Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
a este som sa chcela spytat, je nutne sa do svad. salonu objednavat? vdakaaa
Odpovedať
no andrejulinka viem že napr. Diamond chce aby si sa objednala ale keby tam ideš a neobjednáš sa a nikoho tam nemajú tak nevidím dôvod prečo by ťa nevybavili no a neviem či tam majú až taký nátresk. A nemáš začo rada poradím a pomôžem ak môžem.
Odpovedať
Profilova fotka
andrejulinka: ja som chodila po salonoch ešte ked som nevedela že sa treba objednávať a nebol s tým problém. v salone nicole boli predomnou zakaznici ale ja som zatial sedela na gauči, kukala katalog a sledovala buducu nevestu v šatách a potom ma pani vzala do prezliekarne a na striedačku nás obe nevesty prezliekala. a v diamonde to bolo tak isto. 1x tam nikto nebol a ked som tam bola s drahým vyberať vestu tak sme počkali a listovali si v katalogu s oznámeniami kým vybavili predošlú nevestu. takže neboj, určite ťa nevyhodia
Odpovedať
Profilova fotka
heppy .. jj mam osobnu skusenost .. :D dala som si tam zatial robit len raz ale velmi sa mi pacilo .. maju tych grafik na vyber dost tak som mala co robit aby som si vybrala...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcence.. no aj u nas sa to hybe... vcera sme boli na fare... na Kalvarii... mame to 29.8. a kedze tam bolo dost plno prave tnto termin (ostatne okolo boli volne), tak mame sobas az o 17h... sranda nie? sa vsetkym zda neskoro ale mne to pripada srandovne.. a fajn.. ved svetlo bude, nebude tak slnko piect a pohodka, nie? no a mozno sa mi konecne rysuju aj nejake satky... xixixixi..ked tych velkych na mna je tak pomenej.. a hlavne peknych...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Chcel som sa s vami poradit. Ktora z vas bude mat svadbu u sv. Gorazda na Klokocine, kto vam bude robit vyzdobu kostola, prosim poradte. A ozaj, bude niekto pred kostolom na vas nieco hadzat, ako ryzu, lupienky ruzi, papierove srdiecka alebo nieco podobne? Rad by som vedel vas nazor na tieto veci. A este jedna vec, ktora mozno aj vam pomoze; ja som nasiel jeden velkosklad s kvetmi v NR na Bratislavskej ulici, ak chcete poslem web stranku, tam predavaju napriklad krasne cervene ruze, ktore chceme aj my po cca 12,- Sk/kus. Takze ak kupime 100 kusov, tak to bude dost aj na vyzdobu saly, svadobnu kyticu + pierko, vyzdobu kostola a este mozno aj nieco zostane a vyjde to na 1200,- Sk, cize cca 40 eur. Ak mozte poradte, dakujem. zatial pekny den prajem vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
elvis: my budeme mať u Gorazda v júni. s farárom som sa dohodla že výzdobu spraví kostol, po nás na druhý den (v sobotu) má svadbu aj další pár a že výdavky si rozdelím na polovicu. bližšie info si vypytam na prvom stretnutí. nám dúfam nikto nič hádzať pred kostolom nebude. ten sklad s kvetmi je skvelý nápad. myslíš ten čo je tak vzadu za riekou? tuším aj v názve má ružu.
Odpovedať
Ahojte dievčatá a chlapec dnes som bola úplne sklamaná skoro zo všetkých salónov v Nr. No ten prístup bol otrasný chcelo sa mi ... . Okrem Diamondu kde bol prístup 100% a dokonca tam s nami tá baba ostala ešte 40 min po záverečnej a to sme dnes neboli ani ohlásené. No a v tej Šali sme boli tiež tak tam by som už ani cestu nemerala jediná pravda je že tam majú lacné šaty a tam to končí. Tie šaty vyzerali ako keby ich mali z nejakého výpredajú ale tak to je len môj názor. Mne sa tam nič nepáčilo a ani mojej švagrinke kvôli ktorej sme tam vlastne boli lebo ja už šaty mám chvala Bohu :-) Diamond môžem len odporučiť prístup aj ochota je super. V Nicole to bol tiež zážitok tá pani pri otázke kedy bude svadba keď sme povedali že asi 19.9. tak sa pýtala či to nevieme určite a takéto a ten ksicht čo tam hádzala no hrúza hneď sme sa od tiaľ pratali. V Colete sme boli síce o 10 min. 17:00 a vtedy už zatvárali ale tak mali sme 10 min a tá ochota nás ešte obslúžiť tak odtiaľ sme tiež išli hneď a v hoteli Zobor bola taká mladá celkom šikovná a iniciatívna tak ešte tá sa nám snažila pomôcť ale ináč nula bodov. Ale tak zas môžem odporučiť zlatníctvo myslím že sa volá DARČEK mali tam pekné obrúčky a keby sme už nemali kúpené tak si určite kúpime tam a nevyšli by nás 14500 ale 6000 obidve dve. A to zlatníctvo je na začiatku pešej zóny. Tak a teraz je to všetko vonku ako som prežila deň plný dojmov.
Odpovedať
Profilova fotka
katka708: ano ma ju v nazve, este som tam sice nebol, lebo prideme domov az 22.aprila, tak tam potom zajdem. Ked budes vediet ako to budes mat s tymi vydavkami na vyzdobu kostola atd, tak mi prosim daj vediet. to by ma zaujimalo. Neviem ci bude mat niekto v tento isty den v tomto kostole svadbu ako my, ale 8.8.2009 ma v Nitre okrem nas vela ludi. Len tych co su tu zaregistrovany je ich 7 plus teda my to je 8. Zatial dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: a kde presne je to zlatníctvo??? ten názov mi nič nehovorí. na začiatku pešej? a z ktorej strany? :-D no inak s tými salonmi je to hruza. ved by sa oni mali snažiť,ide im o kšeft. elvis: jasné dám vedieť. ale my máme náuku až okolo 26.apríla tak dovtedy to aj ty možno skôr zistíš a tá výzdoba nie je povinná, ak ju nechceš tak ti nič nevyzdobia. ale nás ked sa to farár pýtal, tak sme súhlasili lebo nemám čas a chuť a peniaze organizovať ešte aj takéto nieč. postačím si aj s nejakou jednoduchou výzdobou od nich. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej zabudla som spomenúť že sme konečne boli na matrike. normálne mi odlahlo že to máme za sebou. vyfasovala som tam svadobnú brožúrku. aj vy ste také dostali? pochválte sa ako pokračujete? aveline našla si už bižutku? tebe sa to riadne kráti. tuším už za 2 týždne? prípravy sú v plnom prúde? a od koho máš tortu ?
Odpovedať
Ahoj Kati, bizuteriu stale nemam doriesenu. Momentalne som v stadiu, ze si chcem dat si strasovy naramok, ktory mam uz kupeny a okrem toho neviem.....ale asi si kupim len nejake strasove nausnice a nahrdelnik mat nebudem. Nechcem byt ako reklama na bizutku. Ale stale este nad tym meditujem, lebo ked budem mat len nausnice, tak musia byt vyraznejsie, ale nie nevkusne, no nie? Torty budeme mat od jednej cukrarky z Klokociny. A vcera sme sa nakoniec rozhodli, ze budeme mat predsa len starejsieho, tak sme ho zajednali. Chceme hlavne, aby nas usmernil, ze co a ako a kedy :-) nech nevznika zbytocny chaos. A nemusime nikoho z nasich hosti poverovat odcepcenim a pod.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak s tym svadobnym salon asi tolko, že pristup nie je bohviečo. pred vyše 3 tyzdnami som s kamoškom chodila po svadobnych salonoch, lebo v juli sa bude vydavat. boli sme v Olge, max.10 min, šaty sice celkom pekne, ale pani sa moc k reči nemala. potom sme išli do Nicol. tiež sa pani tvarila všelijako, ked jej kamaratka nevedela povedať ešte presny termin. dalej sme boli v Diamonde, kde pristup bol ok, ale požiadavky mojej kamaratky boli dosť "divne". stale ma predstavu, že chce mať ušite svadobne šaty na mieru a po svadbe si ich chce nechať, a to všetko aby vyšlo max. do 10 000 korun. kedže ona o ebay a podobnom nechyruje, tak sme zašli do krajčirskeho salonu v Polygone, kde jej tie šaty ušiju. no neviem, strih sice nie je naročny, ale snad sa im to ako tak podari :-|
Odpovedať
Profilova fotka
elvispresley : ahoj posli mi prosim ta webku na ten velkosklad velmi by ma to zaujimalo .... dakujem lucik203: jj tak to uz sa tesim na ten ich pristup ... stacilo mi ked som v par salonoch bola len tak cez leto okukknut:D no hruza
Odpovedať
Profilova fotka
pokial viem v tom velkosklade (vola sa Ruza) je mozne nakupovat iba so zivnost. listom aspon 2 mesiace dozadu to tak bolo
Odpovedať
Ahoj Katka. No keďže ja nie som zo Šale tak ti to skúsim povedať tak, že sme išli z tej strany ako je dopravný inšpektorát tuším a je to taká malá skoro ako keby unimobunka a robí tam taká paňulka ktorá ti ukáže čo chceš je milá a potom kulinček ďalej je hneď svadobný salón tuším sa volal Liliana a je to v takej budove na druhom poschodí. tak z tej strany sme tam išli. Dúfam že som to napísala tak že si to pochopila.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203d: ahaaa no nič. ja som myslela že to hovoríš o nitrianskom zlatníctve. sorry zle som ťa pochopila :-N :-D cappucinko: to by ani nevadilo len ktovie ako je to s minimálnym počtom odberu kvetov
Odpovedať
Profilova fotka
katka708: www.ruzanr.sk pozri na ich stranke a je tam aj presne vidiet tie balenia
Odpovedať
ozaj baby, ake silonky budete mat? Biele ci telove? Nesledujem pancuskove trendy, tak neviem co je "in" :-N A este neviem, ci mi nahodou nebudu elektrizovat, nemate nejaky tajny typ co v takom pripade?
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: Záleží akej farby máš šatky. Ak biele, tak biele silonky, ak krémové, tak telové silonky... Aby neelektrizovali musíš ich oprať v aviváži...
Odpovedať
gabriellka, diky, saty mam farby ivory - velmi jemnucke, tak je to asi 50 na 50, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: v bepone mali aj jemne krémové samodržky. ja rozmýšlam nad takými ale je dosť možné že nebudem mať žiadne keďže plánujem mať sandálky nehodlám sa prizabiť (silonky sa mi vždy šmýkajú v sandálach)
Odpovedať
so samodrzkami nemam skusenosti, radsej zostanem pri klasike. a ako sa poznam, budem zhanat pancuchy v piatok poobede =-) veru, veru, sandalky + silonky je vrazedna kombinacia, netreba riskovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dievcence.. no vy uz o samodrzkach a ja ani netusim o satach.. ale v sobotu sa do jedneho salonu chystam... hmmm... nejako utekaju tyzdne a ja nestiham.. neviem.. este toho vela nemam... vlastne mam velmi malo.. oblek a saty este nie... ale ja stale verim, ze mam casu...xixi
Odpovedať
joj, sajbi, ved Ty mas este kopec casu, neboj postihas v pohodicke. Kam ides vyberat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: neboj to máš v pohode. ja som vlastne väčšinu vecí vybavila v marci. a to jest 3 mesiace pred svadbou. teraz ešte nejaké doladovačky ale hádam to zvládneme lebo mám čím dalej tým menej času.
Odpovedať
Baby stale neviem pisete o salonoch, o pristupe ale neviem - nepisete ci ste uz objavili salon Daisy? Je iba za rohom od Diamondu takze ked uz idete tam je skoda nepozriet sa aj o par metrov dalej... Su tam saty ktore mne stali za hriech a majitelku poznam je to mila baba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky....nie som presne práve Nitrančanka, ale v NR narodená som...a v podstate by som aj bola z NR okresu, keby sa niekomu v istej dobe namálili a nespravili zo Šale okres...ale aj tak mi je bližšia Nitra. :-) zaujala ma vaša polemika o svadobných salónoch, lebo ja som zatiaľ žiaden nenavštívila, prestavu o šatách akú-takú mám, ale uvidíme, čo mi nakoniec padne do oka. O tom, že by som sa tam mala dopredu objednať som ani neuvažovala, ale DAKUJEM za radu. Ja som uvažovala, že si pôjdem vybrať nejaké šatočky do Šale. Dávnejšie bol celkom vychytený svadobný salón v Tešedíkove, neviem ako je na tom teraz. daadi: skúsim pozrieť Daisy a ešte nejaký iný v NR - overím si prístup "personálu" na vlastnej koži... nevesta17 a avaline: uvažovali o starejšom na svadbe - môj drahý to robieval a teda ešte sem-tam aj robí. My na tú našu už zajednaného máme-samozrejme ho zajednal drahý (veď ich pozná, tak hádam vybral "kvalitu"). Zaleží na tom kto sa ako rozhodne môže byť svadba aj bez takéhoto vstupu v podstate cudzieho človeka, ale "odobierka od rodičov" je pekná a taktiež aj to "čepčenie", ale všetko to záleží aj od kraja-oblasti-mravu z akého pochádza starejší a svadobčania-ale veď aj to je človek a dohodnúť sa s ním dá, že čo chcete a čo nie... v talńe majú aj rôzne veršíky k jedlám: "tu sa nesie polievočka, je v nej kohút aj sliepočka...." atď. :-) Katka708: podľa stylistov alebo ako sa im nadáva je kombinácia pančúch so sandálkami eeeeee sajbi: sa možno v nejakom salóne pri výbere šiat aj môžeme stretnúť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, dakujem vam vsetkym za ukludnenie... ale sa tesim, ze uz toho mate dost a ste spokojne... andreyca: no stretnut sa mozme, ja som uz v Sali v Angelike bola, nieco sa dalo.. uvidime. lebo moja predstava to celkom nebola... ale mozno sa stretneme. v sobotu idem do TO.. sa tesim... Katka708: dakujem aj tebe... ja mam teda este dost casu.. ale okuknut treba ist.. aveline... no v tu sobotu idem do reginy v TO a uz som objednana do My Lady v TN.. viem, z Nitry trochu daleko, ale som trosku vacsia :-N , cize musim behat a niec na seba najst... ale myslim, ze sa podari....
Odpovedať
Andreyca skus sa pozriet aj v agenture Wedding na Mostnej, ma krasne saty, novu kolekciu.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?