Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
hallo nitraaaaa :-D :-D ;-)
Odpovedať
prava strana co je s vama???? :-D :-D :-D :-D neako tu nikto nechodi...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky..nemate niektora skusenost s Dj.Romanom Mrazikom?dakujeeem :-)
Odpovedať
Cuate baby, mam otazocku, neviete mi poradit dobreho kadernika a vizazistu na svadbu? Sice je az o pol roka, ale kedze byvam v BA a svadba bude v NR...chcem si niekoho dobreho podchytit. A zelam Nitre krasne pocasie :-)
Odpovedať
Ahojte baby, prosim Vas, nemala niektora z vas svadbu v Zamku u grofa, my nad tym rozmyslame, lebo by sme tam mali aj obrad /v kostole nechceme, na urade sa nam to nepaci/, ale bojim sa toho oddeleneho parketu, netusim ako by to vypadalo, ked sa v jednej miestnosti bude jest a v druhej tancovat, nemate skusenosti? Dakujem
Odpovedať
zuzu999, u grofa to chceme aj my. akurat co ma trochu stve, ze vonku maju tu zahradu zanedbanu, cize moc obrad si tam neviem predstavit. Inak to tam dufam bude super.
Odpovedať
zajo79, a vy tam tiez chcete mat obrad? no je pravda, ze tu zahradu som si moc nevsimala a kolko budete mat ludi a ako to budete mat vyriesene s tym tancovanim, ak sa smiem spytat? :-)
Odpovedať
obrad sme tam chceli mat...ale ze je zahrada taka aka je, tak veru ani za nic. A sobasiaci mal byt z ineho okresu, tak ten nemoze prist, lebo vraj to sa neda, mozu sobasit len v okrese z ktoreho pochadza - tak ideme za nim do HC a potom grofovi... a to s tym tancovanim - ved stoly sa daju dat do U, a potom tam vznikne aky taky priestor na tancovanie. Ale mne sa moc nepaci, ked par ludi sedi, bavi sa a cumi na tancujucich.... a predsalen nebudu mat az taky hluk, mozu sa porozpravat. A viacej sa mi pacia stoly okruhle, takze to z miestom volnym na tancovanie v tej istej miestnosti nemozem pocitat. A pocet ludi zatial cca 60 aj zo siedmimi malym i detmi.
Odpovedať
hm, jasne, no ja si riadne vsimnem tu zahradu, ked tam teraz pojdeme a spytam sa na to riaditelky. My budeme mat hosti max. 35, takze pre mna by boli okruhle stoly neprijatelne, i ked sa mi to tiez celkom paci. Je pravda, ze ked sa urobia stoly do tvaru U, vznikne tam dost miesta, presne na to som sa aj riaditelky pytala, ale ona nam hned povedala, ze v tej miestnosti sa tancovat neda,lebo tam maju urobene podlahove kurenie a maju tam novu drevenu podlahu. A vy kde budete tancovat, asi v tej prvej casti, ze? Ten stred je strasne malicky a je asi hlupe, aby Dj bol v inej a tancujuci v inej. Ak sa mozem este spytat, kolko vas to bude stat na osobu. Mne povedala riaditelka, aby som jej poslala svoj navrh, co chcem, aby bolo na stoloch, lenze teraz zas neviem, co si mozem dovolit, aby to vyslo max. do 1000 na osobu, kolko mam vlastne pocitat za prenajom a vyzdobu. Musite mat svedske stoly?, lebo nam to hned oznamila ako samozrejmost. Ď.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,potrebujem poradit, neviete ako to chodi pri svadbe v kostole,,kolko to stoji,ako casto treba chodit na tie sedenia.ktory kostol je naj? diki moc za radu
Odpovedať
zuzu, v januari mame prist, dohodneme podrobnosti.. take klasika jedlo mozes ratat 800 korun.. my mame fajnovu familiou, tak nieco mozno viacej. Kedy tam mate ist? Daj vediet co s tou zahradou...akoze nech sa nehnevaju, to je problem trochu vysadit a platit zahradnika, nech sa o to stara? Svedske stoly su super, kazdy si nalozi ked bude chciet a co bude chciet. Dva chody a potom studeny a teply bufet. Co nemam predstavu, odkial zobrat tortu.A zakusky su faaajnove z monsalvy z piestan, no ale su trosku drahsie, ale do saly by mohli byt a do vysluziek sa bude davat klasika. Lolita, vsetko Ti povedia na fare...uz si mala svadbu? pozeram do tvojho pasu a som z toho jelen.
Odpovedať
Profilova fotka
lolita.9991: my sme mali tuším 5 stretnutí zhruba 1hod. posledná náuka bola dlhšia. chodili sme na klokočinu a boli sme veeelmi spokojní, kostol nádherne presvetlený..... organista chcel tušim 10 e a hral skvele, a farárkovi sme dali tolko kolko chcel na výzdobu + 20e navyše ale už si to na 100% nepamätám
Odpovedať
Článok sa načítava...
zajo, my sme s nou este neni dohodnuti, vlastne sme to este ani na 100% neodklepli, nemame ani datum, stale sme len pri tom zostavovani menu, takze nemame este ani tu kalkulaciu, na zaklade ktorej by sme sa mohli rozhodnut. Ona nam povedala cenu 800-1000 Sk na osobu, ale ako to pocitam, nejako to nevychadza. A to sme chceli jeden chod, potom svedske stoly a potom kapustnicu. Ty pises 2 chody + svedske stoly, ak by som to mala ratat takto, tak by nam to vychadzalo ovela viac ako tych 1000 Sk. Obrad by sme chceli tak o 16.00, takze hostina by sa mala zacat nejako o pol alebo hodinu neskor. Neviem, ci hostia vobec tolko toho jedla pojedia. Neratam,ze by svadba trvala dlhsie ako do 2, ale vsak nikdy nevies :) S tou tortou by som ti vedela poradit, kamaratka sa vydavala teraz v septembri a ona sama mi odporucila jednu mladu babu, ktora im robila svadobnu tortu, ze bola straaaasne dobra, hovorila, ze mali doboš a že si ju hostia nevedeli vynachvalit. Ja som tam nebola, takze neviem posudit, iba to, ze na fotke vyzerala pekne. Takze asi ju vyskusam, na monikine torty si sa nepozerala? tiez som ich neskusala, ale baby tu o nich pisali, vyzeraju pekne.
Odpovedať
Zuzu my sme tiež rátali že hostia odídu o 1:00 max o 2:00 a poslední odišli o 7:30 takže čo ti na to povedať. Najlepšie na našej svadbe bolo keďže sme pozývali aj dve rodiny na poslednú chvíľu tak k nám deň pred svadbou neprišli a obálky priniesli na hostinu. A ja som milé obáločky dala na starosť otcovi a ten ich omylom dal do saka krstnému otcovi a keď všetci odišli tak som sa pýtala na tie obálky lebo bolo treba Dj-ovi doplatiť lebo hral dlhšie že kde sú tie obálky a milých obáliek niet. To bola šou ešte ráno ale no čo už obálky sa nenašli a išli sme si ľahnúť a na poprávku prišiel krstný aj s obálkami a záhada zmiznutých obáliek bola vyriešená. Ale tak adrenalín to bol dobrý. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: ahoj moja. ako sa vam dari s manželíkom a domčekom? svadobné foto sem nepridáš? a to slubované kafe?
Odpovedať
baby aj zijete?? pekne vas tu vidiet :-D
Odpovedať
Čaute baby tak už som pridala aj svadobné foto ale sú to zatiaľ len fotky čo fotil krstný otec. Neskôr pridám foto aj od fotografky. A viac foto potom na facebooku a čo sa týka domčeka tiež kuk na facebook alebo modrástecha. To tú kávu musíme niekedy zrealizovať len neviem kedy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby...Mozem sa spytat, ako dlho pred svadbou treba zajednat DJ a kameramana??? My mame svadbu 1.5 2010, tak neviem, ci sa uz mam ponahlat...vobec neviem ako to chodi...A kolko asi vychadzaju cenovo...Ak mate nejake kontakty a info o cenach, piste prosim do IP ;-) Dakujem velmi x-)
Odpovedať
lucik bola si krasna jak vam aj trosku zavidim ze to uz mate za sebou ;-) no tu kavu by sme mohli dohodnut
Odpovedať
Ďakujem Luci ;-) Adulka87 my sme zajednávali DJ-a asi 5 mesiacov dopredu takže ešte máš asi mesiac čas a mali sme p.Sládečka a nevieme si ho vynachváliť super zábava až dorána. A cenovo tuším nejakých 200 alebo 250 eur už si nepamätám koľko to bolo presne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem lucik A neviete ako je to v DAB s hostinou??? Mali ste tam niektora svadbu?? :-) JE to tam drahe???
Odpovedať
Profilova fotka
A co kastiel v Jelenci, poznate to tam niekto??? Lucik203 nemas kontakt na toho Dj-a? Ak mozes, posli mi ho do ip...Kujeeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak tu uz 3 dni citam tuto dlhociznu diskusiu a vela zaujimavych informacii som sa dozvedela. My s priatelom zatial zaciname planovat, akosi si nevieme najst miestnost... ostatne nas este caka potom, takze urcite sa budem ozyvat. adulka87, my tiez planujeme svadbu na 1.5.2010
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bosacka.... my uz mame salu, rozhodli sme sa pre hotel Olympia, cenovo to tam vyslo asi najlepsie a pride mi vela hosti zo zahranicia, takze budu tam aj hned ubytovany a nemusim zbytocne vyhadzovat peniaze za autobus alebo inu dopravu :-) :-) :-) Tak sa z toho tesim...a kde to asi chcete mat? chces mat svadbu v kostole? ci na urade???
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete kde sa daju v Nitre zohnat normaalne obalky, take ako byvali volakedy, do V-cka??? Ja nechcem tie samolepiace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adulka87 - urcite to budeme mat na urade, vy kde?
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme v kostole, ale este nemame ziadny zajednany...Len najprv musime vybavit papiere z Polska:o))) kedze to bude slovensko-polska svadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mate nejake referencie na DAB? hlavne by ma zaujimala kvalita jedla (pre priatelovych rodicov je to to najdolezitejsie). Dakujeem :-) adulka87 - vela stastia pri vybavovani... snad tie papiere navyse nie su moc komplikovane...
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: Papiere nie su moc komplikovane, len si musim za to zaplatit, vsetko musim nasmu Slovenskemu uradu prelozit prekladateľskou firmou, ktora si pyta asi 20 euro za stranu, co je dost drahe....a potom este odniest tie prelozene papiere k notarovi, aby to overil, takze dalsie peniaze...Ale vsak z coho by na tych uradoch zili...Aj za to ze si beriem "cudzinca" musime zaplatit trikrat viac ako za domacich :-) :-) :-) Ja uz sa na tom len smejem...co ine mi zostava :-)
Odpovedať
Ja si tiez myslim, ze u Krba je to super, pred mesiacom som tam bola kamoske na svadbe, mali 40 ludi, bavili sme sa, mali to tam pekne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?