Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Ahojte, mate skusenosti s manzelmi Žitňanskými, robia nadherne foto a video, chcela som ich na svadbe ale poslali mi cennik a ta cena za 12 hod foto a video 2000 euro sa mi zda privela aj ked tie fotky su nadherne.
Odpovedať
video a foto za 2000 eur? no to je ine kafe..
Odpovedať
Ta ich praca je naozaj super, je to kvaline a je to ine, ale ratala som najviac 1300 eur a to som si myslela ze maximum.
Odpovedať
Žitňanskí majú krásne fotky ale 2000 eur je trošku priveľa. Naše fotky stály 160 eur cca 200 ks len škoda že nemáme ešte dvd s fotkami ale možno aj toho sa raz dočkáme. :-( lucinkao: Luci ešte to nemáme vyčíslené ale tak cez milion je to určite. Ešte nemáme kúrenie a také veci ako vypínače, podlahy, dlažby a také dokončovačky.
Odpovedať
jaj a kedy sa planujete stahovat na leto to uz budete mat dokoncene ci nie???inac co mas nove???
Odpovedať
katuli ahoj .. nie budeme mat len jednu izbu ?? a nech vari svokra a ked budem chcet ja si navarim v tom neni problem.. len s drahym to bude horsie tenbude lietat kade tade ani doma nebude to ma hneva lebo ja tu nikoho nepoznam
Odpovedať
lucinkao - kde presne byvas? priamo v nitre? kludne pis cez IP
Odpovedať
este zatial v nitre
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby mam na vas jednu veeeeelku prosbu.... nejakeho dobreho DJ aj za dobru cenu dakujeeem
Odpovedať
ahojte baby. neviete mi dať nejaké dobré typy na svadobné sály v nitre a okolí (okolo Cabaja)
Odpovedať
ahojte baby, Lucinkao, ja bývam u svokrovcov, teda presne, len s priateľom a svokrom a nemôžem na neho povedať jediné krivé slovo. myslím, že lepšieho som si ani nemohla priať. záleží, len na tom, ako si budete vychádzať... ten môj mi napríklad aj odhrnie auto od snehu, aby som to nemusela ja a to nie som ani tehotná :)))) Kika2886, manželia žitňanský sú super. ja som ich chcela, ale mali už obsadený termín a majú plno až do konca októbra. cenu som síce nevedela a trochu ma zarazila. ale zas kvalita je kvalita. kolegyňa ich dokonca pozná osobne a hovorila, že ich to fakt baví, takže kvalita je zaručená fotografa mám z Piešťan. volá sa martin tichov a má aj stránku svadobky .S priateľom sme nevedeli, kde sa chceme fotiť, či v Piešťanoch, kedže ja som odtiaľ, alebo v nr v parku a on sám mi navrhol, že by bol radšej, keby sa to fotilo v nr, lebo pn ho už nudia. je veľmi trpezlivý a ked budete chcieť nejakú netradičnú fotku, tak sa tomu nebráni kameraman je z nr. volá sa pán Majko, má štúdio alfa plus a nás to vyjde nejakých 330 eur dj máme zo šurian - dj Peter lehotský alias dj čuky. má už čosi odohrané. a ked ho požiadaš, aby na hostine plnil úlohy starejšieho, tak s tým nemá problém. stojí 230 eur plus doprava. sú samozrejme aj iní. ale radšej zvolím, niekoho kto má už niečo odohraté, ako nejakého 30-ročného chalana, ktorý robí diskotéky a o svadbách nemá ani šajnu. tí, si pýtajú 200 eur. je to na vás, ale 30 eur navyše už nie je nič príjemné vybavovanie všetkých svadobných záležitostí :))) ozaj, poháre som kúpila v obyčajnom obchode. bola som v ikei, ale tam nič také, ako som chcela ja nemali. tak sme išli do novootvorenej predajne v BA Nábytok Galan a tam som kúpila krásne. predávajú ich tam aj po kusoch. za moje som dala 10 eur za jeden. môžte si ho potom už sami dozdobiť, ale určite je to lacnejšie ako dať za jeden pohár v svadobnom salone 1800 sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzka 723 - my sme sa prave s priatelom dohodli, ze pohare poriesime rovnako... som myslela, ze pohare "musia byt", ale ked povedal ze nemusia, uvedomila som si, ze ma pravdu :-)
Odpovedať
my nebudeme mat pohare vobec. naco?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, si aka aktivna :-) drzim palce na tu matriku
Odpovedať
ahojte, vedeli by ste mi poradiť, kde sa dajú v nitre zohnať nejaké lacnejšie svadobné pierka?
Odpovedať
...a ešte nejaký obchod s bižutériou, kde majú normálnejšie ceny :-)
Odpovedať
pedaska...neskusala si salon v HM nitra - Fantastic flower, moja sestra mala odtial a boli velmi pekne :-), zda sa mi ze pierka pre rodicov a mladomanzelov vyslo 30/1ks a tie pre ostatnych svadobcanov boli ovela lacnejsie :-)
Odpovedať
...30 Sk som myslela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pedaska - pekna bizuteria sa da najst v Dore v Centre na chrenovej
Odpovedať
baby to ani jedna sa nevydávate v nitre, či ako? ked mi neviete poradiť? :-|
Odpovedať
to by mali mat v kazdej galanterke.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06 - par stran dozadu sme tu pisali o salach... pozri si a ak by si chcela viac info, spytaj sa... ak budeme vediet, napiseme. kolko ludi planujete mat? inak nejake baby chvalili salas, ci kolibu priamo na zaciatku Cabaja
Odpovedať
Ahojte kocky, tiez som na troska z NR, teda tam pracujem a potrebne veci prevazne zhanam tam. Aj ked saty som zohnala v TO. Inak dobra bižuteria bola aj na pesej, ale ked som v pondelok vybehla do mesta, tak som zostala v soku - uz je zrusena. Bola som troska v soku a planovala som sa tam zastavit. Inak som pozera len tak vystavy, ze ake budu na Agrokompexe, lebo sa chystam na vystavu nabytku, a je super prekvapenie: neviem ci ste zachytili ale 13. a 14. februara bude svadobna vystava :-) Takze sa tam chystam a urcite to co chyba este ( to je asi skoro vsetko ) tam vyberiem, alebo sa prinajmejsom inspirujem.
Odpovedať
lucka06 ahojko, záleží na tom asi koľko hostí budete mať...pre menšie svadby sú v NR napr. Oko, Olympia (super ceny), U Krba, v Hofferke, pre také priemerné a väčšie svadby je najlepšie PKO, Agroinštitút, Nová Mladosť, Hoffer, Divadlo Andreja Bagara. V Cabaji robia svadby na Ranči Nové sedlo a aj v penzióne Salaš.
Odpovedať
bad a bosacka ďakujeeeem :-)
Odpovedať
no my plánujeme tak cez 100 ludí. ale nie je to ešte upresnené. v cabaji sú tie 2 priestory malé. v jednom som robila a v druhom bude mať otec 50-ku takže toto poznám a viem o obmedzenom priestore
Odpovedať
ale aj tak ďakujem za typ ;-)
Odpovedať
lucka06, fúúúú, tak 100 ľudí je dosť. neviem, či tu niečo také nájdeš. vedela by som si to predstaviť možno priamo na výstavisku agrokomplex v nejakom pavilóne, aby ste sa netlačili. 100 ľudí sa nevojde ani do PKO. ale, držím ti palce snicek, o výstave som počula a už som si kvôli tomu vybavila aj dovolenku, kedže v tých dňoch pracujem. určite tam budem a dúfam, že tam nájdem, čo potrebujem inak baby, keby ste hľadali čo najlacnejšie svadobné obrúčky, či zo zlata, alebo bieleho zlata, tak lacné sú v OD Tesco na poschodí, predajňa Šperk Holíč, a ešte lacnejšie majú v Seredi - Zlatníctvo Stacho. obidve by mali vyjsť okolo 10 000 sk
Odpovedať
lucka06 Volala som do agroinštitútu a tam mi povedali, že pre nich kapacita ľudí nie je problém, že spravia svadbu aj pre 200 ľudí, bývajú tam bežne stužkové.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?