Poraďte miesto na svadbu na východe pre 100 - 150 ľudí

Profilova fotka
ahojte. pochadzam z vranova nad toplou.vacsinu rodiny mam pri michalovciach a sobranciach. moj priatel je od noveho mesta nad vahom aj vacsina jeho rodiny. obaja dlhodobo zijeme na zapade, teraz uz par rokov v bratislave,kde mame vacsinu priatelov. moja rodina je na tom zdravotne nic moc, plus trvaju na tom ze svadba ma byt na vychodnom slovensku... priatel s tym problem nema. co je ale nas hlavny problem,kedze ja som vyse 8 rokov mimo vychod, netusime kde na vychode by sa nam oplatilo svadbu urobit... v najkatastrofickejsom pripade ratame okolo 150 ludi....v realnom okolo 100. viete mi prosim poradit nejake carovne miesto kde by to bolo pekne? idealne by bolo,aby tam bola moznost aj noclahu pre pricestovanych svadobcanov.... nase myslienky sa zatial motaju okolo domase, alebo zemplinskej siravy, ale bohuzial netusime konkretny hotel, ani penzion... Dakujem
Odpovedať
Ahoj, a nechcela by si ist do okolia Kosic, ci to je uz daleko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj - na zemplínskej šírave máš dosť ponúk - asi najznámejšia je penzion Juliana, či Motel Kamenec :-) o tých som počula same chvály...ale je tam aj veľa iných - len si daj do googlu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lujziana aj ja som pocula o nich chvaly...ale aj to ze dlho dopredu treba rezervovat....mne sa paci zatial penzion Terasa
Odpovedať
@peknekamaratstvo bola som na svadbe na kamanci, bolo nas tam 200 a zmestili sme sa v pohode... mne osobne sa tam ale moc nepacilo (nebola tam az taka dobra atmosfera)... to suhlasim s tym, ze to tam treba strasne skoro rezervovat... este co by som ti poradila, ale nie je to ani v okolo domase ani siravy - vo velkych kapusanoch energosun... pred 6 rokmi som tam bola na svadbe a bolo tam fantasticky... uzasne velka sala, parket skvely, organizovali sa tam niekedy majstrovstva spolocenskych tancov.... je to inac plavaren (alebo aj teda byvala, neviem) potom, ze to mali prerabat, ale v akom stave to je teraz fakt netusim... skus si to pokukat, ci sa ti to bude pacit... ked som tam bola ja, tak tam aj ubytovavali...
Odpovedať
Profilova fotka
@peknekamaratstvo Ahoj tvojim poziadavkam ohladne miesta na svadbu by na 100% zodpovedal Ranc v Zamutove. Je to dokonca 12km od Vranova nad Toplou. Ranc je v krasnom prostredi, disponuje izbami 10€ osoba/noc, velke parkovisko, preliezky pre deti, kone, ... Ranc je rodinny podnik, takze personal sa uplne inac sprava, take prijemne domace prostredie. Dokonca je tam na poschodi balkonik kde sa zmesti cca 20 ludi. Super miesto pre kamaratov, kde sa konali neformalne srandicky. :D Tuto sezonu som tam fotil svadbu, ako to tam vyzera sa mozes pozriet na fotkach z danej svadby na mojej webovej stranke http://www.fotogaleria.janicko.com/in... Fotogaleria obsahuje iba striedmy pocet fotiek z dovodu, ze to bola svadba medialne znamych ludi z TV ci uz mladomanzelov alebo hosti. A apropo je to miesto, ktoremu som nemal co vytknut z hladiska fotografii. Vznikali tam neskutocne fotografie. Na zaver by som podotkol len tolko, ze mladomanzelia si to vybrali z dovodu toho, ze sa im to pacilo, ked to objavili pocas natacania. Z danou lokalitou nemali ziadne spojenie ci zo strany nevesty alebo zo strany zenicha.
Odpovedať
Interhotel Družba :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@marekjanicko tento ranc je u mna zatial v uzsom vybere medzi 3 miestami co sa mi pacia :-) uz som tam bola aj osobne raz a je to super...jedine co trosku riesim je, ze my budeme potrebovat noclah mozno pre 70 ludi.a to nemyslim ze kapacitne pokryju...kdezto napriklad na sirave sa to da stale rozpustit na viac zariadeni na spanok...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?