Poraďte sálu pre 100 ľudí v Žiline

Profilova fotka
Ahojte kocky, viete mi niektora poradit s vyberom svadobnej saly v Ziline pre okolo 100 ludi? Co najblizsie k centru, cena az tak nerozhoduje, ale kvalita sluzieb ano. ake mate skusenosti? Vopred vdaka, Eva
Odpovedať
1
2
Ahoj, pre 100 ludi ti odporucam hotel Slovakia...Bola som tam na viacerych svadbach, vzdymali kvalitne sluzby, jedlo vyborne, vyzdoba krasna, profesionalne jednanie....Ja tam idem ma tiez hostinu, mame vyse 100 ludi. ;-)
Odpovedať
Barborucha a prosim ta nevies, ako je to po financnej stranke v Slovakii???
Odpovedať
24 eur/osoba, je v tom menu + svedske stoly, alebo 2 menu, maju na vyber asi 8 druhov menu, kt. mozes kombinovat. Da sa doobjednat este aj vyzdoba, ta nas stoji 100 eur, ale co mali kamosky, tak bola fakt nadherna...co si povies, to spravia...ved po svadbe ti dam vediet, ako co dopadlo :) kedy mas svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@evahal Boli sme v Slovakii na svadbe pozvaní, bolo to tam fajn, páčilo sa mi to...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj EVAHAL, kedy mas svadbu? ja som prave tiez vo faze vyberu miesta, v Ziline je toho strasne vela, sama neviem, chcela by som nieco take v style Holiday inn, ale zatial nemam recezie na nich. V Slovakii som bola par krat, fakt ze sa tam zmesti vela ludi, ale pre mna je ten podnik proste komunisticky, nemozem si pomoct, ale mozno tam nakoniec skoncim :-) kto vie
Odpovedať
je to tam riadne komunisticke, ale vyhodne i priestorovo i cenovo... ;-)
Odpovedať
svadba v ZA vo Ville Necas - odporucam, ale 100 ludi sa tam nevojde, iba ak by ste tancovali na terase ;) ale miesto je uzasne! a da sa s nimi na vsetkom dohodnut. a co sa tyka vyzdoby saly ci kostola v ZA, odporucam: http://salon.ms-style.sk/, nevesty si usetria cas pre seba a vyzdobu Vam urobia naozaj k spokojnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@missjohanes jej dik za radu, uz aj idem okukat tu vilu.... bola som tam zatial len sesterke na obrade vonku, a zatial som tuto ponuku akosi obchadzala, no idem mrk. a ten ms-style som tiez pozerala, niekde som na nich natrafila, maju celkom peknu ponuku na vyzdobu, ale ked ja hladam tmavo fialovu ..... to nemaju nikde :(
Odpovedať
@kirriana ms-style maju v ponuke viac ako 15 farieb štól a ked zavolas, mozno sa dohodnete. ja som si vybrala zltu, ktoru povodne este v ponuke nemali, ale sme sa dohodli a nam to pripravili, mozno sa dohodnete... inac, neviem, kedy mas svadbu, ale robia aj peknu akciu Sobota pre nevesty! Vdaka tej akcii sme si napr. zohnala vinara. Tento rok bola v marci.
Odpovedať
Profilova fotka
@missjohanes dakujem za radu, urcite sa im ozvem, ak su flexibilni, tak super. Videla som tu sobotu pre nevesty, teda uz iba fotky, lebo som o tom nevedela, ja mam svadbu az o rok v juni, takze mozno este nejaka ta sobota bude, ci?
Odpovedať
@kirriana asi ano, preco by nebola ;) ked mas o rok svadbu, este mas cas si co-to pochodit! pravudpovediac, boli sme aj v BA na tom veltrhu, ale sobota pre nevesty mi dala ovela viac.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) v dome odborov robievame svadby od cca 60 -200 ľudí. Cena je 20-25 eur na osobu, závisí od stravy.. robia aj švédske stoly - studené, teplé,.. podľa požiadaviek. V cene je už zahrnutý aj prenájom sály, obsluha, zákl. príprava sály, ... žiadne "korkovné" poplatky sa nevyberajú, môžete si doniesť svoje alko, nealko, koláče,....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja budem svadbu pre cca 80 - 90 ľudí a Holiday inn Žilina, ale aj Dom odborov je krásny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelly004 ahoj a kedy budes mat svadbu? aj ja mam v holidayku, v ktorej sale to budes mat?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Takze sme počet hostí skresali na max.80 a zajednali vilu Necas. Je super, že tam vedia aj po anglicky, lebo drahý je Anglican. Už len pevne nervy na papierovacky a vybavenie cirkevneho obradu do kaplnky pri celulozke... To je jednoducho des!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@evahal gratulieren k uspesnemu zajednaniu paradnej saly
Odpovedať
Damy, ja som bola na svadbe v Dome Odborov a neodporucam. Je to tam obrovske, neutulne.. Strasne neosobne.. Brrr... vobec som z toho nemala dobry pocit. Je fakt, ze sa tam zmesti vela ludi, je tam vela miesta na tancovanie, ale treba na tom velmi velmi zapracovat, aby sa to trosku zutulnilo. Mozno to bolo len zle nazdobene.. Neviem, bolo nas tam vyse 100 a aj tak tam kazdy vyzeral uplne strateny a sam. Stoly boli do U na jednej strane a na druhej bolo miesto na tanec.. mozno by som dala stoly inak.. aspon, aby sa nimi zaplnila polovica saly.. Vyzeralo by to urcite lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana dik! ;-) ako si na Tom s pripravami? Už ste boli na matrike?
Odpovedať
Profilova fotka
@evahal ešte nie, ani neviem kedy tam treba ísť, ty vieš? do februára by som chcela mať vybraté oznamká, obrúčky, oblek a chlast... zvysok už mám, teda tie hlavné veci... ešte potom výzdobu, dopravu a snáď by to už bolo.. zvládnuť prípravu v kostole, dáme víkendový kurz a čo ešte? ani neviem, musím mrknúť na ten plánovač...
Odpovedať
Profilova fotka
Matricne papiere musia byt vybavené max 6 mesiacov a min 14 dni pred svadbou. Kostol sa dá už aj teraz tie pripravne kurzy si kukni na www.domanzelstva.sk treba sa najskôr zaregistrovať aby si si mohla všetko podrobne prezrieť. V ZA ich robia 1x 2 mesiace ak si dobre pamätám...my to absolvujeme v anglicku... Inak vybavovať cirkevne veci na fare na vlcincoch ma úplne znechutilo kebyze viem čo nás čaká tak radšej zvolím civilný obrad... Tieto papierovacky chcú ozaj veeelmi veľa trpezlivosti :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@evahal to domanzelstva poznam, akurat sa tam idem prihlasit na nejaky marcovy kurz, staci vikendovy a ked uz budem v ZA vtedy tak skocim aj na tu matriku, dik za info, ja si stale myslim ze kolko casu mam ale do ZA idem najblizsie asi az na ten kurz, a zistovala som v kostole este v lete, ze co vsetko treba a poviem ti tolko papierov som nepotrebovala ani ked som ucila na statnice 8-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahojte nevesty, manzelky, Mam problem asi ako vacsina, takze potrebujem radu. Mam zarezervovanu salu v Ziline-Zavodi, no nie som si ista s vyberom. Mate nejake skusenosti s touto salou? Bola som salou velmi nadsena, no znama mi ju neodporuca... odporuca mi Dom odborov. No chcem vediet ci iba ona ma negativne skusenosti alebo aj niekto iny. Dakujem
Odpovedať
@sonka0908. Kedy máš svadbu? V Zavodi sme boli na jednej svadbe a bolo úžasné, krásna výzdoba a jedlo bolo excelentné aj jedna známa si to pochvaľovala, praveze na Dom Odborov velmi nadavaju...
Odpovedať
Profilova fotka
gunzburg prosim na co konkretne sa ludia pri svadbach v dome odborov stazuju? Ja som mala svadbu v dome odborov a boli sme velmi spokojni..mozno som zaujata, pretoze tam pracujem, ale hostina bola skvela aj hostia boli velmi spokojni.. Je to vec vkusu a nazoru..nie kazdemu vyhovuje velkost saly, ale naopak niekomu vysoke stropy a vzdusnejsi priestor vyhovuje ;)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, @sonka0908, ak môžem pridať nestranný názor, v oboch sálach sme fotili svadbu. Každá sála má výhody aj nevýhody, je na tebe čomu dáš prednosť. Dom odborov má výhodu, že je veľká sála, 100 ľudí sa vmestí v pohode, nie je tam v lete horúco, keď sa chcú ľudia porozprávať môžu pred sálou, dajú sa tam dať stand-up stolíky. Obsluha je milá, no jedlo bežný štandard, nič výnimočné. Keď sa sála pekne nazdobí a nasvieti je fajn. Sála v Závodí pre 100 ľudí je dosť tesná a hlavne v lete je problém, je tam horúco, vetrať oknami sa nemôže, lebo susedia sa sťažujú na hluk a klimatizácia nestačí. Pre toľko ľudí je malý parket. Ale jedlo je tam super, navaria čo si vymyslíte a veľmi chutne, ochotná obsluha. Spomínali ste Villu Nečas, Slovakiu, Holiday... všetky sú v pohode. Ak hľadáte niečo lacnejšie, tak v Bytčici v učilišti je veľká sála, jedáleň a pri dobrom nazdobení a nasvietení je fajn. Prikladám pár fotiek, Dom odborov aj Závodie bolo prichystané pre cca 80 hostí, to bielo-strieborné je Bytčica. Všetky tieto 3 sály majú pódiu, čo je výhoda, ak chcete kapelu a z pódia sú pekné celkové fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, priklanam sa k Zavodiu. Bude nas cca 70, tak to bude podla mna akurat... Co myslis? :-)
Odpovedať
@tutuphoto Dobrý deň, prosím Vás, nemáte skúsenosť so svadbou v Central parku v Žiline? Ak áno, aké sú Vaše dojmy a skúsenosti? Budeme mať cca 50 ľudí. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
@tutuphoto uplne suhlasime a zdielame podobny nazor :), navyse ... kazda sala je fajn, aj skolska jedalen, ak sa profesionalne nasvieti, co samozrejme trosku stoji a treba s tym pocitat, ak nehovorime o nasvieteni typu - blik tu, blik tam - ako pride a pod. :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
@alllinka osobnú skúsenosť s Central Parkom nemáme, teda čo sa týka svadby. O svadbe som počula, že hostina, teda sedenie býva v zimnej záhrade ale nechceli vymeniť stoličky v zimnej záhrade za iné, sú tam ratanové kreslá. Tak si to skús preveriť. Tancuje sa vo vnútri v reštaurácii, interiér je tam pekný, dajú sa tam urobiť pekné portrétové fotky, kuchyňa výborná a vonku pre pekné schodisko na fotenie :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?