Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
caute baby vcera som tu niekde videla fotky niektorej z vas co uz svadbu mala a velmi sa mi pacili tvoje saty, problem je v tom ze som si nezapisala meno, neulozila fotku proste mam ich ulozene len v pamati. ak sa spoznate v mojom opise prosim napiste mi. Saty boli kupovane v GB v obchod Monsoon, boli biele korzetove pod prsami nazberane s maslou, ziadne kruhy na spodu len take volne vzdusne. No proste nieco take sa mi velmi paci a take by som aj chcela, fotky boli robene v nitre pri drazovskom kostoliku a este niekde. Zavoj bol ako taka sirsia stuha a vyzeral dost dlhy nebol taky klasicky.Ak sa v opise najdete prosim napiste mi cez IP. Moc krat dakujem mata
Odpovedať
Aveline - http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
sabina ahoj, dakujem za povzbudenie, už sa nám to kráti, nevybavených vecí ubúda, hádam to všetko dobre dopadne. aveline bola si peknučká nevestička. Držím palčeky v manželstve, nech ste spolu šťastní a nech je to navždy...
Odpovedať
Caute nevesty :-D Snad sa mozem pridat... Ja som z BA, ale budeme mat svadbu v Nitre. Chcela som sa spytat, ci mi neviete poradit nejakeho normalneho DJa, kvetinarstvo a zakuskaren. Vobec to v Nitre neovladam, takze budem vdacna za kazdy tip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: presne tak. v albume mam kytičku s ruží a frézií. miesto bielej mašle tam budem mať zlatú ako na šatách zdala sa mi taká milá a jednoduchá
Odpovedať
ahoj kati uz byvame na chrenovej na L. Okanika ako je potravinarska skola
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: jeeej zavidím. ale ja už tiež začínam nakupovať do domácnosti a pomaly sťahovať moje veci 8-)
Odpovedať
ahoj kutka, myslim ze cukraren..no skus bilicha..ale to je len fakt moj tip:-) kvetinarstvo oreskova na pesej..a s DJ ti asi neporadim..
Odpovedať
Jej, dakujem velmi pekne Ivka:-)
Odpovedať
kati : no my sme uz zabyvany len teraz odchadzam na tyzden prec inac potom dame to stretko uz konecne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka... ako ste dopadli s hajovnu?
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky, potrebujeeeeem poradit so starejsim,... nemate nejaky typ? mame to trochu komplikovane s rodinou a tak a on by mi asi pomohol zvladnut to... myslim na odlahcenie situacie... viete niektora o nejakom "pohodakovi", ktory by to bral a mal cas? dakujeeeeem,...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sajbi: no nič moc. vraj volakedy sa dalo dohodnuť na tom že si hostia prinesu alkohol ale už je to zakázané. takže všetko musíme kupovať od nich alebo si nájsť niečo iné. zajtra skusim zavolať na Buganku a popýtať sa tam. ak to nejvyjde ostaneme pri hájovni ale bude to naposledy. už ma nikto nikdy nedostane do priestorov patriacich pod Hoffer. Mimoriadne sklamanie a čo som si už vypočula od viacerých na túto reštiku, tak to mi fakt stačilo...... lucinkao: jasné. len daj vedieť kedy a kde je Lucik203? dávno sa tu neukázala, príde aj ona?
Odpovedať
Kati, zabojuj. Mna slovenski obchodnici tiez poriadnu stvu, nepoznaju mieru a spoliehaju sa na to, ze zakaznik si to necha. Drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja by som to tam najradšej zrušila nech si nemyslia že každému môžu skákať po hlave ale tlačí ma čas tak neviem neviem ako to dopadne. dúfam že nám aspon dobre navaria aby boli hostia spokní ak tam ostaneme :(
Odpovedať
Kolko hosti budete mat? Viem, ze uz raz si to pisala, len som zabudla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aveline:23 bože také mám nervy, ešte treba dosť iných vecí vybaviť a ja si musím teraz lamať hlavu aj nad týmto. navyše ma do svadby čakajú 4 skúšky fakt na odstrel
Odpovedať
Profilova fotka
kati a preco neskusis ten Salas? teda Penzion Salas-Cabaj? tam by ste sa vedeli dohodnut myslim... skus, za to nic nedas... nenechaj si skakat po hlave... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi. partner nechce a je to dosť od ruky, chceli sme niečo v centre mesta aby sme tam stihli ist vyzdobu urobiť. ale už sme našli, dokonca aj 2 miesta. Buganku a Penzion u Krba u krba nam hned na rovinu povedali že s alkoholom nie je problem a aj tam dobre varia /chodili sme tam s firmy/ na na buganku sa mame ist zajtra porozrpavať s majitelom lebo je nas vraj dosť malo tak si čašnička nebola ista či si môžme priniesť aj alkohol. taká som rada že sme volačo slušné zohnali. hájovňa sa môže strčiť. škoda že v zámku u grofa nesuhlasili so svadbou v piatok, to vypadalo zo všetkého najkrajšie. inak počula som že zlatu svinu a zamok u grofa vlastní rovnaký majitel ako Hoffer. je to pravda?? gabriellka: ako si na tom? už máš všetko zajednané? baby neviete poradiť kde predávajú saténové mašle? potrebujem surne zohnať zlato-bronzovú alebo zlato-hnedú. a aj veľké špendlíky s perlovou hlavičkou? a kde sa dajú kupiť bledozelené servítky? hlavne tieto veci potrebujem surne zohnať
Odpovedať
Kati, satenove masle aj spendliky s hlavickou sa daju najst asi v hociktorej galanterii - skus na pesej oproti O2 vo dvore alebo oproti Mlynov. A vselijake pekne drobnosti maju aj v hobby obchodiku na farskej. Heppy, ako bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
aveline uplne super, nad nase ocakavania :-) :-) :-) :-) , az sa nam rano o 5tej ked sme to uz s manzelikom x-) sumarizovali nechcelo verit ze to tak prebehlo 8-) . Viac v IP cez tyzden ti napisem ;-) .
Odpovedať
heppy, tak super :-) Vitaj v klube 8-) Som zvedava na IP aj na fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne kati, v pohodke.. som rada, ze sa Vam podarilo zohnat nieco fajn... a nech si prevadzaju na inych v hajovni, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
inak tie info na masle sa aj mne zidu... vdaka aveline...
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: vdaka za radu, pôjdem na tu pešiu a aj do domu služieb. oproti mlynom nemajú nič z toho čo potrebujem. heppy: gratulujem, už sa neviem dočkať fotiek. mali ste aj starejšieho?
Odpovedať
Profilova fotka
katka to je super že ste zohnali niečo iné. To bude hoffer kukať :-o . Inak obidve sú pekné aj u krba aj buganka je fajn. My toho máme celkom dosť - cez víkend som si kúpila popolnočné šaty po dlhom dlhom hľadaní, obrúčky by sme mali mať tento týždeň, ešte ženích nemá košelu a topánky, nemám pierka pre hostí, ale mám nejaké vybraté, tak už len kúpiť ich. My si výzdobu robiť nebudeme, nám ju urobia ale neviem si vybrať farbu. Vy budete mať akú farbu? Už máte všetko? Už sa nám to riadne kráti...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... prosím vás súrne potrebujem help!!! poznáte fotografku z Nitry Nikol Bodnárovú? ja dobrá? jedna z mála má voľné na ten termín kedy potrebujem a neviem koho. Keďže nepoznám , potrebujem radu, diky z celého srdca
Odpovedať
Ahojte baby, neviete mi poradit dobru vizazistku / kadernicku z Nitry a okolia? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
heppy, srdecne Vam graulujem, kedze som to dnes v praci nestihla... zato otazok k mojej svadbe som mala na chodbe viac ako dost... :-( no ale co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka... neboj sa, este mas casuuu na take drobnosti.. len utekajte zenichovi botky kupit, aby ho potom netlacili :-D a zlata farba by sa ti nepacila na vyzdobu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?