcela som kupit aj daku organzu alebo aj pierka, ale tam stalo jedno pierko 22sk :-x a na nete idu po 7sk :-D ;-) nevadi, aspon som zabila den :-D sme potom boli aj po zasnubnu torticku x-) x-) x-)
Odpovedať
bad, ved to, kolko ludi tolko chuti.. ;-) a je jedno kde to bude, aj tak ta svadba bude taka, ako ju budeme brat my same.. ;-) zuzi, agroinstitut?my sme tam boli pred dvoma tyzdnami na plese :-) dobry vyber ;-)
Odpovedať
heppy..ahoj mohla by som poprosit dake fotecky z vyzdoby z toho riveru, aj referencie ohladom jedla, my sme zatial s jedlom boli spokojni, ale zatial sme tam nemali ziadnu oslavu .-) dakujeeeeeeem
Odpovedať
heppy..este daco mi napadlo, ako ste mali usporiadane stolyv riveri, my sme rozmyslali takto: zenich+jeho rodicia, nevesta+rodicia v dlhom sestkovom a dalsi hostia samotne po styroch, ale hutali sme hutali, ale nebolo by to dobre, tak asi bude obdlznik...
Odpovedať
Čauta baby no vidím že sa to tu znovu naštartovalo. No my sme mali svadbu v Zámku u Grófa a hostia si to nemohli vynachváliť proste to tam je super riešené najmä tým starším to vyhovovalo. Porcia nás tiež vyšla do 1000 sk ak nie pod. A ináč ak ešte neviete ale to asi určite viete na mostnej je otvorený nový obchod so svadobnými somarinkami. Resp. keď som sa vydávala ja tak tam nebol :-( A krásne a lacné obrúčky majú v Šali v jednom malinkatom zlatníctve resp. je to asi unimobunka alebo také čosi. Keby som vedela nemuseli sme vyhodiť toľko prašuliek za naše obrúčky ale tak čo z toho keď som tam bola po tom čo už tie naše sme mali kúpené. Ináč na tých veľtrhoch sú také somarinky dosť predražené a jedine sa tam oplatí objednať oznámenia, šaty a takéto veci lebo na to poskytujú celkom slušnú zľavu, aspoň my sme tak urobili a nejakú tú korunu ušetrili. Keby niečo potrebujete kľudne sa opýtajte... :-D
Odpovedať
ahoj lucik. porcia na 1000sk alebo na osobu? a kolko ste mali chodov? mali ste aj raut? mozes prosim detajlnejsie info bud sem alebo do IP?
Odpovedať
kocky, neviem zohnat fotografa :-( :-( vsetci su uz obsadeni :-( kde mam este hladat????
Odpovedať
ja som tiež bola na výstave, ale nič moc. tešila som sa, že všetko potrebné si dokúpim tam, ale kúpila som len 6 balónov a jednu nálrpku novomanželia....ale výber žiadny....trošku sklamaná....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?