Menu Forum

Poraďte sálu pre 100 ľudí v Žiline

6. nov 2017  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
alllinka
30
Registrovala sa 31. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 96 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
alllinka
30
Registrovala sa 31. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 96 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Žilina.
 @tutuphoto Ďakujem emoticon
22. apr 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikusiacik
Registrovala sa 2. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kikusiacik
Registrovala sa 2. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, my sme s manzelom mali svadbu minuly rok v restike Il Padrino. Bolo nas okolo 100 ludi... pekne sa o nas postarali, obsluha super a jedlo jedna mnamka emoticon cenovo to na moje prekvapenie vyslo celkom prijatelne... Aj ked najprv ta suma bola vyssia, ale ked sme sa stretli s majitelom, trosku sme ju skresali tak aby boli obe strany spokojne emoticon takze odporucam! emoticon
2. feb o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilka5566
2
Registrovala sa 8. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov a 3 inzeráty. Okres Žilina.
  • Svadba bola 23. septembra 2017
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lilka5566
2
Registrovala sa 8. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov a 4 inzeráty. Okres Žilina.
  • Svadba bola 23. septembra 2017
    okres Žilina
 Ahoj prosím vás nemal niekto svadobnú hostinu v Bytcici v škole?
5. jún o 17:04  •  Svadba bola v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
capretto
1
Registrovala sa 5. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
capretto
1
Registrovala sa 5. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte dievčata tiež hladam priestor na svadbu pre 100 ludi ale aj so sedenim vonku, môže byť aj okolie žiliny terchova kysuce rajec... viete o niečom? dakujem emoticon
4. nov o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER -🌸 kvety, krása, emócia, vkus 🌿🌸všetko pre svadbu snov🌿
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
130

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
Flover PRO

130

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 2 rokmi)

Villa Nečas je krásne miesto .. Niečo nové je event House Žilina ..emoticon
5. nov o 11:02  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
capretto
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
capretto
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @fl0ver event house som bola pozrieť ale to je strašidelne miesto tmave bez okien neutulne proste montažna hala a vonku okolie hrôza priemyselna zona... vila nečas je krásna tu by som brala hned... sedim nad zoznamom a premyšlam ktorych 30 ludi obetovať aby som sa tam vopchala emoticon emoticon emoticon
5. nov o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
Flover PRO

130

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
Flover PRO

130

(Pred 2 rokmi)

@capretto chateau gbelany... držím palce s výberom ... nech to je svadba snov ... ak môžeme prispieť výzdobou k dokonalému dnu sme tu emoticon
5. nov o 17:21  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
capretto
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
capretto
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @fl0ver ďakujem velmi pekne, vyzdoba sa určite zide, budem na to myslieť len čo poriešim ten priestor emoticon
6. nov o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
Flover PRO

130

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
Flover PRO

130

(Pred 2 rokmi)

@capretto budeme sa tešiť emoticon
6. nov o 14:24  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to