Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
gabi ved to viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
blíži sa ti to, inak aj mne, aj ja mám riadne stresy...
Odpovedať
gabi ved to ze ja necele dva tyzdne :-N ale ako nestresujem kvoli tomu ze co bude a tak, ved u nas sa svadbou vlastne zmeni len moje priezvisko :-N ale stresujem, vidis teraz som si spomenula ze nemam pancuchy :-D ale sice, treba mi ich vlastne? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm ani ja ešte nemám, ale ja mám na to ešte skoro 4 týždne. a ja stresujem, lebo u nás sa svadbou zmení všetko. prerábame byt s ktorým už finišujeme, takže svadobná noc už bude vo vlastnom. vy bývate sami, alebo u rodičov?
Odpovedať
Profilova fotka
heppy: náhodou mi chýbajú 3 veci. a) menu lístky (také malé s ponukou kávy a nápojov ktoré si hostia môžu doobjednať) b) samodržky krémovej farby (menej ma potom tlačia sandále) c) nejaká super košielka a nohavičky na svadobnú noc a ešte neviem kde strávime svadobnú noc? vy baby to ako riešite/riešili?
Odpovedať
Profilova fotka
no katka, napr. my sme menu nemali akoze listky myslim :-D samodrzky uplne nadherne v bepone, napr. v maxe, ja som mala biele ale mali aj kremove s nadhernu cipkou ;-) svasobnu noc sme stravili v apartmane v hoteli co je spojeny s restikou de sme mali svadbu a tam sme sa aj prezliekali a pod. ;-)
Odpovedať
gabi, byvame sami, ale my uz mame dvojrocneho mladenca :-) kati kosielku a nohavicky nemam ani ja :-N ale ved volianku vytiahnem zo skrine ;-) menu listky mat tiez nebudeme a tie samodrzky, ako heppy radi najlepsie kupis v bepone... sice nie su najlacnejsie, ale mne sa este nestalo ze by mi padali, alebo sa hned roztrhli ;-)
Odpovedať
Ahojky nadush ty ma nepoznáš ale chodila si s mojou sestrou Karin P. na gympel. Ja som ani nevedela že si to ty ale raz spomínala že chystáte svadbu tak som jej ukázala tvoje foto a povedala že si to ty.
Odpovedať
Dnes alebo zajtra musím prerobiť album lebo som zmenila svadboné šaty a aj farbu výzdoby nakoniec sme sa dali na fialkovú s krémovou. Keď si to má človek predstaviť tak je to des ale keď to vidí na vlastné oči tak je to v pohode a tie farby idú k sebe.
Odpovedať
luci to fakt? :-D karin je tvoja segra?? tak ju odo mna pozdravuj ;-) takze menis vyzdobu? my budeme mat ;-) taku do marhulkova ladenu :-)
Odpovedať
nadush, nasla si uz nejake klipsove nausky?
Odpovedať
ďakujem nadush pozdravím ju. Ja mením tuším všetko šaty, cukrárku, menu, výzdobu vlastne začínam skoro odznova ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucik, to tak byva, tiez sme to zazili na vlastnej kozi. ale kanditat na manzela zostava, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm lucik preco vsetko takto...napr. vyzdoba a saty? nie tie co mas v albume teda? :-o
Odpovedať
aveline a heppzy jasne ženích ostáva a šaty preto lebo ja som s tými čo mám v albume nebola tak celkom stotožnená že by to mali byť tie a nakoniec som našla tie pravé a som z nich unesená. Sú veľké a princezničkové potom ich dám do albumu a tieto ženích ešte nevidel teda nie na mne :-N a výzdoba nebola už od začiatku celkom jasná a teraz sme to tak ujednotili no a tie nepodarené koláče tak to sme boli na svadbe a čo nám dali výslužku tak naši skonštatovali že tie koláče byť nemôžu že sú moc maslové a veľké kusy jak gavalce a že to také veľké už ani pekné neni a tak. Ale teraz som so všetkým spokojná teda aspoň zatiaľ.
Odpovedať
ahojte decká, poznáte niekto dobrú živú kapelu, ktorá nestojí veľa a vies hrať dlhšie ako 20min v kuse (aby si nemusela dať po 20min hodinovú pauzu na občerstvenie.. :)) ) resp. dievčatá kde hľadáte inšpiráciu, koho si objednať. Ďakujeeem a prajem pekný zvyšok dňa
Odpovedať
Čaute baby no už som doplnila ten môj slávny album. A ináč čo máte nového?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo lucik kukneme ;-) , uz sa vam to pomalicky krati ;-) kati uz mas tie 3 veci co si chybali ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heppy: neviem kde mi hlava stojí. už ani neviem čo mi to chýbalo. dnes som si trochu podrbala farbu vlasov. som vymýšlala že chcem tmavšie ryšavkasté a vypálilo mi to dočervena. cítim sa ako Anna zo zeleného domu. čistá mrkva tak mam hlavu v smutku, dufam ale že na dennom svetle to bude lepšie lebo u kaderníčky sa mi to celkom pozdávalo. na menu lístky kašlem, stuhu som zohnala, samodržky hádam kupim zajtra v maxe, košielku mať nebudem lebo aj tak na mne dlho nezostane ale spomenula som si že nemáme ešte kupený alkohol čo je dosť podstatná vec. asi sa tu už moc do svadby neukažem lebo toho mam vela ale potom sa určite ozvem a dám foto. držte mi zatial palce lebo den pred svadbou mám 2 skúšky :( a zajtra 1
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: jeeeeeeej šatky su pekne. a foto v nich nemáš? ale moc si toho nezmenila ved kvety a ostatná výzdoba ti ostala nie?
Odpovedať
Katka 708: no v podstate výzdoba ostáva len sa zmenila farba, šaty som zmenila, servítky a také sprostosti. No a už to máš len zapár ako sa hovorí. A ozaj začali sme stavať tak som furt v jednom kole. Kopem nahadzujem vyhadzujem prehadzujem a tak. Nejak mám priškvrčanú tvár ale tak v norme. Asi stredu nám prídu zaliať základy tak sa nenormálne tešíme jak keby si vyhrali milion a nie oň prichádzali resp. ho pretransformovávali do inej podoby. Strašne sa teším lebo mám všetko čo potrebujem k životu. Mám skoro muža čo ma miluje a zachviľku aj vlastné hniezdočko a svadba je už za dverami.
Odpovedať
heppy, kedy budu fotky?
Odpovedať
ahojte kocky lucik a kati no luci pozeram ze mas toho akurat dost .. tak blahozelam k stavbe domceku... a ako sa mate?? zachvilocku uz vydate :-D
Odpovedať
ahoj luci no co noveho? kedy dame stretko? akurat dnes som sa bola pytat kedy nam mozu zalievat zaklady ale to patri do modrej strechy. a ty ako uz si naplno zabyvana? katka sa vydava uz tuto sobotu ak sa nemylim tak urcite tento tyzden nebude mat cas tak to asi odlozime az ked bude mat potom.
Odpovedať
no jasne tak dame potom .... no uz zabyvana akurat dnes mi drahy odisiel do nemecka robit tak som tyzden sama
Odpovedať
Profilova fotka
nadush, katka už sa vám to blíži. Máte všetko? Dúfam, že Vám vyjde pekné počasíčko. A ako ste na tom, nechytajú vás stresy???
Odpovedať
no čo nitrančanky voláko to tu utíchlo. Katka sa dnes vydáva tak tá asi čas nemala sa zastaviť a pokecať a nadush tak tá to má zajtra ak sa nemýlim.
Odpovedať
lucik ako sa mas??? ako pokracujete s domcekom???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcence... no nejako sa nam rozpadava "spolok"... lucik ma pravdu... do augusta, ked mame my, tu zostaneme same ;-) katka sa asi zabava teraz..
Odpovedať
no sajbi máš pravdu do augusta tu budeme len my dve a budeme riešiť naše problémy. Lucinka dlho si tu nebola. No s domčekom sme na tom celkom dobre aspoň mne sa to tak zdá. Piatok by sme mali robiť základnú dosku tak uvidíme čo a ako.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?