Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
=-) =-) =-) zuzka, tak to nebol dobry pristup..... mne vypadol diamant zo snubneho prstena, z Alo diamonds, nechcu mi uznat reklamaciu, ze bud si kupim novy diamant, alebo mi tam zadara daju zirkon. Bol osadeny do obruby, tak sa tam tento tyzden chystam znova nabehnut, dovtedy skusam posnorit na SOI co s tym..... aj som si poplakala... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby to su velmi neprijemne neprijmenosti, ktore zasahuju ako aj u teba zajko79 do citov :-( . Je to smutne aka je u nas uroven sluzieb celkovo. zajko daj vediet potom ok, ako to dopadlo
Odpovedať
ahojte nitrančanky..xcem sa spytat,ci poznate niekoho, koho fotila Slavka Zaujecova? rada by som si pozrela jej pracu...dakujem vopred.-)
Odpovedať
znamych fotila, aj svadby, aj deticky chodieva fotit kazdeho pol roka priblizne. Mne sa jej fotky pacili, neviem co povedia ostatne kocky. Ale bohuzial, ukazky nemam...
Odpovedať
Profilova fotka
ak chcete vidiet pracu p Zaujecovej pozrite napr. album uzivatelky : smolinka024
Odpovedať
pekneee fotecky, uz som kuk. Kocky, neviete v akom salone by som zohnala aspon trosku netradicne saty?
Odpovedať
zajo, ako si predstavujes svoje saty? V Nitre (ale aj na Slovensku vo vseobecnosti) je totalna prevaha klasiky. Na Kupeckej mali niekedy saty zn. Twiggi - pekne, taky hippie styl, len neviem, ci to tam este je.
Odpovedať
predstavu mam len ze - netradicne... mozu byt kratke,farebne...jednoducho ineee ako klasika. No ale co som pozerala, tak nic moc vyber...ale zatial som len cez net sondovala, na jesen sa vyberiem tour de svadobne salony, a som veeelmi zvedavaaa
Odpovedať
ahojte, zajo, netradične možu byť aj spoločenske? či aku mas o nich predtavu...
Odpovedať
zajo, asi teda najskor nejake spolocenske, tych je milion ;-) zaujimave saty maju na obchodiku na ul. Frana Mojtu (par metrov od restauracie Oko) alebo vyskusaj spolocenske z hociktoreho sv. salonu, prip. dat si usit. A ak mas moznost, tak najlepsie riesenie je nakupit v zahranici :-)
Odpovedať
ahoj, zajo79 netradicne maju v agenture na Mostnej vo /dvore byvalej Ferenitky/aj strihovo aj farebne. Je to fakt ine ako v kazdom salone, konecne nieco odlisne.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaznr: čo už. nabuduce možno zvolia iný prístup aby nestratili klientky. čo tu od vás čítam, tak to nevypadá moc ružovo pre nich. asi ako sa komu pritrafí :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj nato,zeby mohli byt spolocenske som uz rozmyslala... x-) ale stale mame dost casu. V piatok ideme naisto dojednat termin.
Odpovedať
Čaute baby no ja môžem salón Diamond len vychvalovať keď som tam bola a bola som tam snáď miliónkrát tak vždy boli ochotní a milí a mohla som vyskúšať koľko len šiat som chcela aj keď som nechcela tak ešte nosili ešte tieto skúste ešte hentie a tak aj spoločenské som poskúšala. Raz som tam bola tuším celé doobedie a ešte poobede som prišla niečo. No a nakoniec som si tam bola vybrané šaty zmeniť za iné a nebol tam žiadny problém. Tak uvidíme ako to dopadne keď ich pôjdem vrátiť a mám od nich požičané aj spoločenské šatky.
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa aj ja... ja som po tiez negativnych skusenostiach znamych a kamaratok do Diamondu ani nesla... saty su tam krasne, ale ceny su naozaj prehnane... ja som si nasla krasne satky v salone nika vo vrbovom... a som velmi spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
bože dievky ja sa v sobotu vydávam :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no co gabi, vsetko hotovo? si nervozna :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi hotové mám v podstate všetko... nervózna? sama neviem chvíľu som v pohode a potom na to začnem myslieť a som nervózna, je to také všelijaké, veď je to na celý život =-) . Veď onedlho to aj teba čaká. Ozaj a tú hudbu ste ako doriešili? Budeš mať DJ-a, alebo živú hudbu?
Odpovedať
Profilova fotka
gabi: hlavne si to užívaj. mne to tiež radili a myselala som si, že sa to snád ani nedá ale nakoniec ten stres opadol už na fotení a bolo mi fajn ......vlastne stále je. najhoršie je zvyknúť si na nové meno. v práci stále dvíham telefony a stále sa mýlim :-D a samozrejme aj vybavovačky okolo nových dokladov dokážu pokaziť náladu ale tá svadba stála za to a keby sa dá tak si to znovu zopakujem. držím palce nech vám vyjde aj počasie a aj všetko ostatné a potom čakáme na podrobnosti a fotečky zo svadby
Odpovedať
Profilova fotka
gabi: no s tou hudbou je to stale nejake zamotane... urcite mame zivu hudbu, este pred odchodom do kostola a pri kostole pred sobasom a po nom nam budu hrat muzikanti z kapely - z dychovky, kde hra aj moj otec... no a mal by byt aj ten DJ, aby si hudba vedela aj oddychnut a my sa mohli bavit... ale to je otazne, ak bude starejsi, co nie je este iste, mozno bude DJa robit len nejaky "amater"... vsetko je v stadiu riesenia... inak sme sa tento tyzden rozhodli, ze bude kameraman... velmi mily chlapec... mala ho aj nadush na svadbe... nahodou nam ukazoval kratke video, co jej robil... síkovny... nadush: boli ste s kameramanom spokojni? vyzera velmi sikovny a sympaticky... sme si ho dohodli.... s gabi neboj... urcite si to vsetko dobre zvazila... a ako katka pise, neviem, ci si zvyknem na nove meno.. zvlastne... :-))) najlepsie, ked ma potom bude kazdy v praci hladat a taku nenajde :-)) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no dievky ďakujem za povzbudivé slová. Počasie nám veľmi slávne nehlásia, ale snáď to dobre dopadne. Určite sa potom ohlásim a dám podrobnosti aj fotky keď budú. sajbi: myslím že si sa rozhodla fajn s tým kameramanom, určite to nebuš ľutovať. Ako spomienka je to fajn. Aj moju stužkovú nepozerám každý deň, ale som rada, že ju mám zachytenú. tak na mňa myslite, už sa ohlásim asi až po svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne gagi, myslime na teba... a neboj, ak bude prsat, tak urcite stastie.... drzim palceky.... ahooooj
Odpovedať
sajbi Miso je super chalan :-) fakt mily a velmi sikovny... kratke videjko sme uz videli, zatial cakame na finalnu verziu :-N :-D ale budete s nim spokojny... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky nadi za odporucanie... aj nam sa velmi pacil... tak sme sa s nim hned dohodli... nam ukazoval to vase kratke video... bolo to velmi dobre... ten vas drobcek bol svetovy..... :-D 8-)
Odpovedať
sajbi no ved ten aj pred oltarom s nami bol :-D ja som drzala na rukach jeho a on mi drzal kyticu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne ano, bol tam aj taky zaber... ale super... ved on patril k tomu... tak to ma byt... a bolo to krasne, ze? :-D
Odpovedať
sajbi jasne bolo bolo... :-D ved uvidis, aj vasa bude krasna a ubehne az ti smutno bude :-N ved sa ti to blizi uz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru blizi, ale najskor musia prejst letne horucavy a ked sa priblizi jesen, bude to... ale nejako si to nepripustam... este som nezacali s intenzivnymi pripravami... nepisem si este, co uz mam a co nie... ved je este cas... stale si hovorim...
Odpovedať
ahoj luci ako sa mas???
Odpovedať
Ahoj Lucinka no šak všetko po starom. Kedy už konečne dáme to stretko? Tento týždeň by som mala ku koncu aj čas a ty si na tom s časom ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?