Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Kati, este ohladom torty si sa pytala............takze hlavna torta bude 3-poschodova, obdlznikova, obalena v marcipane, na vrchu s maslou, okrem toho bude zopar mensich a piect ich bude jedna pani z Klokociny (odporucila nam ju maminina znama).
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko asi vyjde taká trojposchodová. len tak orientačne nech viem s čím mám rátať
Odpovedať
2 000,- +-, ale asi nebude velmi velka, lebo na trojposchodovu je dost lacna
Odpovedať
Profilova fotka
no co sa deje dievcence.... nemame nic nove do temy...? ci uz vsetko pripravene??? :-.
Odpovedať
kati. luci nebojte zijem len som mala dovolenku a tak sme s drahym boli v nemecku :-D a teraz si hladame podnajom tak mam toho vela ani nemam cas sem ist .. ako sa mate vy ?? co mate nove ???
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej lucinka no huraa. to sa máte, že takto dovolenkujete. ja pomaličky vybavujem rôzne drobnosti na výzdobu. tiež sem už nechodim tak často lebo som v novej robote a tam nemam na to čas a doma tiež nie. ako to dopadlo s tou VŠ? prihlasila si sa? a ako pokračuješ zo svadbou?
Odpovedať
no jasne kati prihlaska podana .. a kde teraz robis??? co teraz nicv nevybavujem na svadbu lebo zhaname byt a v co bude teraz sobota sa musime odstahovat ..
Odpovedať
Profilova fotka
fíha, to prečo sa tak narýchlo sťahujete? a kde hladáte byt? v centre? či klokočina? ja robim teraz v jednej banke v centre.
Odpovedať
ahojky luci a katka. čo nového? ty si to luci zobrala jak hopom to sťahovanie ale to bude pre vás dvoch najlepšie aspoň budete sami a nikto sa vám nebude do ničoho starať ale čo tak zrazu? či nechceš o tom hovoriť? my akurát začíname vybavovať stavebné povolenie tak neviem tiež kde skôr skočiť ale šak snažím sa na všetky strany to nejak uhrať a uvidíme ako to dopadne. No čo už nejako to zvládneme.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim dievcence, ze sa tu stahuje a stavia vo velkom.. aj nas sa to tyka.. vybavujeme este zapis do katastra... stale nejake problemy a chystame sa za projektantom... uz sme mali vela projektov z katalogu, nakoniec sme sa rozhodli si sami navrhnut domcek... zvrhava sa to tu na nesvadobnu temu... :-D ja idem dnes smer juh na obhliadku siat... ale ani neviem, ci sa tesim... take desne pocasie...
Odpovedať
sajbi: veľa šťastia pri hladaní a aké mesto myslíš tým juh? maďarsko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka.. nie nie, to za nie... myslela som na juh od NR.. idem do Sale a potom mozno tesedikovov, galanta... uvidime, co najdem.. cez vikend zasa bude smer severozapad.. TO 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Sajbi, no ten výber na juh ti schvaľujem, ja som si vybrala v Galante, a som spokojná, síce na 1.krát som si rezervovala jedny šaty a pri druhej návšteve som si vybrala úplne iné...Cez týždeň by sme tam mali ísť pre vestu a kravatu pre môjho nastávajúceho, a trocha sa aj obávam, aby som nešpekulovala a nevybrala si zasa iné...Ináč je tam milá babenka, ktorá poradí a vidno, že ju to aj baví..Takže veľa šťastia, dúfam, že si vyberieš..Ceny sú neporovnateľné s NR
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dakujem nelly... len dufam, ze tam maju aj vascie cisla... :-D lebo to asi nebude taka sranda.. a koli tej cene sa to urcite oplati... 8-)
Odpovedať
sajbi, a hod potom fotecky ;-) ja mam saty uz definitivne vybrane a kupene, ale stale ma bavi okukovat ine saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
avelinka a kde mas v albumiku fotecky, hmmm?
Odpovedať
kati na klokocien hladam aby som to mala blizko do prace ale vsetko obsadene tak ja neviem a frajer akoby naschval teraz isiel prec tak vsetko je na mne
Odpovedať
Profilova fotka
a pozeráš vo všetkých novinách? ja som videla nejaké podnájmy v spravodaji alebo na nete. to som netušila že na klokočine by mohol byť problem s bytmi. ved väčšina hladá len v meste alebo na chrenovej
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa spytat ak si davate robit nechtiky, ci mate nejake uz osobne skusenosti, rada by som vedela.... napr. ak ma niekto skusenost v agroinstitute ci tak nejak som citala ze je taky salon, ci niekde v meste ... napr. este ;-)
Odpovedať
no vidis to som si ani ja nemyslela a je uz mam nervy z toho lebo je toho na mna tak vela este som si ani tu autoskolu nedoncila mam pocit zer vsetko na mna pada aj drahy ma teraz na hovno robotu co kedysi zarobik 50 tisic teraz nemaju robotu skrz krizu a zarobi 15 tisic ]-(
Odpovedať
heppy ja som si daval arobit nechty na pesej v salone lucy .... zo zaciatku perfektne a posledne razy onicom tak som tam prestala chodit
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao a kde si das robit ci nedas na svadbu? ja som este nemala tak neviem, rada si dam poradit.... ;-)
Odpovedať
ja eset neviem kde si dam roboňit ale asi na klokocine u nas je zevraj jedna baba sikovna tak pojdem vyskusat a uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
jj to som pocula, len neviem kde je to ? je mozne poslat na IP? 8-) ale kocky ak mate napad este rada by som vedela nejake typy
Odpovedať
heppy ja tiez neviem kde to dam zistit segre lebo jej kamoska tam chodi
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem moc, ;-)
Odpovedať
sajbi, moje svadobne pridam po svadbe, aby ich nahodou drahy nevidel, ked sem zabludi, ale pridala som fotku siat, ktore som mala povodne zarezervovane v Galante.
Odpovedať
Profilova fotka
heppy: ja pôjdem skusiť do maxu k tým japoncom. vypadajú že sú dosť šikovný lucinkao: no o kríze mi ani nevrav. My to tiež začíname cítiť. a dokonca včera som počula že sa v nitr.kraji prepustí 2000 pracovníkov tak to tiež nepomôže. Ked to takto pôjde, tak nikto nebude chcieť stavať domy a čo mi potom spravime?.... bez roboty budeme :-(
Odpovedať
Ahojte, ak máte záujem o krásne gélové nechty ešte aj za super cenu, tak Vám viem odporučiť moju maminu, sme z Jelenca, ale v priebehu týždňa vie prísť až ku Vám domov a nechtíky stoja 17 Eur, v cene je už aj lakovanie. Ak by ste mali záujem tak Vám dám na ňu kontakt. :-)
Odpovedať
lucka_ceryová: takáto okatá reklama?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?