Svadba nad 150 ľudí v Košiciach. Kam ísť?

Poraďte mi prosím kam v Košiciach, resp. v okolí (môže byť aj PO) dalo vmestiť 150 až 180 ľudí? Mám pocit, že už som snáď od každej reštaurácie, resp. hotela počula, že nás je príliš veľa... A veľmi by som nechcela nejaký kultúrny dom.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus jedalne.....napr. na bozeny nemcovej internaty, alebo aj hore na medickej, tiez intak. penziony a hotely v ke vacsinou nemaju taku kapacitu. :-|
Odpovedať
ak ti nevadi Prešov tak skus DK Roh v prešove
Odpovedať
sunnyla: skus Hummer pri Košiciach, tam sa vojde aj 200 ludi :-) a je tam krasne.
Odpovedať
Hummer neodporucam, velmi zle sa tam tancuje.
Odpovedať
jankaam, dnes mas v kazdej lepsej sale, alebo hotely tanecny parket z dlazby a nie z parkiet. Nam sa tam tancovalo dobre, samozrejme ze sa na dlazbe trosku smyka, ale podla mna sa na parketach tancuje horsie.
Odpovedať
ahoj sunnyla, my sme mali svadbu v Hummeri (a bola na nej aj cherry7) a podľa mňa je tam pekne, veľmi štýlovo to vyzdobia, moderné priestory... a čo sa týka tancovania...tak- kto vie tancovať - nemá problém...dnes v každej modernej miestnosti je dlažba 8-) Mali sme 180 ľudí a nebol problém, ani čo sa týka priestoru na sedenie, ani tancovanie... ;-)
Odpovedať
vdaka za rady...ideme sa prave dnes pozriet na ferrocentrum...vraj tam to bude pekne a uz v oktobri otvaraju...mozno prave to bude ono... V Hummeri sme boli, ale vraj ak nas bude tolko vela museli bz sme sediet vo viacerych miestnostiach...to sa mi velmi nepacilo, ze vlastne nebudeme na seba vidiet....
Odpovedať
Kedze sa obnovila tato tema pripajam sa aj ja. Pocet osob 150, nech ludia nie su ako sardinky, nech to miesto ma uroven. Podmienka moznost mat navleky a kebyze aj okruhle stoly tak tomu by som uz asi neverila, ze v nasich biednych kosiiach nieco take bude...pls...
Odpovedať
Profilova fotka
Fuha 150 osob? hmmm dost vela ..... priestory väcšinou ponukaju do 130 osob, tak tazko v nasich kosiciach najdes niečo take.... Ale aj tak vela stastia pri hladani .. :-) ;-)
Odpovedať
No ved to :-(
Odpovedať
a ked zrezeme pocet na 130, ale take priestory, kde ozaj to nie je max.pocet, aby sa tam dalo chodit, tancovat, proste velky priestor...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
sunnyla, to mas pravdu, aj my sme sedeli rozdelení - za takou polo- stenou, ale to nevadilo vobec, nakolko sme tam sedeli, len ked sme jedli, lebo inác v kuse boli vsetci /takmer vsetci - a to fakt/ na tanecnom parkete :-D a tam sme boli spolu....najprv som mala aj ja z toho obavy, ale nakoniec som usúdila, ze boli úplne zbytočné.... Uvidís ci najdes nieco lepsie... fakt potom len jedálen- Jedlíkova...
Odpovedať
znamy mal svadbu na sirave v hoteli eurobus tusim a voslo sa tam dost ludi, bolo to v peknom prostredi, ale neviem ci to uz nebude asi daleko...
Odpovedať
My sme boli v tom hotely Eurobus, je tam krasne, ale ta restauracia nieje pre tolko vela ludi, je dost mala...
Odpovedať
cherry7, moj nazor je taky ze sa tam vobec nesmyka a v tom je problem, bola som tam na svadbe v auguste, a vsetkych boleli nohy
Odpovedať
tak potom uz neviem aka sala by ti vyhovovala aby vas nohy neboleli, ved od tancovania je to normalne... nam sa tam tancovalo super, aj na boso...
Odpovedať
Kongresova Hala Kechnec je tam velmi pekne a je to hlavne velke
Odpovedať
Ahoj a skusala sa uz take ako Double tree, alebo hotel Yasmine pripadne hotelovu akademiu...aj ked neviem tam to bude dost drahe v double tree urcite...ale nenapada ma nic ine co by malo az taku velku kapacitu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky no ja som mala dosť podobný problém najsť miestnosť i ked ja budem mať asi do 130 ludí. Chcela som niečo pekné, nie drahé a s veľkým priestorom na tancovanie. Našla som to !!!!!!!! A tak Vám odporúčam pozrieť sa na SPŠ Elektrotechnickú ... Je tam krásna veľká sála , krištálové lustre, pódium, ponúkajú Vám tam 1 miestnosť na koláče , druhú miestnosť pre nevestu a dokonca 2 chladničky. Zatiaľ musím povedať že sú k nám veľmi milý a ústretový.... Obrázky najdete aj v mojom albume... Dúfam že som pomohla.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... takze - na elektrotechnickej som mala stuzkovu - je tam pekne, výborna akustika, tak komorne - az "starozitno"to posobí ;-) ... kto má takú predstavu o svadbe, tak odporúcam - ale nie nad 150 ludi - ved o tom je ta tema - tak cca 100. Yasmine je krásny - bola som tam síce len na obed, ale aj to mi stacilo :-) A Hummer je tiez velmi pekny, moderny a efektny priestor ;-) bola som tam na plese - krása :-)
Odpovedať
Yasmin 150 ludi...je tam fakt pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
aha..bacha na zamestnancov, zoberu od vas peniaze za kazdy PRD!!!!!!!!!!!!!! ale zial svoju ulohu si nesplnia!!!!!!!!!!!korkovne na alkohol a ked aj nie, zaplatite si za mineralky....sklamali nas na plnej ciare!!!!!!!!!ak uz sa pre nich rozhodnete, urcite neplatit 80% vopred, co vlastne pytaju...ale az ked dostanete presne sluzby podla dohody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................inak hotel je uplne najkrajsi co som videla vychodnom slovensku, ale z krasnej misky sa nenajem ...ked je prazdna..sefka je masaker, nevie komunikovat s ludmi aj ked vychyrena hotelierka, obcas to zial nestaci...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?