Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
preco nie :-) co je na tom zleeeee
Odpovedať
:-D ved uvidis sama :-D a vy ste mali aky vikend?
Odpovedať
no pre mna nic moc vikend, oslavovali sme alenku a dedkove narodky a uzili sme si malych krpcov :-D tesim sa na tento vikend, milacik ani nerobi a sme v ba, tak ak konecne pocasie dozici ...
Odpovedať
na sex v prirode je este chladno, nie? :-D
Odpovedať
hahaha
Odpovedať
;-)
Odpovedať
ale nie, vazne, co chystate na vikend? mne drahy ide zase do skoly doobeda a potom do roboty a pride az okolo polnoci, zase sa fajne stretneme... :-( ale aspon budem moct riadit, upratovat, umyvat okna a taaaaaaaaak a vymyslat co na ten nechutny sviatok
Odpovedať
no to riadenie caka j mna ale skusim to vybavit v piatok, to drahy bude v praci a v sobotu von na korculky, pripadne len tak k dunaju
Odpovedať
tu v BA su aspon moznosti na korcule, nie ako u nas...po chodnikoch sa neda, lebo si rozbijes papulu hned ako vyjdes nan, a po ceste ta auta odtrubia kade lahsie :-S
Odpovedať
a co hradza? ja som chodila rada, kym ju nepremostili tymi panelmi :-S to bola jazda!
Odpovedať
len ten povrch je taky ze ked ide po nej chlap a chce sa mu cikat, tak sa skor spravi ako sa vycika :-N
Odpovedať
hihi ale to len kym sa dostanes na priehradu, potom je to zuzo a ja zboznujem najma ten usek za kralovou, tam je krasne rychly a makky asfalt x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
idem domov, papa
Odpovedať
ahooooooooooooj ;-) a zase tu budem trcat sama :-(
Odpovedať
nebudes, uz sa hlasim akurat si robim toastiky mnam mnam :-p
Odpovedať
mnam, ja ja vcera vecerala toustik, vlastne uz dobry tyzden jem skoro denne toast, mnam. Nemas chut skocit do mekaca na shake?
Odpovedať
tak, uz to asi realne nie je, kedze za hodinku padam
Odpovedať
no sla by som, keby som skor citala, pojdeme inokedy takze dnes to neprehanas s pracou?
Odpovedať
ani nie, cakam na dake info od firmy a nie a nie poslat
Odpovedať
bre ranko zelam!
Odpovedať
aj ja, ako dnes v robote? ides aj dnes tyrat?
Odpovedať
nie nie, akurat rozbieham stroje, nadavkujem a pojdem na cajik, nech sa preberiem, dnes to bude taky easy den
Odpovedať
aj ja dufam, este stale sa mi neozval chlapik, takze teoreticky mam frei... :-D
Odpovedať
super pocit, co? ;-) a uz sa blizi aj koniec marca, tak snad uz toho nebudes mat tolko
Odpovedať
to hej, dufam, ale da sa to, sa citim uplne skvele, vcera na masazi, dnes ideme cvicit, ak este budu mat topanky pre mna :-D , nesmiem zabudnut zavolat :-D
Odpovedať
sa mas teda ;-) , ja som si tam v obuvi bola minule omrknut topanocky ale nic pre mna nemali :-( som nestastna o chvilu mozem odlozit cizmy a ja okrem tenisiek nemam botky :-| takze na masaz budete chodit pravidelne? a kam chodite, kolko to stoji? mozno by mamca chcela
Odpovedať
hej, zacneme chodit pravidelne, chodime do Tesedikova, stoji to 45 min. 150.- za chrbat a asi hodina 200.- za cele telo, ak chces kontakt, tak ti mozem do IP...aj mama chodi s brachom, ale ti chodia vo stvrtok
Odpovedať
no je to super, len to ze je to v tesedikove ... to by musela mat sofera mamca, ale posli, mozno sa da nahovorit mava strasne bolesti chrbta
Odpovedať
posla som ti do IP
Odpovedať
dakujem, predostriem doma ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?