Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
tak sa uz nejako dohodnime ja mam sice malo volna ale hadam by sme to dali nejaqko dokopy .. ked o tych psikoch ja mam yorkshira taka vymyselnicka... ale strasny mazel
Odpovedať
Lucik uz sa ti to krati sa tesis vsak uz len mesiac dufam ze si to uzijes aj za mna
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za vasu pomoc. Tie pohare graviruju hore na trznici tam kde robia peciatky. Su tam velmi ochotny ale treba si tam priniest viac poharov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,niekto kto mal svadbu v Beladiciach,chcem poznat vas nazor,alebo kde je prijemne prostredie na peknu svadbu pre priblizne 60ludi.ZN:zaciatocnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetci. Potrebujem radu. Ake vino sa najviac hodi v lete na svadbu, myslim aka odroda, a ak viete kde v Nitre dostat kupit kvalitne vinko za rozumnu cenu. Ak napriklad poznate niekoho kto predava kvalitne sudove vinko a vie ho naflaskovat, prosim o kontakt. A ktore ste mali uz svadbu, tak gratulujem. Nas to uz caka o chvilku. Ozaj, kde ste kupovali alkohol. Vopred dakujem za vase rady a kontakty. Vlado
Odpovedať
Ahoj elvis no tak my máme víno biele, červené a ružové. Červené sme kupovali normálne v tescu keď mali akciu ako aj všetok ostatný alkohol a malinoviky a minerálky. Kde bola akcia tak tam sme to kúpili čiže od tesca až po kaufland aj v metre sme kupovali. No a biele a ružové máme od svokra. Takže tak sme na tom my s vínom a tiež sa nám to kráti. :-D
Odpovedať
sudove vina predavaju aj pod hradom, myslim z tej strany ako je Orstap či niekde v tych miestach. otec tam chodieva kupovať vina. a potom myslim že ešte aj pri Amfiteatri, je tam vinarsky zavod. ale to by si musiel ist pozrieť, či je tam aj predajna...
Odpovedať
elvis, bola som v meste a spomenula som si nateba, ked som uvidela predavať sudove vino - v uličke, ako sa ide k potravinam Sama na autobusovej stanici.
Odpovedať
ahojte baby možete mi poradiť kde by som v nitre zohnala dobru vizážistku? nemám s tým žiadne skúsenosti, nebola som sa nikdy dať líčiť v salóne.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@elvis to vinko skus na druzstve v mojmirovciach... najdi si na nete nejaky kontakt.. maju tam super vinka za vyborne ceny....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nepoznate nejakeho dobreho fotografa a kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: No samozrejme ze sa nam to krati. uz len par dni mame. Dakujem za radu. Myslel som si tiez, ze asi najlepsie bude obehnut supermarkety ked maju akcie. Ale este skusim nejakych vinarov. vcielkamaja: Dakujem za radu, hned ako pridem na Slovensko uz aj sa idem mrknut. sajbi: vidis, to ma nenapadlo a pritom viem, ze niekto uz tie mojmirovce spominal. Dakujem. Dakujem Vam nevesticky este raz za radu, dufam ze kupim nieco dobre. Na cene my az tak velmi nezalezi, len aby som kupil lahodne vinko, co bude vsetkym chutit. P.S.: Ak by ste este vedeli aka odroda sa najviac hodi, aby to nebolo tazke vino, tak poprosim nejake detaily. S pozdravom Vlado alias elvispresly
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lulu: skus manželov Žitňanských. tých som mala aj ja. ak nevies ich stránku napis mi IP a pozri si ich tvorbu... alebo popozeraj svadobné albumy a vypytaj si kontakt od neviest ktorých fotky sa ti páčia
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka... ja mam pocit, ze ti su uz zajednani viac ako rok dopredu... su taki dobri.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: ja viem ale lulupaja to chce až na buduci rok a za pokus jej to stojí spýtať sa. viem že celý rok 2010 ešte nemajú zaplnený
Odpovedať
ahojte baby..potrebujem raduuuu :-N :-N svadba za dverami a ziaden kameraman...nemate na nejakych kontakt?moze byt aj amater,mne moc na videu nezalezi.skor na fotkach.....poradite???
Odpovedať
Profilova fotka
iliaska... poslem ti IP s kontaktom na jedneho mladeho sikovneho chalana....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, potrebovala by som poradit. Hladam a zhanam popolnocnu satku - na odcepcenie. Nemate prosim nejaky tip. Nechcela by som čepiec, ale ked ine nebude vezmem aj to. Dakujem
Odpovedať
baby, prosim vas, kde v Nitre si davate robit oznamenia? alebo kde su tlaciarne, kam by som sa mohla skocit pozriet na ich ponuku? nie som z NR a poznam tam len tlaciaren Garfield... Nemate nejaky tip, kde robia pekne? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! uz dlho som tu nevidela nove nazory kde v Nitre spravit svadobnu hostinu. Ja rozmyslam ci Nova Mladost alebo kastiel v Mojmirovciach? mate nejake skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzulienka51 skús napríklad oproti Tesca vo dvore (je tam aj biofarma) obchodík so slovenkými ludovými výrobkami. alebo oslov babky, tetky najmä z dediny a určite budú mať doma pekné šatky alebo aspon poznajú niekoho kto takú má. napr. moja babka má také vyšívané červené s kvetmi
Odpovedať
baby 213, opakujem sa, ale my sme mali s Novou Mladostou zle skusenosti a su to dokonca nasi znami (!). Nakoniec sme to tam aj zrusili a nasli nahradnu miestnost. Aj od viacerych znamych som pocula na nich staznosti, aj co sa tyka pristupu aj kvality jedla. blondi, na oznamenia sa skus spytat aj vo Fax copy na Sturovej. My sme odtial kupovali sice len papier na oznamenia (zdal sa nam najkrajsi zo vsetkych obchodov v NR), tak neviem posudit, ci robia pekne oznamka, ale myslim, ze najdolezitejsi je vas navrh a kreativita, papier a tlac by nemal byt problem nikde.
Odpovedať
baby213 my sme boli nedávno na svadbe v mojmírovciach organizačne to neviem posúdiť ale jedlo bolo naozaj chutné a pekne naservírované a prostredie je tiež pekné, my máme svadbu v hrnčiarovciach..
Odpovedať
Ahojky baby213 no ja som bola na svadbe 9.5. a 11.7. 2009 a obidve boli v mladosti a nemôžem povedať že by bolo niečo zlé. Jedlo bolo dobré aj porcie boli veľké a na jednej svadbe bolo 80 ľudí a na druhej cca 110 takže aj kapacitu to má dobrú aj keď už tých 110 bolo dosť potom sme sa dosť mačkali na parkete ale tak o to to bolo zábavnejšie. Ja by som svadbu v Mojmírovciach nechcela aj keď sa priznám že sme zvažovali s drahým aj toto miesto ale nakoniec som to zavrhla lebo predsa len to nebolo podľa mojích predstáv a tá mladosť je teraz dosť vynovená takže asi tak z môjho pohľadu ale treba sa ísť spýtať a podľa toho aký budú mať prístup aj cenovú ponuku a čo všetko sú ochotní akceptovať sa rozhodnúť.
Odpovedať
Ahoj baby213, my sme mali svadbu v Hoteli Olympia a poviem ti išla by som ešte raz. jedlo bolo super, čašníci lietali až do rána, aj ubytko sme mali zdarma, a cena. Bola som šokovaná, lebo sme čakali minimálne raz tolko. A to sme mali cez 60 ľudí :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcence... nasa tema zanikne, ci ako? vsetky ste na dovolenke, ci uz nie je o com pisat? lucka, ty to mas o tyzden a ostatni tiez nic nepisu...
Odpovedať
Ahojky sajbi no šak aj ja som si všimla že to tu ide dolu vodou.
Odpovedať
sajbi a ty ako už všetko nachystané vybavené? už čakáš len na deň D?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lucik203 ale nemam este moc toho nachystaneho luci... ale ty uz asi len minuty pocitas, nie? este si uzijes tyzden tepla pre slecnu a potom uz bude slnko hriat len mladu pani.... ja mam toho este dost pred sebou, v podstate nic jasne a uplne pripravene... nic... ale ved mam este skoro mesiac... aj ked o mesiac uz aj ja budem pani... sranda... ale moc sa mi do toho ani nechce... :-))) mame teraz na starosti hlavne stavbu domu... v sobotu sme betonovali zaklady.... a ty ako? je este nieco treba? a kde to budete mat? a ako sa citis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?