Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Ahojte, prosim vas, nepozna niekto starejsieho Vladimira Raceka?, ze aky je a tak...
Odpovedať
Pre 30- 40 ludi je celkom fajn u Krba, je to sice trochu pooddelovane, teda miestnost na tancovanie a posedenie, zalezi od toho nakolko je to problem..Ja som tam na svadbe bola a bolo fajn..Ale myslim, ze pri nizdom pocte ludi sa da v hociktorej krajsej restike v NR..Treba pobehat, aby si videla a popytat sa..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja so mala tiež svadbu u Krba - 24 ludi a boli sme len v jednej miestnosti (bez tancovania) bavili sme sa fajn, personal ochotní a prístupní ale jedlo nič moc, taký bežný priemer. Niekto sa tu pýtal na DAB, posledné info čo som počula, tak boli len sťažnosti, výzdoba slabá, personal neochotní (obsluhovali mladé učnice zo SOU a ked hostia niečo požiadali tak utekali sa spýtať svojho vedúceho či to môžu spraviť a vrátili sa najskôr po pol hodine), priestory nevyhovujúce ale vraj na počudovanie mali chutné jedlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucik203: bola si prekrásna nevesta. Fakt super šatky, a skvele zladená svadba. môžem vedieť z čoho si mala kytičku a kde si si ju davala robiť. bola super
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, zbieram narychlo infosky pre buducu svagrinu: tip na salu do 45 ludi (nemusi byt velky parket, ale nech nie je oddeleny...)
Odpovedať
Profilova fotka
katka708 - ja som sa pytala na DAB a aj sme to tam zajednali (skor ako si napisala) a musim povedat, ze ma to dost zneistilo, ked som to citala... ale zase spoluziacka tam mala svadbu v lete a ta bola velmi spokojna, tak dufam, ze to bude aj nas pripad inak bola si nadherna nevesta, tie tvoje saty sa mi velmi pacia a krasne k tebe ladia - teda hlavne k tvojim vlasom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ,cchela by som sa spytat ci neviete kde robia v nitre pekne svadobne oznamenia
Odpovedať
Ahoj Katka 708 kytičku som mala z ruží a frézii a celé to bolo previazané stužkami. Čírou náhodou sa aj mne tá kytička páčila len tá stuha sa tak párala čo mi trošku vadilo. A ďakujem za pochvalu. A dávala som ju robiť v BB designe šak ja som aj v minulosti hovorila. No a farbu som nakoniec vybrala sama a celkom to aj vyšlo aj tú výzdobu sme vsadili iba na jednoduchú výzdobu. A ináč ako žijete? Ešte sí neni koníková???
Odpovedať
Ahojta kocky, chcem vas poprosit, pripadne poradit nejaky kontakt na dobreho fotografa. A tiez zhanam kontakt na p. Oreskovu pripadne jej maminu p. Novotnu. Dakujem!!! :))))
Odpovedať
sissa11 ..pozri si postu ak chces kontakt daj vediet...
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: dakujem za pochvalu, ved som sa snažila nejako zladiť ;-) a tej sály by som sa na tvojom mieste tak nebála. ved každý má iný vkus a to čo sa jednému nepáčilo, druhému sa môže a dokonca môže byť z toho nadšený. na výzdobu si dohliadneš a stravu som počula že majú dobrú tak to bude nakoniec super
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucik203: ako si vedela o tých koníkoch? práve včera sa k nám 2 nasťahovali a dnes drahý kupil 2 krásne westernové sedlá (jedno pre mna a druhe pre neho a jeho otca) joj len dufam, že sa to naučim a zvyknem si na ne. ježiš to vážne si mala len ruže a frézie? vypadalo to božsky. ja som mala tiež len tieto dva druhy len škoda že sa mi nehodila viacfarebné kytička. nevedela som ako to zladiť s tými krémovo-zlatými šatami aby to nebolo prekombinované. a inak ako ste zabývaní? ja som tak dufala, že dáme do caffe ale už teraz pred vianocami to nestihneme. mam strašne fofry v práci aj v škole :(
Odpovedať
Katka 708: vidíš aký som jasnovidec? Ale mala som na mysli modrého koňa :-) Ja som v tej kytičke mala dve farby ruží a neviem či nie aj dve farby frézií. Bola krásna tá kytička ale čo už už je z nej len sušienka :-N Zabývaní sme ešte nie akurát robia stierky vnútorné a neviem či do sviatkov všetko čo chcem stihneme. No tú kávu niekedy zorganizujeme neboj ja som na to nezabudkla len aj my sa naháňame s tým domom šak vieš ako to je všetko chceme stihnúť na poslednú chvíľu. A vy ako čo nového?
Odpovedať
lucinka vsak to sa uz zachvilku budete aj stahovat .... kati co nove?? inac kati vsetko naj k meninam takto dodatocne ..luci kedy sem das fotky od fotografky..??
Odpovedať
Ahojky lucinkao no ani mi nehovor aká som nahnevaná na tú fotografku šak ona nám už dobré dva mesiace nezdvíha telefón a ani neopovedá na esemesky vieš aké mám nervy. Šak peniaze zobrať to áno a ďalej čo? Asi ju budeme musieť navštíviť. A ty ako čo nového?
Odpovedať
to ani nevrav vsak by ma dotrhalo od jedu .. ale tak si pomalicky nazivame s drahym chystame sa na prve spolocne vianoce a silvester .. a ty sa ako mas??? babo nebude ?? :-D
Odpovedať
Ahojte.baby.. Uz 2 dni citam toto forum, aby som nabrala nejake dobre rady od Vas- skusenejsich. My budeme mat svadbu 11.9.2010. Kostol uz mame zajednany ale mam problem s vyberom saly. Viem, ze je to asi najcastejsie kladena otazka ale mohli by ste mi dat Vae odporucania? My sme boli v Capital Hoteli. Je to tam krasne ale budeme mat cca 65ludi a zda sa mi, ze by sme sa tam velmi tlacili. A este by som sa chcela opytat.Kolko si tak pytaju manzelia Zitnansky za svadobne foto a video? Velmi sa mi pacia foto a video, ktore urobili oni a je mi trapne pytat sa na cenu ich =-) Dakujem pekne
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa spýtať, že kde ste si dávali robiť svad. kytičku - čo odporúčate v Nitre? Dik
Odpovedať
Ahojte, ja som tu nova a planukem svadbu na september 2010, a momentalne hladam priestor. Najviac sa mi pozdava Zapadoslovenska koliby na agrokomplexe, alebo DAB. Chcela by som Vas poprosi o info o tychto priestoroch ak dake mate
Odpovedať
Profilova fotka
barborkanr, kika2886 - my este len budeme mat svadbu (maj 2010), ale tiez sme sa trapili s vyberom saly. Budeme mat okolo 60 ludi a problem je, ze v nitre je vela fajn miest tak do 50, max. 55, alebo potom od 80 vyssie. Nikde sa nam nestalo, ze by vo vacsich priestoroch povedali, ze nas je malo, takze nas nechcu. Nakoniec sme sa rozhodli pre DAB (2.foyer, nie restauracia) - moze tam byt akcia iba ked sa nehra predstavenie), dufam, ze to bolo dobre rozhodnutie. Velmi variabilne podmienky a fajn vnutorny priestor maju v Agroinstitute, zaujimava je aj ta koliba na AX (maju to ti isti ako media cafe v meste). Boli sme sa pytat aj v Artine, Buganke, Novej Mladosti, Oku (to je ale male na ten pocet), hoteli River(aj to je male), Capital. Nakoniec sme sa rozhodovali medzi DAB a Agroinstitutom. Inak v DAB, kde budeme mat my moze byt akcia iba ked sa nehra predstavenie. Ak chcete vediet nieco konkretnejsie, napiste kludne IP.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka.binka - pre 80 - 100 co viem moze byt Agroinstitut, DAB-foyer, Koliba na Agrokomplexe, PKO, nie som si ista ci aj Nova Mladost. a mimo NR som nezistovala, tak to neviem
Odpovedať
bosacka, velmi pekne dakujem, vidim ze si v tom uz naslapana a mas to dobre zmapovane. A tu kolibu na tom agraci ma ten isty pan ako media cafe? Ja budem mat tiez 60-65 ludi. Len chcem naozaj nieco take primerane, ani male ani velke.
Odpovedať
A ozaj poznate starejsieho pana Jozefa Jakubicu je z nitry- klokocina
Odpovedať
Profilova fotka
barborkanr...manzelia Zitnansky uz maju zial na vas termin obsadene.. :-( kedze ich mame my :-) ..ale myslim,ze uz maju obsadene na cely rok 2010..
Odpovedať
Ahojte dievčatá, nemáte náhodou telefónne čísla na pani Bálintovú z Veľkého Kýru a pani Pappovú z Veľkého Lapáša??? Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem. Darinka :-)
Odpovedať
kocky Nitrancanky..neplanujete niektora civilny obrad na maj? Volala som dnes na matriku, ze ziadny sobas na maj nemaju este ohlaseny, ze budu vediet v januari-februari rozpis obradov... trafi ma slak.
Odpovedať
Caute baby, budem mat svadbu April 2010 a stale zhanam saty sa prezlecenie, po polnoci. Neviete mi dat dobry tip,ze kde kupit pripadne pozicat za dobru cenu? dakujem
Odpovedať
no veru...ja tiez este nemam saty...ani svadobne a ani po polnoci...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?