Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
luci a kde ste boli ??? no nedohodli lebo sme cakali na teba .. ja nebudem mat tento tyzden cas vela roboty budem tahat 6dni v kuse
Odpovedať
Ahojte babuľky. Potrebujem súrne poradiť. Mám mesiac do svadby a potrebujem dorobiť melír. Zháňam preto naozaj dobrú kaderníčku, ktorá mi tesne pred svadbou nezbabre vlasy... Viete o niekom? Ďakujem
Odpovedať
ahoj Luci boli sme v chorvátsku ale aj so švagrinou a švagrom. Aspoň na chvíľku sme vypadli z toho kolotoča. No ja neviem že kedy sa dohodneme lebo ja môžem len tak po 18:00 a podobné hodiny. Dnes som si bola dať meniť doklady veľká zábava to ti môžem povedať. Celý deň zabitý. Ozaj chcela som sa ťa spýtať na facebooku si neni? čau Katka no čo nového? Už si mala tie štátnice? Ty si tiež neni na facebooku?
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: no aspon ste oddýchnutí. s dokladmi to bolo hrozné. vybavila som si ich len pred týždnom kvôli trvalému pobytu ale kartičku poistenca ešte nemam.len ten zaklad. štatnice sú ok-mam to z krku. stretko mi tiež vyhovuje okolo 18- buduci tyžden?
Odpovedať
lucik jasne som na facebooku aj na pokeci vsade. ja neviemako budci tyzden robim este nemam rozpis kati blahozelam :oD luci mohla by si nechat na seba cislo
Odpovedať
baby poradte, kde ste si dali robit hlavnu svadobnu tortu? za 24 dni mame svadbu a torta este nie je objednana. uz ma chyta panika.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby poradte najlepsie saly v Nitre, cenovo dostupne...Asi pre 80 ludi :-D Diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi no ako??? Myslela som na vás? Počasie nič moc a inak ako??? ohlás sa a daj foto
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj gabi... bolo uuuzasne... vsetko supeeer a aj pocasie fantazia.. tuzila som po takom na vym enu za tych 34 stupnov, co bolo v piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej sajbi. gratulujem. vitaj v klube :D dopadlo všetko podla tvojich predstáv?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ,vedeli by ste mi poradit nejaku salu na svadbu pre asi 25 ludi v nitre a okoli?dikes
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kati... uplne... bolo fakt skvelo.... parada.... tancovacka do umoru a vsetko krasne viedol nas pan starejsi Lalik... bol uzasny....
Odpovedať
Článok sa načítava...
babenky poradte kde kupim taku tu nalepovaciu ppodprdu úpod saty??????? :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
iliaska: všade, napr v polygone (v tej novšej budove)na prízemí je obchod s bieliznou a tušim ale za 12 EUR tam také majú
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! idete niekto na ten PLES ZASNUBENYCH do Mocenku?
Odpovedať
Profilova fotka
iliaska: ja som si kupovala na promocie tiez na polygone ale v ulicke v takom obchodiku, ma vchod z 2 stran a tiez okolo 12Eur stoji. Ved na polygone maju vsade rovnake ceny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby to sem uz nikto nepise? hroza ani pokecat sa tu neda.
Odpovedať
ahojte, mozem sa info. ? :-N ;-) viete mi poradit nejaku dobru salu pre cca.50ludi? laka ma PKO, preto sa chcem info., kolko stoji len sala PKO? ci je to ovela vyssia cena ako cena inych sal? =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, viete mi prosim povedat nieco o zlatnictve Onyx? alebo tak nejak sa to vola... maju pekne prstene?
Odpovedať
onyx je dobre zlatnictvo, maju tam velmi pekne prstene, ja rada chodim kuk to na pesej zone, ale maju predajnu aj v OC Centro Nitra ;-) x-)
Odpovedať
iliaska, ja som taku videla v modaprima.sk a stoji 10eur ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za info.... oni nemaju vlastnu internetovu stranku? ked si dam vyhladat do google ONYX zlatnictvo tak mi hodi len obchodny register a taketo vecicky
Odpovedať
nemaju :-| aj ja som uz hladala ;-)
Odpovedať
kocky, mali ste niektora svadbu v Penzione u Krba? alebo v Media Cafe? alebo v Restauracii OKO? :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
ja budem mat teraz 19.9 v Mediacafe....
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=fXjQWh... :-))
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka: ajoj! my budeme mat buduci rok v Novej Mladosti. Na PKO co som pocula boli same negativne veci tak som to tam ani neskusala takze viac ti neviem povedat. V mladosti ak mas nad 50 ludi neplatis vobec prenajom a my sme dostali aj salonik k tomu zadarmo a mame pripitok, hlavne jedlo, vecerne jedlo, teply bufet, studeny bufet za 830 SK na osobu. Mne sa to zda super cena. Este si doplatime pecene prasiatko, ktore nam tam hned a 3000 Sk upecu a kuchar pride urabit show a bude ho pekne porcovat + cokofontanu mi majitelka prenajme za super cenu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to video je super... ale sem sa nejak nehodi do temy :D
Odpovedať
Na zamku u grofa mate niekto?
Odpovedať
na zamku som bola na svadbe tento vikend - pohodicka, jedlo dobre, obsluha prijemna ... clovek viac nepotrebuje
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?