Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
gabrielka: my budeme mať bielo zelenu vyzdobu. rozhodla som sa pre reťaz to živého brečtanu do stredu stola tak iná volba ani nemohla byť. servitky skombinujem jablčkovo-zelené s tmavšími. na výzdobu mám takmer všetko, len menovky vyrobiť a menu lístky ostatné je nakupené (len tie bledšie servitky neviem zohnať) stredu zajednáme svadobné menu a hádam to budem mať z krku. dnes som zajednala kyticu, nechty a objednala sa na skušku make-upu už len zájsť za kaderníčkou a dohodnúť účes......uf luciita: salon Seven - vizažistka Silvia v centre nity, tuším je to mostná alebo frana mojtu andrejusa: nepočula som o nej nikdy nič od nikoho ale dnes som videla v meste jej reklamy na reklamných tabuliach
Odpovedať
Profilova fotka
kati, servitky chod mrknut na Polygon hore do papiernictva... maju tam nadherne od vymyslu sveta.. dnes som sa tam kochala... ak teda mozu byt aj nie jednofarebne,...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Tak ja som popozerala nejakých fotografov a pár sa mi aj ozvalo, ale moc mi tie mená nič nevravia. Takže ak môžem možno to niečo povie vám... Dita Fiebegová, Zuzana Halvonikova, Mokriš. Myslím že z Nitry je len tá Dita, no možno poznáte aj ostatných. ďakujem za radu, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andrejusa, mne osobne je znama len Zuzana Halvonikova..myslim, ze je z bratislavy, pozri katalog firiem ..tu je jeden album, ktory fotila ona http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
ni urobila krasne fotecky ta zuzana...
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: no ja by som praveže takej jednofarebne chcela ale určite pôjdem pozrieť
Odpovedať
Profilova fotka
katka skus pozret v metre tam mavaju jednofarebne servitky
Odpovedať
Profilova fotka
kati aku farbu potrebujes, nam nakoniec urobili vyzdobu v restike ako dar :-D samotna restika, takze mi vselico zostalo, a su to pekne veci, pripadne daj vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka: veru chod kuk.. mozno sa este inspirujes....
Odpovedať
ahojte nevesticky, ja uz mam potom. Uzite si to naplno lebo to neskutocne rychlo ubehne. ak chcete kontak na super kvetinarku,caterring, kadernicku,vizazistku,fotografa a tak podobne tak mi napisteve do IP rada vam posuniem kontak.papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Nevedel by mi niekto poradit,kde by som zohnala dekoracie na zlatu vyzdobu? Nejake kamienky,perlicky a pod... Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkanr,skus behnut na farskej do hobby obchodu..vcera som tam bola a maju vselico..nepamatam si ci zlate ale kamienky a perlicky tam mali...rozne kamienky mavaju aj v baumaxe alebo kvetinarstvach :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cappucinko: v metre mali len tmavozelene. :( tie som aj kupila heppy: nemáš nahodou bledozelené, jablčkove? tenku zelenu stužku z organzy a tenku zlatu satenovú stuhu? zuzkaznr: zlaté perličky a kamienky a koralky som videla v kvetinarstve Rendez vous na kupeckej
Odpovedať
Profilova fotka
kati bledozelene nie, ale videla som v tescu celkom pekne bledozelene servitky, v malom vo velkom neviem ci maju. organzy mam ale len bielu, ;-) . v metre mali len tmavozelene, aha aj pises o tom jj, a este ssom videla bledozelene v dm ku, ked som pre kamosku co mala svadbu pozerala ;-) . inak stuzka kati, je brutalne nedostatkovy tovar co som mala tu cest zistit, alebo ak maju tak nie taku kvalitu....
Odpovedať
Profilova fotka
kočky.. mali ste alebo mate kameramana? kolko ste zaplatili prosim? najlepsie IP aj s kontaktom, ak sa da... moc dakujeeeeem....
Odpovedať
ahojte hviezdy čo máte nového? Ahojky Katka no ako pokračuješ s prípravami? Tuším začínam mať problém s koláčmi lebo mamina nie je spokojná s tou cukrárkou čo sme vybrali tak neviem čo mám robiť. A nabudúci týždeň mám štátnice tak neviem kde skôr skočiť a čo s skôr učiť :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
ahojte, mam otazku mimo temy.......nevideli ste niekde v NR sperkovnice? Ja len na pesej v darcekovom obchode a nemam s cim porovnat. sajbi: my sme kameramana nemali a keby som sa mala znovu rozhodnut, tak ho znovu nechcem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti avelinka.... ja nad tym od zaciatku tiez vazne uvazujem, ale neviem... dakujem za nazor..
Odpovedať
Profilova fotka
a s tymi sperkovnicami... velmi ti nepomozem.. mna napadol tiez len ten obchod na pesej... ale tam mavaju dobry vyber, nie?
Odpovedať
Ahoj sajbi ani my nebudeme mať kameramana a ani sme nad tým nerozmýšľali že by sme ho chceli mať 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: ja tiež nemam kameramana. pri našej svadbe by to bolo až divné. aveline: no a aku chceš šperkovnicu? v rôznych starinárstvach mavaju take starožitné drevenné. a ktorý obchod na pešej máš na mysli? neviem o nijakom kde by boli šperkovnie. Ja mam taku väščiu drevenu aj na retiazky aj na prstene a aj so šufličkami na náušnice z írska ale aj tak sa mi šperky a bižutka povaluje po všakovakých krabičkách lucik203: no ja som stale v polovici písania bakalarky a navyše ma teraz v maji čakaju 4 skušky a ešte jedna po svadbe a potom musim odovzdať bakulu tak neviem kedy to stihnem :( normalne som rozčulena že som si tu svadbu nedala na neskôr a prečo sa mamine nepači cukrarka? nemali ste ju odskušanu už? heppy: vdaka, popozeram. aj ten polygon budem musieť navštíviť ako tu niektospomínal. a našla som presne taku stužku aku som potrebovala ale mali len hrubu, ešte musim najsť tenku :( a potom zelenu organzovu :(
Odpovedať
ahojte kocky luci a kati .... co noveho ???? hahahahaha uz sa vam to krati no kedy dame to rande ja som uz z otvaracky doma tak by sme sa mohli nejako dohodnut-...... ;-)
Odpovedať
kati, obchod oproti O2. Tam som si jednu predbezne vybrala za nejakych 1100,- Sk+-. Chcem jednoduchu, ale aby bola pekna aj zvonka a vnutri clenena a potiahnuta latkou. Inak my sme mali tiez pred svadbou velmi vela roznych povinnosti, bolo to vycerpavajuce a nemala som cas a ani chut riesit nejake detaily a po svadbe som bola tak unavena, ako este nikdy za cely svoj kratky zivot. Ak sa to len trosku da, treba si oddychnut, lebo nic z toho co vyzdobis, kupis a pod. nebudes poriadne vnimat ked budes unavena.
Odpovedať
Profilova fotka
katka... a kde si nasla tu hrubu stuzku? minule sa kamoska na taku pytala....
Odpovedať
Profilova fotka
kati videla som krasnu hrubsiu organzovu jmnunku zelenu s potlacou semisovych kvetov, :-) , ozvi sa Ip ak nemas este taku, pripadne.
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: čím skôr dame to rande tým lepšie, začínajú sa mi hustiť termíny :D a na akej otvaračke si bola? obchodu? sajbi: na pešej vo dvore oproti O2 ale to som zobrala posledný meter. Dnes som objavila na polygone v starej budove na prízemi skvelu galanterku kde majú presne tu zlatu mašlu čo som kupovala a ešte obrovské kvantum iných na výber, už mam takmer všetko len ta zelena organzova stužka mi chýba
Odpovedať
Profilova fotka
KATKA: dakujem za tip... pojdem tam kuknut.... sa tesiiiim...pekny dnik...
Odpovedať
čaute kočky no so mnou nabudúci týždeň nerátajte ja mám v piatok štátnice a neviem ako to všetko dopadne ale potom sa môžme stretnúť takže až potom ten ďalší týždeň. Vyhovovalo by vám to takto?
Odpovedať
jaj mne je teraz jedno kedy dame rande ja mam teraz vela volna kedy poviete vtedy bude :-D
Odpovedať
a my mame konecne vsetky fotky od fotografa:))))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?