Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
ahoj, osobne nemám veľké skúsenosti s Nitrianskymi kvetinárstvami, len od známych viem, že kvetinárstva v obchodných domoch sú veľmi predražené. záleží aj od toho, koľko si ochotná dať za svadobnú kyticu. je tu jedna téma ohľadom kytíc na svadbu a tam baby hovoria, že ked prídu do kvetinárstva a že chcú takú a takú kyticu, povedia im napr. 1200 sk a ked povedia, že je to svadobná kytica, tak hned povedia, že 2400. kamarátka sa vydávala v oktobri a dala si robiť kyticu na tržnici v tých obchodíkoch a vyšla ju okolo 800 aj s pierkom, myslím.
Odpovedať
ahojte, zijem v zahranici a potrebujem poradit, nemate niekto yajednane na foto studioenjoy? Pacia sa mi...alebo mate niekoho dobreho v NItre- foto a video?dakujem. Ak viete napiste mi aj pribliyne cen z toho enjoy...
Odpovedať
ahojte, potrebujem poradiť...kde v Nitre je dobre kadernictvo, ze by mi som sa im fakt mohla zverit do ruk a dobre to s ucesom dopadne?
Odpovedať
Profilova fotka
katyka ja som mala bobu (enjoy) na fotení, bola som spokojná. platila som myslím 200 eur, ale tá cena môže byť rozličná, keď chceš viac záberov, alebo ich chceš aj na obrad tak je to určite viac. My sme sa fotili pri divadle a pod hradom. Dala nám okolo 100 fotiek na CD-čku a asi 40 sme mali vyvolaných. Čo sa nám nepáčilo, že oni nám vyvolali tie, ktoré sa im pozdávali a nie tie, ktoré sme si vybrali my =-) Kamošku fotili aj kamerovali bratia srnanekoví, dobré aj DVD aj fotky a ešte jedna kamoška sa bola fotiť v takom malom novom foto v uličke od Okres.úradu smerom na stanicu. Baba má aj ateliér aj vonku sa fotili a skvelé fotky za super cenu...
Odpovedať
Profilova fotka
sirene: ja mam mooooc dobre skusenosti s kadernictvom na zobori ako je toscana a vinarske zavody Nitra ak xces dam ti na tu babu cislo ja som sa tam bola objednat a povedala mi ze svadobny uces ma vyde do 500sk a ak xcem aj skusku tak do 300sk co je podla mna dost dobra cena
Odpovedať
Profilova fotka
katyka.. my mame zajednaneho fotografa davida baku robi fakt moc dore fotky a aj ceny ma moooc dobre tu je jeho mailova bdfoto
Odpovedať
Profilova fotka
kararinkabrnka - mozes prosim aj mne poslat cislo na tu kadernicku? dakujem...
Odpovedať
kararinkabrnka-posli prosim aj mne cislo na tu kadernicku...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Viete mi poradit dobru zivu hudbu v NR a okoli?? Piste mi do IP alebo na chvostik@pobox.sk Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
chvostiklt - dost som pocula chvalit Haluzkovcov, ale osobnu skusenost ani kontakt nemam
Odpovedať
tak čo baby, chystáte sa na výstavu????
Odpovedať
Zuzka, ja tam posielam kamaratku, ja som zial v zahranici. Potom napis, aka bola, je lepsie, ked informacie budem mat z viacerych zdrojov. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
oki, uvidím, ako to zvládnem. v sobotu ideme totiž s drahým na ples. dúfam, že sa ráno zobudím :-)
Odpovedať
ahojte. ja síce som čerstvá Nitrančanka, ale svadba bude v KE. takže patrí tu len na polovičku...Ja sa chystám na výstavu, strašne sa už teším....
Odpovedať
ahojte, tak uz patrim oficialne k vam :-D ;-) svadbu planujeme na september x-) janka, vystava v Nitre?aj ja sa chystam :-) :-)
Odpovedať
Cafte babizne, aj ja som z Nitry, a chystam sa v sobotu omrknut veltrh...ked nic nekupim, aspon sa inspirujeme, ale chcela by som jedny vyhliadnute topanocky, tak tajne dufam, ze ich tam budu mat :-) ...mariynka congratulationeee :-), aj my sme planovali svadbu na september, presnejsie na 18.09.2010, ale museli sme kvoli fotografovi, DJ a kameramanovi posunut termin na oktober :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez pojdem pozriet... som zvedava :-) ja to mam uz v maji, takze uz hlavne kupovat :-D som mala vyhlliadnute pradielko pod saty v noi due, ale stihli ho vypredat, tak mozno nieco kupim na vystave
Odpovedať
...inak kupit spodne pradlo pod korzetove satky s nejakou peknou cipkou a dobre vypchatu :-D je tiez umenie, ja mam uz vyhliadnute, ale v obchode maju iba v smotanovej farbe..
Odpovedať
čaute baby už som myslela že to tu pomrelo šak len sem tam nejaký komentár a nič. Či to je ešte povianočný rozbeh? Inak na výstavu pôjdem asi aj ja s manželom lebo aspoň takto si to môžeme pripomenúť aké to bolo krásne keď sme ešte len všetko zháňali a tešili sa na náš deň D ktorý mimochodom ubehol ako voda.
Odpovedať
ahoj Maryinka. Mne príde mama z východu, takže si urobíme babský deň. Ste všetky z Nr? alebo aj nejaké prisťahovalkyne...:D
Odpovedať
Profilova fotka
janka0025... ahoj ja som"pristahovalkyna" z vychodu :D odkial si konkretne
Odpovedať
janka0025...ahojte aj ja som z východu, presnejšie od Michaloviec...no už vyše roka bývam v Šuranoch
Odpovedať
neviete mi prosím Vás poradiť nejaku ozaj dobrú živú hudbu v okolí Šurian? ja by som chcela najradšej nejaku dobrú z východu, keďže som vychodiarka , no je to 400km a pochybujem, že niekoho najdem, kto by išiel taku diaľku...
Odpovedať
Ahojte! my chystame svadbu na september a momentalne zhanam dobreho DJ a kameramana z NR alebo okolia,neviete mi niektora poradit? dakujem pekne
Odpovedať
ahojte tiež som prisťahovalkyňa, ale z Piešťan. V Nitre bývam už asi štyri, či päť rokov. Kika195, napíšem ti do IP nejaké kontakty, tak si potom vyskúšaj zavolať......
Odpovedať
Ahojte, potrebovala by som poradit, hladam fotografa v Nitre....
Odpovedať
ja mám fotografa z Piešťan... tu ti neviem nikoho poradiť
Odpovedať
Profilova fotka
palucka - pozri tieto temy : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
ako viidm, tak Vas tu je na 18.9. dost :-D ;-) uz mate niektora zajednany piaristicky kostol a novu mladost?aby som tam nesla zbytocne.. :-D :-D ;-)
Odpovedať
Som z Moldavy. (Stred medzi Rožňavou a Košicami). Tak som ani netušila, že sa tu stretnem z nejakými východniarkami...:D Sa teším.... Ja ale nebývam priamo v Nr, ale dedine v okolí..Ale v Nr som denne, takže mám niekedy pocit, že bývam tam...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?