Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
sajbi len my mame ten problem, ze nas bude min. 85, este nevieme presne ale menej to urcite nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
mariposita - pridam osobnu skusenost s Novou Mladostou. Moja mamina tam robila narodeniny a boli sme velmi spokojni, je pravda,ze sa pozna s ludmi, co to prevadzkuju takze asi aj preto ale jedlo bolo vyborne, nemozme sa stazovat. Teraz ale ked tam obcas chodim na obed tak mam nie som absolutne spokojna s obsluhou,maju tam studentov a je to hrozne my mame svadbu v kastieli v mojmirovciach a mozme si priniest alkohol a nealko, povinny odber je len do 3€ na osobu nealko a 0,35l vina na osobu pri takom pocte ludi ako mate vy, v NR vela moznosti nie je..mladost,PKO..inde ani neviem
Odpovedať
Profilova fotka
aha mariposta,.. to je potom mensi problem... to by ste museli byt v dvoch miestnostiach...
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka4: prosim ta, kde si si bola skusat tie tvoje satkz... prve aj druhe...? su fakt krasne... ja potrebujem zakryt ruky a stale mi ponukali len korzetove saty... a bolerko s dlhym rukavom... hmmmm.... porad prosiiiim... dakujeeeeem
Odpovedať
takze nakoniec budem mat zavoj :-) z velmi podobneho materialu z akeho mam saty. A stve mam moj kadernik, nezdviha mi telefon ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dievky a kde ste si kupovali topánočky? Dajte nejaký tip kde majú pekné biele nie veľmi drahé...
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi - v diamonde a mali tam velmi pekne bolerko aj s dlhymi rukavmi..ja som si ho skusala ale kedze je svadba v juni tak budem mat s kratkym gabriellka - ja mam topanky z ambry v Maxe na poschodi, ale videla som pekne aj v Maxe vedla UniCredit Banky..a na prezutie mam z deichmanu za super cenu
Odpovedať
Čaute baby aj ja riešim malý problémiik s topánkami lebo neviem či si mám nechať tie ktoré mám ako svadobné aj na prezutie lebo mám balerínky viď album alebo si mám kúpiť ešte jedny. Vôbec si neviem dať rady lebo keď si predstavím že na každú svadbu na ktorú tento rok idem si mám kupovať nové topánky tak asi zbankrotujem. Ale tak keď sa ináč nebude dať tak to budem musieť urobiť. Nevie mi niekto poradiť? Dnes ideme do kostolíka dúfam že sa nás pán farárko nebude nič pýtať lebo tak to by bola hamba :-N
Odpovedať
lucik203 podla mna si ich kludne nechaj aj na prezutie, po polnoci to uz aj tak bude kazdemu jedno ;-) A ked su pohodlne, nie je co riesit...
Odpovedať
Profilova fotka
lucik ja suhlasim s maripositou.... nechaj si to, v com ti je dobre a pohodlne... ved nakoniec mozes byt aj vyzuta.. xixixi
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka4: dakujem za odpoved.. a este ak to nie je od veci... kolko za tie saty chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi - v pohode,ved to nie je tajomstvo...hovorim este v skk - tie prve,ktore som mala vybrate Giselle stali 11 tis a tie druhe, ktore mam vybrate teraz-Symphony stoja o tis menej
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucik203: no ako to vypadalo v kostole? čo ste tam robili? a kludne si nechaj tie topánky aj celý večer ked sú ti pohodlné. Neviem kto to vymyslel aby si nevesty 5x prezliekali šaty aj topanky, ved ked sa ti hodia k šatám a sú pohodlné, tak nemáš dôvod kupovať iné. ja som teraz hrozne sklamaná. volakto mi raz povedal že brečtan dlho vydrží aj bez vody, tak som si vymyslela výzdobu s brečtanom, no a teraz ked už mám takmer všetko nachystané, v kvetinárstve mi povedali že vydrží zelený max. 4 hodiny. tak som to hned išla vyskúšať a kvetinárka mala pravdu, po 5 hod. od odtrhnutia začal schnúť a listy sa zošuverili. a ja neviem čo mám teraz robiť. Bud nájdem niekoho kto mi ho dá na svadobný stôl cez obrad alebo tesne predtým alebo budem nútená použiť obyčajnú organzu :(
Odpovedať
ahoj katka no v kostole to bolo zaujímavá hamba jak delo. Nás si tam včera určite každý zapamätal. Ja som si stále myslela že ten kostol začína o 19:30 a on sviniar začínal o 19:15 takže sme meškali a ja som si myslela že tam bude päť a pol človeka a ono ti to tam bolo asi 50 ľudí no katastrofa a sedeli sme tam asi 15 min a potom sme išli domov ale tak chcela som mu dať všetky tie papiere čo treba tak sme tam ešte čakali kým vypíše nejakú zápisnicu či čo to. Ale pán kaplan sa potom jak vypisoval tú zápisnicu ešte dobre na nás zasmial lebo tak ja a môj drahý tak to je ozaj na smiech my keď spustíme tak koniec. Ďakujem za radu s tými topánkami lebo šak som z toho bola zúfalá. A Katka keby si skúsila kúpiť nejaký pekný umelý brečtan nad tým si nerozmýšľala? Či je to drahé? Lebo tak možno v asku alebo vo Farmexe tam jak je ruža by takéto veci mohli mať.
Odpovedať
katka, ak s tym brectano planujes nieco take ako mas v albume, tak skus napr. podlhovaste misky a do nich dat aranzovaciu hmotu. ta po namoceni a aj s trochou vody vydrzi dlho. moja kamaratka mala v gardinierkach na stoloch na svadbe brectan a vydrzalo nam to potom este aj doma asi dva tyzdne, ked sme to vlhcili. alebo mozno skus aj take tie "ampulky", davaju sa do toho orchidei. tie maju tesnenie, takze voda nevytecie a tym padom to mozes aj rozne aranzovat a len konce brectanu budu v nadobke. navyse su male, takze ich nebude vidiet. mozno sa daju zohnat v kvetinarstve.ten brectan davaj potom taky dlhy, nie len listy z neho. ved podla toho aky zozenies. drzim palce, ak sa to podari, tak to bude urcite velmi pekne :-)
Odpovedať
Ahojte baby, mate niektora skusenosti s Dj Jozefom Bahulom??? Ak ano boli ste s nim na svadbe spokojne??? za akekolvek info dakujem ;)..
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: no pekne :-D a to vás tam vždy bude tak vela? a aj sa pýtal na niečo z náboženstva??? no neviem či by sa mi umelý brečtan páčil väčšinou to vždy vypadá moc umelo a mne sa umelé kvety zadajú príliš mrtve. ale ak nezoženiem tie ampulky tak budem nad tým rozmýšlať. a aj finančne by to asi nebolo moc výhodné lebo toho živého máme zadarmo a strašne vela a je nádherné - jeden druh je tmavozelený a druhý je s bielym žilkovaním tak by som ho chcela použiť tamitimo: vdaka za radu, skúsim zohnať tie ampulky. aj nad tými miskami som rozmýšlala že ked sa ta hmota napusti vodou tak by to mohlo vydržať ale za nevypadalo by to dobre na stoloch. lebo su dosť úzke a bolo by to také preplnené a zas ani neviem kde by som zohnala vhodné misky. možno by vydržal ten brečtan keby konce obalí zelenou vatou namočenou vo vod a oblepím lepiacou páskou ale tie ampulky sú zatial najvhodnejšie ešte raz vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
hádajte čo mám nové!!! topánky........hurááá už som začínala byť zúfala ale konečne som našla vohodé na primeranom podpätku a za skvelú cenu. a ešte ich aj v lete vynosím
Odpovedať
lucik203 a to ste boli na nauke u frantiskanov pod hradom alebo kde? A co vam tam hovorili? Aj sa vas nieco pytali?
Odpovedať
Profilova fotka
vikinka689 budem vedieť viac po 20. júni. Len sa mi potom pripomeň aby som ti napísala. Ale my sme sa s ním aj stretli a mám pocit že je v pohode. katka708 a kde si kúpila? Ja včera v daichmane a tiež som z nich unesená, stále sa na ne pozerám... Aj tebe sa to už kráti, máte už všetko?
Odpovedať
Katka nepýtal sa nás nič normálne sa mi tam až zapáčilo. My sme prišli sadli sme si a 15 min počúvali a išli domov to bolo všetko. Takže super nie? Ale tak nabudúce tam budeme už dlhšie lebo prídeme na čas :-D takže asi 30 min. Dnes idem pre šaty družičkám tak som zvedavá ako vyzerajú a aj ja si idem pre svoje ktoré mali byť pôvodne popolnočné ale tak nakoniec som to zmenila. Musím pridať do albumu nové foto lebo už závoj mám domka a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: ja som ich kúpila v Altere v Trnave lebo v nitrianskom mali moje číslo len 1 ale boli ošúchané. Som bola milo prekvapená lebo dostali tovar - asi 4 druhy jemne zalatých remienkových sandálkov. tak som si vybrala. hádam hodím dnes aj foto do albumu. už nám volali že máme hotové obručky tak sme ich boli minul.týžden vyskúšať ale zdali sa nám malé tak nám ich ešte prerobia o číslo väčšie. vypadali úžasne ale boli sme nemilo prekvapený lebo pôvodná cena mala byť 285 eur a zrazu stoja 335 (vraj je ťažšie zlato ako si mysleli) no ale aj tak je to lepšia cena ako inde. už len vybrať menu, dohodnúť sa s reštikou a nakúpiť nápoje, a ešte rozposlať oznámenia. Ty už si posielala??? lucik203: to máte dobre že len 30 min to trvá. my to budeme mať asi hodinu. ale ved ani to nie je také strašné
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcence, vidim, ze sa to riadne rozbieha... no nam by tiez mali volat, kedy zaciname chosit na nauku... ale sa mi to zda take trapne, aby nas poucovali o rodine a tak.. no neviem... ale snad to s nabozenstvom nebudu moc prehanat... inak sa mi vcera ozenil otec... a ma to tam dost vzalo, lebo nevestu nemusim... zvlastna situacia.... a ja stale nemam satky.. uz som z toho zamgorena, neviem, co si vybrat... vacsina ich je korzetovych a ja mam ruky ako rambo :-D a vyzera to nie moc dobre... bude bolerko, ale aj leto.. no neviem... este mozno do toho diamondu skocim... uvidime.... a som rada dievcence, ze sa vam s pripravami dari...
Odpovedať
Profilova fotka
katka708 a obrúčky ste si dávali kde robiť. Tie ešte nemáme. Oznamká sme dávali zatial iba tým ktorých pozývame. Ostatným dáme trošku neskôr. sajbi to muselo byť ozaj veľmi zaujímavé včera. Nevestička bola pekná? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: zlatníctvo Jozef a Mária vedla s.sporitelne na pešej. taký malý obchodík ale pekný výber majú a za normálne ceny. sajbi: no tak to by som tiež mala zmiešané pocity. a to sa im to tak rýchlo podarilo nachystať? či tu svadbu už dlho plánovali???? čo sa týka tých šiat tak ja som iné ako korzetové tuším ani nevidela. ale zas ja také potrebujem aby ma stiahli v páse lebo žiaden nemám :( skús aj ten diamond. a bola si v tom salone v budove Tatrabanky (ulička tesne pred začiatkom pešej zony)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky... trošku upresním to "voľno na svadbu": Podľa § 141 ods. 2 písm. e) ZP - svadba; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na jeden deň na účasť na vlastnej svadbe.... Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi z dôvodov uvedených v odseku 2 ďalšie pracovné voľno s náhradou mzdy alebo bez náhrady mzdy, alebo mu môže poskytnúť pracovné voľno s náhradou mzdy alebo bez náhrady mzdy z iných vážnych dôvodov, najmä na zariadenie dôležitých osobných, rodinných a iných vecí, ktoré nemožno vybaviť mimo pracovného času. (táto časť "môže" sa najskôr vsťahuje na prípady, keď je kolektívna zmluva alebo pod.) V piatok sme si boli dohodnúť farára na sobáš...ten síce budeme mať v u nás v kostole, ale rozhodli sme sa, aby nás sobášil farár, ktorý bol vo farnosti "v čase nášho detstva". Na náuky budeme chodiť k našim na faru a poslednú budeme mať na kalvárii u neho. ...len ešte nevieme, kedy nastupujeme na 1 náuku, ale pri zajednaní termínu povedali, že stačí v lete... Ešte sme sa neustálili ani v téme zákuskov. Dobré robia aj v Horných Salibách p. Jakubec - ten robí aj pekné torty. (www.jakubec.sk). A ešte máme v zozname Tešedíkovo - tam robia zákusky Imrich Zilizi a Ervín Zilizi. K tomuto Vám môžem napísať aj jednu pikošku: zákusky si objednávali telefonicky a potom si v určenom čase išli pre nich, v predajni im však povedali, že objednávku na také meno nemajú...už ich chytali "šoky", a potom im tá pani hovorí: "a nebudete to mať od toho druhého Ziliziho?" A samozrejme - mali. ...veselé, ale pre aktérov na porazenie... Sajbi: ja tiež ešte nemám šatky...ale jedno mám určite...zbúrané predstavy o tom aké by mali byť.... lebo to čo sa mi nepáčilo, tak to tam je "dobré", lebo to "kryje"...a naopak... Tú hostinu budete mať v tej žltej budove za tou "reštauráciou" Salaš, alebo priamo v tej rešt.? V septembri tam mali svadbu známi...vraj im pri objednávaní povedali inú sumu (na osobu) a pri konečnom vyúčtovaní to už bolo viac (na osobu) ... Katka708: jejej Ďakujem za info o obrúčkach... My sme boli v jednom zlatníctve (neviem či to bol onyx alebo čo) pýtali 15tis Sk + gravírovanie sa pripláca
Odpovedať
Profilova fotka
andreyca: vdaka za upresnenie ohladom tej svadby ale platí to pre mna rovnako ked som v skúšobnej dobe? aj my sme si priplácali za gravírovanie ale dokopy to bolo 300 sk teraz máme konečnú sumu za obrúčky zo všektým tuším rovných 10 000 alebo 10 100 čo si myslím že je ovela lepšie ako inde a aj sa mi ovela viacej páčia, dokonca ani v slávnej carisme sa mi nepáčili žiadne tak velmi ako tu. Snád si aj ty tam niečo vyberieš
Odpovedať
ahojte, ak tu uz pisete o tom pracovnom volne s nahradou mzdy. ako mam o to poziadat? na dovolenkovom listku? inak zamestnavatel chce, aby som k 30.4. skoncila na dohodu... myslite, ze by mi potom to volno dal? Ja mylsim, ze zo zakona pravo mam, ale ked mam u neho skoncit ....
Odpovedať
Profilova fotka
andreyca... ano, mame svadbu v tej zltej budove za restauraciou, je to novy penzion... myslim, ze s dohodou nie je problem, ono sa to asi navysi tym, ked niekto napr.vypije viac kavy alebo viac napojov... to vieme aj my... a ratame s tym.. inak maju asi 4 rozne typy menu pripravene a treba sa dohodnut... ja mam dobre skusenosti, mali sme tam aj promocie a rodinne oslavy, my sme spokojni.... ale je to tam nove a pekne... utulne....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s dj-om Vozárom, kamoška ho mala na svadbe, ale to už bolo davnejšie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?