Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Pisala mi Ip, tak som jej napisala spat. O akej druhej skole uvazujes, ak sa ta mozem spytat.
Odpovedať
o krajinnom inzinierstve v NR na polnohospodarskej, ale zatial je to iba uvazovanie
Odpovedať
Fiha! Obcas aj ja rozmyslam nad tym, ze by som sa dala na studium, ale asi z toho nic nebude. Nepoznas niekoho zo Sale, kto doucije AJ sukromne?
Odpovedať
je mi luto, ale nie :-( chces sa ucit ang? ja si uvedomujem, ze mi ta skola bude na nic, preto nad tym vaham :-.
Odpovedať
Chcem, lebo nieco robit musim a to by sa mi hodilo. Ja sa vobec nevieh dohovorit a aj malo rozumiem. Clovek nikdy nevie, kedy to bude potrebovat. A viem, ze ak budem chciet zmenit zamestnanie, urcite to bude podmienka.
Odpovedať
to hej, chystas sa menit zamestnanie?
Odpovedať
Zatial nie, ale clovek nikdy nevie! Je to na zdlhave rozpravanie a urcite to nie je verejne, asi mam opat blbe obdobie. :-(
Odpovedať
ak sa ti chce, tak mi napis IP
Odpovedať
ahojki kaprik aj ja chcem vediet, pls co sa deje o anglictinarovi nepomozem :-( ale ja som sa prave dozvedela, ze moja skuska z angliny bude lahisa (jednu cast nemusim absolvovat a som z toho cela happy x-) ) csiki budem doma na velku noc, tak by sme mohli dat nejake stretko ak sa zorganizujeme a vy nebudete mat vela prace okolo sviatkov (dufam, ze nam daju volno tak ako studakom a bude dobre pocko, moooc moc sa tesim)
Odpovedať
jasne, uz sa docela tesim
Odpovedať
ja sa tesim domov a keby osm mohla behat po dvore, to by bolo idealne, len ako vravi mamina, vzdy ked ideme do sale tak sa aj pocasie pokazi :-D (to preto bolo cez vikend tak skaredo 8-) )
Odpovedať
aha, a idete aj tento vikend?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie teraz sme v banovciach :-D nemusis sa bat
Odpovedať
:-D , ale vyzera to tak, ze to ucinkuje aj na banovce, dnes je otrasne zima... prave mi volal manzelik, ze spravila skusku, takze oslavujeme :-D
Odpovedať
Zab_ka, preposlala som ti to co som pisla csikike. Mozno, ze aj na tu moju naladu vplyva to otrasne pocasie. Ja uz chem teplo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
kaprik aj to je mozne, ja uz asi tyzden citim ako padam do depky a pomohlo by slniecko, inak to bude so mnou v najblizsich dnoch naozaj tazke :-S csikike no mozne to je, ale do BN musim, aj ked sa mi nechce ideme gratulovat
Odpovedať
sorry, kocky, ja som o 12 tej padala z roboty.. zabi, komu idete triast ?
Odpovedať
Ahojte, zabi, ako bolo v BnB? Inac krasne slnecne ranko, vsak?
Odpovedať
hihi, ako kukam, tak si aj sama celkom dobre popisem :-D
Odpovedať
caw samokec, momentalne mam labak,a le potom sa ukazem :-)
Odpovedať
dobre, tak bez tyrat :-D
Odpovedať
huraa som tu, to bolo tyranie mojej osoby :-S
Odpovedať
taki boli zli?
Odpovedať
no je to proste take blba generacia, co si myslia, ze nic nemusia aaaaale mam to za sebou a uz len dve hodiny s nimi! co ty aky si mala vikend?
Odpovedať
aaaale ani sa nepytaj, v nedelu sme boli troch na korculiach, asi 3 hodky a dnes ideme na masaz, uz sa tesim ale kukni temu na MK
Odpovedať
jeeej super, snad to pocko vydrzi a aj my sa dostaneme na hradzu
Odpovedať
co mam vidiet na MK :-.
Odpovedať
no, my sme boli len v meste, pozreli sme si nove domceky a zasnivali sme si, dali sme si zmrzku, isli sme pozriet garaz a byvale kupalisko a potom este chvilku, bola sranda, lebo nas bolo 5. poslem ti IP
Odpovedať
no tak na to prosim ip :-)
Odpovedať
az taku bujnu fantaziu mat nemusis :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?