Menu Forum

Poraďte miesto na svadbu pre 120 ľudí v Nitre a okolí

19. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
markina88 (27 r.)
1
Registrovala sa 23. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 84 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
markina88 (27 r.)
1
Registrovala sa 23. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 84 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hladala som ale nenasla. Viete poradit miesto v Nitre a okoli pred 120 hosti?Nieco na urovni. Zatial vieme len o Zlatom kluciku, ale ak je este nejaka ina moznost, tak sem s nou emoticon dakujem
18. aug o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mullerova
Výzdoba Júlia
Júlia Müllerová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nitra
PRO Shop: 120 inzerátov
124

“Univerzálne saténové a spandexové návleky na prenájom. 1 € / kus, návleky nedávate čistiť, vraciate ich znečistené. K návlekom je možnosť zapožičania mašlí”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mullerova
Výzdoba Júlia
Júlia Müllerová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nitra
PRO Shop: 120 inzerátov
124

“Univerzálne saténové a spandexové návleky na prenájom. 1 € / kus, návleky nedávate čistiť, vraciate ich znečistené. K návlekom je možnosť zapožičania mašlí”
(Pred 5 mesiacmi)

@markina88 PKO
18. aug o 20:54  •  www.svadobnavyzdobajulia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka638
2
Registrovala sa 15. júna 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bude 21. apríla 2017
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka638
2
Registrovala sa 15. júna 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bude 21. apríla 2017
    okres Nitra
 Skuste sa informovat v Mlyne u Anastazie.Viem, ze robia aj nad 100 osob. Nie je to sice priamo v NR ale urcite Vas ocari tak ako nas.
19. aug o 10:27  •  Svadba bude v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Vkladaj ponuku len do tém, kde sa hodí.”
30. aug o 20:07 • ciganskakapela