Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fíha. vy ste ako včeličky. všetko tu už vybavujete. ach jaj. som zvedavá kedy si ja pohnem
Odpovedať
Profilova fotka
ale kati... mas saty to je najdolezitejsie... :-D
Odpovedať
kati, teraz som si vsimla... vy mate svadbu 5.6, to znamena v piatok? =-) sajbi na urad mozes ist aj pred fararom, len si vezmite originaly rodnych listov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kam na urad, ked ja som z TT, priatel z NR a svadba bude NR? asi blba otazka, ale ja fakt neviem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi, ...moj manzel je z BA a ja z NR, svadbu sme mali v NR a na urade sme boli v NR.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: krasne mas tie fotky z priprav.. jedna lepsia ako druha... tie girlandy z orchidei si kupila v baumaxe? take tam mali a stali myslim do 8 eur jedna... ja by som neico podobne chcela..pacila by´sa mi z toho vyzdoba na stoly... kam to planujes ty?.... velmi sa mi to paci... len sa mi to zda dost investovat do toho na jeden krat... mas uz plan, co s tym po svadbe? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a potrebujete platny OP a rodne listy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha... no super, dakujem sabinka... a kam ste isli, na matriku, na mestsky urad?
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83: Ahoooj, ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gabriellka, my pohoda...hladam kuchynu na nete...a co ty ako pripravy??? cas sa neuveritelne krati 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: mestky urad ;-) , pri polygone...
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83: My máme toho dosť vybaveného, ale dosť nám toho ešte aj chýba. Ale pomaly nám ubúda tých nevybavených vecí. A ty kam sa sťahuješ keď hľadáš kuchyňu? Inak ako v írsku, máte prácu? Neplánujete prísť domov? A čo bábätko ešte čakáte?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sabina83: S tým bábätkom to blbo vyznelo. To znamená, že či ešte chcete počkať? A nie či si už tehotná...
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: Volala si aj s tým kameramanom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gabi... nevolala som s nim este... neviem, nejako sa nemoźme dohodnut a rozhodnut... drahy sa vyjadril, ze je to zbytocna investicia, aj tak si to vraj nikto nekukne... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sabinka dakujem, ti za info....
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: Nebudete mať žiadneho kameramana? Poznám také páry, veď každý podľa vkusu. A ty súhlasíš s tvojim budúcim manželom? Pekne to znie, že?
Odpovedať
Profilova fotka
...kde by sme sa mi stahovali, len nam konecne uz odovzdali byt...a chceme to dat do prenajmu, tak hladam nejaku lacnu kuchynu...nechce sa mi do toho vela investovat :-| , nevies nahodou kde by som nasla nieco lacne...?? Stale pracujeme...zatial nas kriza nezastihla ;-) . Zajtra nam pridu malovat apartman tu v IRL...tak sa uz tesim na upratovanie :-S Co vam este chyba?? Svokrovci pomahaju pri vybavach??
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: babatko zatial este =-) neplanujeme
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83: Čo nám chýba? To najdôležitejšie - svadobné šaty. Tak držím palčeky nech vás ani kríza nezastihne. To je ten byt o ktorom si hovorila už keď si sa išla vydávať? To sa doteraz naťahovalo?
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83: k tomu babatku. Kedy plánujete? Predstavu máte, alebo nie? Keď to príde, tak to príde?
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna video urcite, je to pekna pamiatka...a raz ked sa budu nase deti nato pozerat a smiat sa na nas :-D :-D ...to bude sranda... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie gabrielka, my sme to este neuzavreli,,,,je to otvorene... ved to este premyslime a potom snad nejakeho zajedname... len ide cena od 8000 vyssie... no neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: dostali sme ho koncom januara...cize skoro rok a pol to meskalo ]-( .O babetko sa zatial nepokusame, skor sa tomu vyhybame...a kedy to neviem, ked sa ustali situacia... :-| A co vy??...neplanujete? ozaj ved tebe sa ani inicialy nezmenia :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jasne sabi,.. je to pamiatka... ved uvidime teda koho... zitnanski boli uz obsadeni... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83: No, ale aspoň že ho už máte, veď si si musela vytrpieť nervov kôli tomu. My tiež ešte bábätko neriešime. Ešte nemáme prerobený byt, radko prišiel o robotu a tak. Tak je to veselé. Bábo určite tento rok nie.
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: ...no pekne takto pred svadbou:(, dufam ze si coskoro nieco najde, a ozaj vy uz v tom byte aj byvate, kde ste to kupili nakoniec?? Nervy, to ani nehovor...a este vsetko nieje skoncene...nevieme kedy nam daju LV....mozno budeme cakat dalsich par rokov :-(
Odpovedať
Ahojte baby Sajbi: no to sú presne tie girlandy z baumaxu za tie prachy. Ale no čo už my sme to poňali v zmysle, že sa vydávam len raz, ale tak zas moja mamina tie somarinky využije lebo my máme celý dom zahádzaný kvietkami, vázičkami, sviečkami a podobnými somarinkami. A čo s tým po svadbe? No bude to určitá nostalgia lebo mamina si to chce nechať pre sestru a tak a to pri tom má sestra len 18 rokov takže ešte si na chvíľu počká. Aspoň myslím. Som naozaj rada že sa ti album páči. Zajtra tam pridám nové vecičky dnes ukoristené tak som zvedavá čo povieš ani ja som ich ešte nevidela lebo mamina ich kupovala sama a len mi ich podala tak som ich ešte ani nevidela dobré nie?
Odpovedať
Profilova fotka
to je lucik skvele... myslim, ze tam nakoniec aj my zakotvime a kupime si nieco na vyzdobu... bolo to najozaj krasne.... len s tym rozdielom, ze mne mamina pomahat nebude... takze si to vsetko riesim sama, pripadne s kamaratkami a nadejnou svagrinkou.. hmmm... no ale co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83: Ja tiež dúfam, že sa to rýchlo vyrieši. Ešte tam nebývame, chceli sme ho najprv prerobiť a potom sa sťahovať a keďže ho prerábame kompletne, tak to chvíľu trvá. Ale už by som sa najradšej sťahovala. Som rada, že som ťa tu vyčíhla, ale už pôjdem spinkať. Pozdrav šlofu, ak ste v kontakte - predpokladám, že ste. A nech už máte rýchlo a hlavne bezproblémovo LV.papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?