Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
kto mi poradí dobrého strejšieho
Odpovedať
ahojte kocky. vsetko najlepsie do noveho roka... viete mi prosim poradit ako sa vola svadobny salon v tescu v Nr? som tam bola, padli mi jedny saty do oka... a hladam ich na nete teraz, zabudla som sa v nich odfotit a sa mi celkom pozdavaju. a niekto kto mal od nich saty...boli ste spokojne?
Odpovedať
ahoj fantastic flower sa vola ten salon
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 Myslis v hypermarkete v galerii?nie je to fantastic flower?je aj tu v zozname firiem.pozri či je to ono.
Odpovedať
ano je to fantastic flower mne robili vyzdobu .
Odpovedať
diik, idem to pozriet.
Odpovedať
maaam, to je ono. dik kocky x-) to uz mam asi demenciu na materskej pri hrncoch, ked si nezapamatam nazov
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj v novom roku :-) mate niekto dobry tip na cukrarku? nemam ani na zakusky, ani na tortu... dakujem a drzim palce pri vybavovackach...
Odpovedať
v Sulekove pri Hc robi jedna pani...ale to mas od ruky. kocky poradia.
Odpovedať
no tak vo velkom kyre tusim balintov ale nie com si ista ci sa tak vola stranku mam tusim www.cokoland.szm.sk
Odpovedať
baby byva niektora z vas u svokrovcov?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao...ano ja preco sa pytas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
lebo ja sa mam stahovat k svokrovcom a chcem vediet ze ako sa vam byva .. si si zvykla??
Odpovedať
lucinkao...to je asi individualne. zalezi ake ste povahy, ako si budete vychadat...niekedy bude asi treba si kusnut do jazyka a byt ticho..
Odpovedať
ved prave ja niekedy poviem aj co nemusim ...ale tak hadam uvidime ja tou myslienkou ist k nim byvat moc nadcena nie som
Odpovedať
zatial si ako vychadzate? planujete tam ist byvat nastalo, alebo len na urcity cas?
Odpovedať
ja ked nemusim tak tam nejdem , lebo ona sa moc stara a vela rozprava , no asi to bude nadlho lebo chceme stavat dom tam minimalne na 3 roky
Odpovedať
budete mat samostatny vchod?
Odpovedať
nie nebudeme ...aj keby sme mali asi nasm to vela nepomoze lebo svagrina byva v tej istej dedine len o 3 ulice dalej a stale je u nej
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: ahoj mo mne sa byva fajn nemozem povedat jedno krive slovo na svokru cakatelku ale vlastne je vlastne.. v lete tu budem uz 2 roky ale hadam si v lete najdeme uz nieco vlastne....zalezi naozaj od toho aka je povaha....
Odpovedať
ked som bola s byvalym tak sme byvali u mojich rodicov len nasi sa do nas nestrali aj keby sme sa vrazdili .. ale tato svokra je ina on amusi vsetko vediet vsak uvidime ak to nebude klapat berem kufor a padam odtial
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm sak jasne..hlavne je si hned na zaciatku stanovit nejake pravidla vyhodne pre obe strany aby nedoslo k netorozumeniam v buducnosti...
Odpovedať
bosacka: ja si dávam robiť zákusky u pani Bálintovej vo Veľkom Kýri, má veľmi dobré ceny za zákusky a za tortu :-)
Odpovedať
martus: ahoj, ja budem mať svadbu v OKU, majú tam profesionálny prístup, super ceny a ešte jednu izbu na svadbu grátis
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao - mas s tou cukrarnou (ci co to je) vo velkom kyre aj osobnu skusenost? pedaska - mozes mi poslat kontakt do IP? dakujem vam obom za tipy... ak by este niekto vedel, hlavne ak mal dobru skusenost, privitam :-)
Odpovedať
ja som mala mat odtial kolace aj tortu na svadbe a co som mala doma na ochutnavku tak boli dobre aj ceny maju v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: ja som mala skoro všetky zaskuskys a torty (aj svadobnu) od pani Balintovej-Galisovej z Kýru. mladá kočka a fakt super. aj prístup aj kolače. všetci čo maju radi kvalitné zakusky (z pravého masla) si pochvalovali.
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: ahoj moja. ja bývam u svokrovcov a je to zatial pohoda. aj ked s niektorymi vecami moc nesuhlasim, rešpektujem že je to ich dom a som ticho. pokial sa to týka mna a manžela tak si poviem svoj nazor ale ostatne neriešim. no aj tak už hladame vlastne hniezdočko ale pravdu priznám že sa až tak neponahlame. radšej tu budem byvať aj 2 roky kým nenájdeme niečo super ako odisť na rýchlo a potom lutovať. samozrejme je dobre stanoviť si na začiatok isté podmienky so svokrovcami. hlavne otázka sukromia. nemali by vám behať do izby a podobne. proste navzájom sa rešpektovať. je to velký dom alebo byt? kolko budete mať izieb pre seba? budeš mať aj kuchynu alebo bude len svokra variť?
Odpovedať
Čaute baby vy tu riešite akú ťažkú tému. No ja som zástanca toho že vlastné je len vlastné ale nie je to vždy jednoduché. Ja s manželom bývame u našich no niekedy to nie je žiadna výhra ale tak dá sa aspoň vrámci možností. No a bývať u svokrovcov no neviem to by asi nerobilo dobrotu aspoň u nás. Ale trašne záleží na tom ako si rozumiete. Luci a prečo teda nejdete k vašim? Či tam máte viac priestoru?
Odpovedať
luci lebo u nas nemame kam ist jedine ak by som sestry na ulicu vyhodila ... ako sa mas??? a co domcek kedy sa stahujete luci co vas stal lebo my chceme stavat a ja som vybrala ale to ej asi velky pre nas a ten vas vyzera taky sikovny lebo my si moc nechceme bar uver by sme chceli za hotove
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?