Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 - tak neviem, my mame zajednany 1.maj o 16:00, prv to zajednaval otec, potom sa tam bol drahy pytat a ze nas maju evidovanych... dufam ze to tak je :-| ...ale kazdopadne by ta mali vediet zapisat, ci je s tym nejaky problem? popolnocne saty - skuste pozriet v butiku Jana na mostnej (tam ako su tie stlpy, zo strany kde bola cinska restika kedysi), maju tam vselico pekne za podla mna prijatelne ceny (aj pre maminy :-) )a asi aj vedia poradit
Odpovedať
Profilova fotka
a ja sa vys este spytam... nejaky tip na svadobne topanky? potrebujem kremove a nechcem dlhy spic, idealne okruhlu spicku
Odpovedať
mne povedali ze na maj nemaju ziadnu poziadavku... takze mi nevedia povedat, ktoru sobotu budu sobasit ]-( to akoze ja teraz zajednavam veci ... a stroskota to na matrike? ja si chcem popolnocne saty pozicat spolu zo svadobnymi
Odpovedať
mauka: joj to je skoda:( ale aspon Vy budete mat krasne sponienky na svadbu vo forme foto a DVD. A vy budete mat kde hostinu? Dufam, ze nam pocasie vyjde:)) A nahodou mate niekto skusenosti s hostinou v Hrnciarovciach? Zevraj aj tam je fajn-zevraj dobre varia
Odpovedať
Profilova fotka
:-) barborkanr: my sme tiež chceli hostinu v Hrnčiarovciach, ale na náš termín mali obsadené, takže nič, ale odporučili nám ich na sto percent. Bývajú tam svadby aj v kultúrnom dome, aj v tej reštike vedľa kulturáku.Kontakt ti ale neviem dať. My nakoniec plánujeme v agrolande klasov. Je to tam tak do 60 ludí. Čo sa týka šíat, ešte ani ja nemám, bola som pozrieť v salóne Olga na Palárikovej, krása, nádhera a ešte taký solídny nie drahý salón je hore na tržnici v Nitre salón Mária. Popolnočné sa dajú pekné pozrieť aj v maxe, sestra si teraz kupovala, neviem ako sa volá tá predajňa, je to na poschodí ako sa vyjde hore schodmi, tam je vedľa obuv, tam som videla svadobné topánky, ale len špicáky. Nech sa Vám dobre darí bambulky :-)
Odpovedať
Ahojte baby, my máme svadbu 3.7. a sálu mám objednanú v agroinšitúte. je to tam veľké, priestranné. budeme mať asi 60 ľudí. tá pani, čo tam bola bola celkom ochotná, všetko nám povedala. prenájom sály na celý večer vyjde 1000 sk. všetko si môžeme priniesť. zabezpečovať budú akurát ked budeme chcieť kávu. sú tam síce oranžové závesy, čo nie je problém ak chcete oranžovú výzdobu. na túto farbu majú všetko, takže vám to tam bez problémov vyzdobia na oranžovo. ja chcem síce tyrkysovú, tak sa budem musieť tej pani ešte spýtať, či by mi nemohli dať tie závesy dole... zabávať sa môžme až do pol piatej Wladka, ak sa ti páčia okrúhle stoly, tak tie majú aj v Agroinštitúte. môžeš si vybrať, či chceš okrúhle alebo normálne. nie je problém. to majú teraz takú novinku boli sme sa pýtať aj v Zlatom Kľúčiku. prenájom sály na celý večer je 11 000 sk. doniesť si môžte akurát tak zákusky a tortu. na osobu to vychádza 2 000 sk. dosť drahé..... boli sme aj v Artine na zobore. za sálu sa neplatí nič. ale je to tam len tak pre max. 50 ľudí. vymalované je na oranžovo. mladomanželský apartmán je zadarmo najväčší problém vidím v nitre hlavne v tom, že je všetko ladené do oranžova. všade, kde sme prišli bolo všetko oranžové. Aj nová mladosť je ladená do oranžova. takže ked chcete mať oranžovú výzdobu, nemáte žiadny problém so sálou........ V Maxe na poschodí sa ten obchod s oblekmi a šatami volá Michelle. je cenovo dostupný, hlavne ked chcete kúpiť nový oblek. obchod s topánkami je fajn, len pre mňa sú tam všetky topánky na nízkom opätku. potrebovala by som aspoň 10 cm, keďže som trošku nižšia. takže ak viete o nejakom obchode, dajte mi vedieť díky
Odpovedať
Profilova fotka
barborkanr-neboj,aj vy budete mat urcite krasne spomienky ,aj foto a DVD.. :-) ...my hostinu planujeme na terase v Zlatom kluciku,ale bude to len taka mala svadbicka (25 ludi)... juj,veru,len aby nam to pocasie vyslo..... 8-)
Odpovedať
mauka:no videla som tam Vasu rezervaciu. Boli sme sa tam pozriet.Ponukli nam salu tam dole ale za miestnost dat 11 000to sa mi zdalo vela. Vidim ze uz musim poriadne zamakat na vybere saly lebo cas sa krati. Saty necham asi az po novom roku. a ty saty uz mas vybrane? Mne odporucili tesedikovo. Musim sa ist tam pozriet. To som si ani nemyslela ze so svadbou je spojenych tolko vybavovaciek:))
Odpovedať
ahojte, ak by mal niekto zaujem kupit svadobne saty, moje su na predaj......kuk do albumu vela trpezlivosti pri vybavovackach :-)
Odpovedať
ahojte baby mam na predaj zavoj , obrucky ak by ste mali zaujem na cene by sme sa dohodli nakolko ja som svadbu zrusila
Odpovedať
Profilova fotka
mauka a barborkanr: ajhojte baby, vidim dobre? tak uz sme tri co to mame 11. 09. 2010? kmy to budeme mat v Novej Mladosti cca 70ludi (aj s cezpolnymi :o) budete mat civilny alebo cirkevny sobas? a kde? my v kostoliku pod hradom, tusim sa vola sv. Petra a Pavla
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja ti vrelo odporucam tuto skvelu restauraciu pozma tam personal a aj majitela a su uuuplne skveli.. a aj miesto je nadherne...http://www.palenicajelsovce.sk/site/restauracia.html
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj skus toto http://www.palenicajelsovce.sk/site/r...
Odpovedať
baby213: No asi je to tak:))My budeme mat obrat na hrade-Katedrala sv. Emerama. O 15hod. Ty uz co mas vsetko vybavene?My este nic. Iba kostol. Uz mam z toho nervy. chodim pozerat saly ale nic sa mi extra nepaci. Ani kameramana ani foto,dj-proste nic...
Odpovedať
Profilova fotka
barborkanr: aj my mame obrad v katedrale sv emerama 5.6.2010 o 15 tej... fotografa meme tohto :www.bdfoto.sk ( ma moc dobre ceny a aj pekne fotky...)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby este by som sa chcela opytat ze ci nahodou nepoznate naozaj kvalitnu, sikovnu a dobru krajcirku? v nitre a okoli?? moc dik
Odpovedať
Ahojte milé Nitrančanky :-) rovnako by som sa chcela spýtať na svadobnú sálu v Nitre :-) Hľadám niečo pekné, moderné, pre max. 35 ľudí, kde majú okrúhle stoly :-) a kde je dostatok miesta na tancovanie, lebo minulé leto sa vydávala moja sestra a rozhodli sa pre Mediacafe, kde bolo perfektne, ale kapacitné priestory nám na "tanečky" nestačili .-( Ja som rozmýšlala o DAB, ale neviem ako tam varia a v p. u Grofa...
Odpovedať
...september po štvrté :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja by som rada vedela, či ste mali niektorá alebo ste boli na svadbe na Ranči Nové sedlo pri NR? ak hej, pridám ďalšie otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, mali ste niektorá svadbu na Ranči Nové sedlo pri NR? Rada by som sa popýtala nejaké veci...vďaka
Odpovedať
Ahoj macafra :-) moja sestra chcela mat na RNS, ale zial mali v jej termin obsadene, najvacsi problem podla mna je ta pristupova cesta :-(, areal aj priestory su fajne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my s polovickou hladame salu pre cca 35 ludi ale nejko sa mam nedari....
Odpovedať
Profilova fotka
A ete nieco baby nahodou nepoznate tu v Nr fakt dobru krajcisku nutne potrebujem dakujem vaaaasm moc pekne :-)
Odpovedať
ahojte Chcela by som sa informovat o sálach v Nitre. poradte mi prosím bude nás približne 60-70 ludí, rozmýšlala som nad PKO, agroinštitu. o dalších miestach neviem , budem velmi rada ked mi poradíte aj ako je to cenovo aso stravou a s alko a nealko. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
veroni22 - pozri si posledne strany tejto temy... ja som nieco pisala o salach pre taky pocet 12.12. a zuzka723 pisala 16.12. keby si mala konkretnejsie otazky, kludne sa potom pytaj
Odpovedať
kararinkabrnka: dakujem velmi pekne za link na Davida Baka. Pozrela som si jeho albumy a foti naozaj velmi pekne. Uz som si ho aj rovno zajednala. A cena naozaj vynikajuca. Tak som rada ze aspon jeho som si zajednala. Este nam chyba kameraman a dj ale to uz mam nejakych vytipovanych :-) Baby inac tie saly to je strasne. Ani my nie sme rozhodnuti. Dost je to tazke, pretoze vyber nie je az taky velky a mnohe saly su uz na nas termin obsadene. Zatial sme boli pozerat iba 3 saly ale nic moc. Mohli by otvorit nieco nove =-)
Odpovedať
Kararinkabrnka dakujem za link na Palenicu Jelsovce, je to tam krasne sudiac podla fotiek .-), presne takyto styl sa mi velmo paci .-), mozem sa este pytat, ci tam nie je problem s donaskou vlastneho alka, nealka a zakuskov? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
barborkanr som rada ze som ti aspon takto trosku pomohla.... aj my mame problen najst dobru salu.. hlavne pre 35 ludi....
Odpovedať
Ahojte nemate niekto skusenosti so starejsim panom Racekom, diky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?